ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "116647" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a24835" |
| id | "116647" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=4b4cd02c33ab262070cb4e17464438a4; main_deauth_profile_token=7e975f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:02:34 GMT" |
| location | "/autor/116647/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "71b56d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4b4cd02c33ab262070cb4e17464438a4" |
| main_deauth_profile_token | "7e975f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:02:29 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:02:34 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_119697 | "tXtm-lzgBPoLTJbnl8GBqmECd1dXyPjpZ6Z2JqVqZKc" |
| _csrf/https-photo_rate_136113 | "c4zo0vnLGxWqFRPSqAutg6AeznUw7oRP0IzLVB7rix4" |
| _csrf/https-photo_rate_19640 | "nk5IAW_mg9DOz61MDhL4UukL2e1nbURHewUF2KSr2Q8" |
| _csrf/https-photo_rate_197367 | "XumggzfzC429uA4jIlj1YUtFhuI_Q6zuSRReUhZgIpw" |
| _csrf/https-photo_rate_239094 | "uSKfaj6fmmpOzvR299UGS5RZ15kyqG5f42eFsx6t4-o" |
| _csrf/https-photo_rate_25980 | "T-G7qVNZlb7AuOlNbFgf94X4P0BdxMyy1lPJ_pXSByQ" |
| _csrf/https-photo_rate_27263 | "P21UDnbw8hVYFeEMGHfyTwSC9WWblHzeXyvfE4Zutz4" |
| _csrf/https-photo_rate_283448 | "s1nwxOoXNFdCRvtdxQjivDoaZsq1LQo4KCHwMNqyCXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_2843 | "0YtxjCZfF-7OpmMBdbP6tcjIBe5ci_F4CsAQvdTrO5I" |
| _csrf/https-photo_rate_29702 | "wJwM-RQtwl-kvhOix9-zaTDr_BBuMjVyEMuQ6ZXYyd0" |
| _csrf/https-photo_rate_30236 | "fcokRukZlREwbH5_f11Xd0Q3W6Mmwah4XJK3uwRGGho" |
| _csrf/https-photo_rate_330970 | "sebuchQTkp8kaIhM08UogJqaZ2XOnFOXAM6vPZmdnSc" |
| _csrf/https-photo_rate_34089 | "u2lh4nW6eVg0CdV6Uoeg2Q8zdKybMJXLUQr-tgqCQ_M" |
| _csrf/https-photo_rate_359883 | "aXEhM12zBbqnZ2hVRfFCj4wlr4h3kbE0B7c71eUpHLs" |
| _csrf/https-photo_rate_36320 | "PW_-uiQ4lhCwHNRG1pdNkLLO5DF5bu0fiNl7x_QmBXA" |
| _csrf/https-photo_rate_36786 | "9aezuRORI0C2rE_HNriB6iRDQyaXTH5iC23WMQpIQDE" |
| _csrf/https-photo_rate_375187 | "AzxNytd2GoKorEigkCQTMgfhlkm4hXmdzB4VQpkazf0" |
| _csrf/https-photo_rate_378482 | "xCSu1UpCruBIapl1arvcUM7ezfo4YgV_Ueof7hwdm3w" |
| _csrf/https-photo_rate_415504 | "UDCSm0sS8AbCf339YIWFGCV66FHZ30DkP0ETko7lJhU" |
| _csrf/https-photo_rate_41735 | "77TPDqE254cA3lUBPkILrOLYaKJ8XxSN6i-KxPytXaY" |
| _csrf/https-photo_rate_425014 | "Vj7vxZ5k5vzuBp0iaETnz7lGIDKH_Qg2kX9aLrKo_6k" |
| _csrf/https-photo_rate_447993 | "jYm3II4Z5Lupsb8BDDIff0ilxUOaCJeCEnDFOVi7N8c" |
| _csrf/https-photo_rate_449077 | "GYZICkN7PjCQ9GMRU2wX9VYBBM5oukujPjzOVEG769g" |
| _csrf/https-photo_rate_449381 | "6scbANjYUwX5Q3U43NHZEIdekVvAtRv2op5iBeJYt6I" |
| _csrf/https-photo_rate_454580 | "57Fq-9HMO4C3yqIV1CP-jRleUuMK5vw-cypTTPE2Y_c" |
| _csrf/https-photo_rate_467445 | "T7yfw73_McaU8tC0522nTxkW0AxQuOnGo6MtfEBxQYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_469853 | "kIU4IQ40wtoQa8IR6y53NsWba4IyGhdd-5IWnA_p58k" |
| _csrf/https-photo_rate_54861 | "tbIjCiRtRpqUcgipvwZepLLdhY4pD78MIju4f3jkDpA" |
| _csrf/https-photo_rate_58792 | "0YXRfDccUXs_l1OstPEIWrA-8tkJufQjt-UV2WO4wKM" |
| _csrf/https-photo_rate_65844 | "7Og1iOYKBwU29q4m_BJ3AF_MeRMXMAeaAh1sfJtr8TA" |
| _csrf/https-photo_rate_68569 | "I6fNMa7KTZ_lg0xtr3T5ccPg8DIHOHmaDJ1a2Tqo_kk" |
| _csrf/https-photo_rate_71049 | "P1_gl-DcEArRJdCfTdFYEU6RStfKBP1E934SENSDRpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_71884 | "5JAworl8aw1RsAwWAGCWjfIaRfRAkb6RCIv4UYteKfo" |
| _csrf/https-photo_rate_74709 | "z74eAwgAbxA8nMQHXwib8Ha5pwLfEGLokTQtIshFMfs" |
| _csrf/https-photo_rate_7474 | "1pXygjgMp10nx8de7x5vRGfZzvE2nHyV3_j26wcXvic" |
| _csrf/https-photo_rate_76083 | "ihikAqqXLGrwJqH-KJAA5GcgmEVLNvrog7tpT75WTU4" |
| _csrf/https-photo_rate_79534 | "0crn0zmLnZOhsw45xFaD-RNthhcDfwbLPip8kg9Xb6s" |
| _csrf/https-photo_rate_8159 | "7DcjMjxH9PD3dm-vRRlZBFk7u2cUQKFGy9mzFg0XC8g" |
| _csrf/https-photo_rate_8566 | "Agm0THOfsDU5OqfLeoZBTFRwK0yX7tsN88KC6nVZB1g" |
| _csrf/https-photo_rate_85690 | "PsPRWXXxbCwdgG0zFGOZEVhtT3_s1evdJxT9l5FHwp4" |
| _csrf/https-photo_rate_8915 | "5rIGgFCQFssnXfAOfMvzdcT4kLbaGCNhrTj-tZeANu0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=4b4cd02c33ab262070cb4e17464438a4; main_deauth_profile_token=7e975f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "51710" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778623354 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778623354.6766 |
| REQUEST_URI | "/autor/116647" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |