ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "115016" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a8f8fe" |
| id | "115016" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=600876; PHPSESSID=7535c17566986702567c3a7de7e73955" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Thu, 14 May 2026 07:51:12 GMT" |
| location | "/autor/115016/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "72f2a2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7535c17566986702567c3a7de7e73955" |
| main_deauth_profile_token | "600876" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Thu, 14 May 26 09:50:41 +0200" |
| Last used | "Thu, 14 May 26 09:51:12 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_135600 | "boJS3EU2_A6wWeooyAsF6Zhy2NX2FEKBDnUY5FcUCVE" |
| _csrf/https-photo_rate_153742 | "AKbTAd995YNi6FLvUVX8h9kqFT-mmAtXjkcT81rAYB8" |
| _csrf/https-photo_rate_157554 | "Zp6saUL4KIApREeUpPy3PkkBmdsNqcF_SQe-bilA6X4" |
| _csrf/https-photo_rate_216638 | "FkPspWBjML6-gfBBviXCnVxEclxe6sd4yUF4u741IKw" |
| _csrf/https-photo_rate_242921 | "oABwUiaUusdqKHb-6CLgxw_35TR2ofZrKAW504YWI2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_262842 | "BcENyRTv5aviilwd_tmLd1OyKhLBxbDpRlPx0z0Fkjw" |
| _csrf/https-photo_rate_317938 | "MaygH9Aau-sXHaVCKRSXsD8P8lEp862jxK3nS9ICEuA" |
| _csrf/https-photo_rate_421073 | "sw2cWPH-S1iPQpOuFwqMzZXhP00Qlhc91hR6FI2ljmA" |
| _csrf/https-photo_rate_447500 | "qmnZjSk5xy8HwEXK6I0hFn6wUMInnS4VyqK_i5pf-E4" |
| _csrf/https-photo_rate_450957 | "orMlDARWVPL9GF_7q0XsosIbF4uAKYfcYNeXYNTNZqk" |
| _csrf/https-photo_rate_469476 | "6NogdVyPDQXGgJANXfY9ywgUZKqJSBnUUF2PBCXnvDY" |
| _csrf/https-photo_rate_470380 | "ExCSmHGTFcfIsfg-p0NdLY1tuGFm16jAfxxMSRe5fo8" |
| _csrf/https-photo_rate_470621 | "9YI0DdpBJWjpjD0RYxqQLJR1PuPMiHpPfLj7H3XW944" |
| _csrf/https-photo_rate_470750 | "VYLJfrduVXv5wejFfXtzQSJzm-CTUVX00yGVz_pJzB4" |
| _csrf/https-photo_rate_471717 | "WWQ5QMehUIgRULwqNr3D6_yinVjqHqGFuJzDvD-OzwI" |
| _csrf/https-photo_rate_471991 | "iFVtCf9t3cQIzyeAHdpvdmg3pG1UXtx5MpsylD8HTRU" |
| _csrf/https-photo_rate_473251 | "CQFo9QNyB9Nfa_pm2Rb-92_VeSQakonjP3W5SNLLaFc" |
| _csrf/https-photo_rate_473861 | "2EyZXRJXC-8DVXdP3dSB8Iq4vAiRjT_PUB5JFyvofBo" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=600876; PHPSESSID=7535c17566986702567c3a7de7e73955" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.217.0" |
| REMOTE_PORT | "6459" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778745072 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778745072.4664 |
| REQUEST_URI | "/autor/115016" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |