ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2599" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ac1c8b" |
| id | "2599" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=040b7b; PHPSESSID=a2cb68d67775a7ab73316aeb2d35faee" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 12:17:14 GMT" |
| location | "/autor/2599/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "73182d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a2cb68d67775a7ab73316aeb2d35faee" |
| main_deauth_profile_token | "040b7b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 14:15:30 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 14:17:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103827 | "ciCYqC7HhQ7lWoAOCbd5o4KBIlH4ReFBeBD58QN1xAE" |
| _csrf/https-photo_rate_103831 | "hsCyZUW06lFoNoUT9PgN8rfj6lyVgKfn0dfHiCD9vGs" |
| _csrf/https-photo_rate_109410 | "hXdU5g-DzoGLPzvkLEcxx2YNNbuiD35_zYsb5RC8KCc" |
| _csrf/https-photo_rate_113024 | "tnyDUOwC9ybsYI3LhP4Yb2Vnn2ThY9nSRZivrRNxikU" |
| _csrf/https-photo_rate_113057 | "gU9SJC-oPrSpsCPfkEk17QBTCVFwpyvYXfjf01FLmTw" |
| _csrf/https-photo_rate_11438 | "E_ry5ILUoZL31rnygQHNs4VZfHbjoNITxCBSRU2QacQ" |
| _csrf/https-photo_rate_117105 | "FiXZXHkZJEyfBr5Wh_t4e0aOpvzJ6iGjfMyyOHeL9Cc" |
| _csrf/https-photo_rate_118479 | "jEyCyGjSCwwrJa7St_DC4ny8s49yASRu2Trf0J3B8Ac" |
| _csrf/https-photo_rate_125831 | "D1SApdJN5Fkwv38nQxJw10a6Wkl8kBCRts9aoJZ1FPg" |
| _csrf/https-photo_rate_134025 | "Xvd4mK4tri-xkIwGV62RWXv08z1JEj9m6wMnMk9TfrE" |
| _csrf/https-photo_rate_141268 | "9-lqCSc9DoVePzkbfGDp9PU9mqBntukT4PD2KK2xBjA" |
| _csrf/https-photo_rate_147942 | "l13_DPbJsDtZjKlCNXUIOhzLuLoc1cW8z2K4FFCQ1pw" |
| _csrf/https-photo_rate_160017 | "1mO1t7aK2xVTjjeb-vC4W-ntd65T7LGjncQ1AU1dwBI" |
| _csrf/https-photo_rate_165794 | "_ZOIoOFl5ypUu1lnYwF8jllJCb0IkrBg9ux95VC0_KE" |
| _csrf/https-photo_rate_171825 | "Oqac8z9GainMwGdKNPEs8WrCGjKWUZDEOzKzOHktv6g" |
| _csrf/https-photo_rate_174808 | "gejjxHaBSMyE2z3ctHhepSzXWUoW3-g0Cc08ET5tBrc" |
| _csrf/https-photo_rate_181694 | "x8hio08U_eHjNoloGpIgYe-gWFzTkMkX4bvyLINj9Eo" |
| _csrf/https-photo_rate_184088 | "HDMPzMpJrYi507rWjj9BE_6sT7mpz2R-v-BEdKamGxU" |
| _csrf/https-photo_rate_191862 | "wF5sLv5PWMn4kwW_rz0plzWdQlC-cRAxYgVQzBGxb3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_194364 | "clqyGSw87dDx1WKt4x-RCgP-P2f-7RfVqpn6vfTWoqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_218056 | "EIbvGHxBGncTgDWw85ui5xWCXEJc8AGSNOIdz24AS0A" |
| _csrf/https-photo_rate_221705 | "ayqUzhrA7TR3tlTURt6oVhP6BCixkY7025t9-gTpP8U" |
| _csrf/https-photo_rate_230470 | "QS4ZKjQLssmLAC952aYRJhI78KarybSUNhR1BeDi2zo" |
| _csrf/https-photo_rate_236622 | "vYYnoaxkZbwntlo4b0CybtTzMyFp8hxQVMe_roqfm8Y" |
| _csrf/https-photo_rate_252758 | "n2N9LDlqbRVp3xg2D3DE9kRLmQc8vYTg2OfIjXKHtjk" |
| _csrf/https-photo_rate_267784 | "N8W0kUJtxuKPTs_ZxEQdVsKYzcXQBi0-7bgr3G9xsHQ" |
| _csrf/https-photo_rate_267905 | "cHj13KIokuuWPnWifyP-MoMRHk2pSjWuIG-S-Y8pzdY" |
| _csrf/https-photo_rate_269112 | "Y75RhysSfOK7CXFWPJb1R4mObkyRV8QTxliPhEGXLRk" |
| _csrf/https-photo_rate_279091 | "eWVGmE5E0YKZj1s_8pbd5WK7JFPgQO44TfoELJXsMtU" |
| _csrf/https-photo_rate_314327 | "Jew74jdpfvNmrKpxFlaqBlqytqF_rrT4aMdqEGSCQhg" |
| _csrf/https-photo_rate_352366 | "v7ac7P1Kak5LTWKGpFlpCLOlEWYLKli2YH073YPna_E" |
| _csrf/https-photo_rate_353644 | "bMkkEEnqioAS1bFw9o7NW26v8Mt0VostC14f11cZKtw" |
| _csrf/https-photo_rate_362524 | "lhf2WWlZmi7KUqAMrsLLJ423jzmVpimfrEdgH5fZW04" |
| _csrf/https-photo_rate_363268 | "K5670WxqighI5m1ZYAidNXyM5dOO7H5gKH9cboqoIVU" |
| _csrf/https-photo_rate_371714 | "q5ANGb8jvnsSGHNwdIYIPXB__pkDijJTXTpyFoTKVyk" |
| _csrf/https-photo_rate_382624 | "G-LYifhtSe_deQwXWg_8VHYlMBRv3tk2ccQPeMo3ko4" |
| _csrf/https-photo_rate_385878 | "QPNIJQu1GCAZm4_bdXF51Gg4bp9urvivT1hZfyRSzNk" |
| _csrf/https-photo_rate_389425 | "y-mMihtwiE_vDNgJkZ0uEK3ZBzU6MBdPWDEYpka4Zhs" |
| _csrf/https-photo_rate_39517 | "DxQc18sBcnZgpNCS8r0MgrT1qDlBtyg0Y7KoQ-m7gV8" |
| _csrf/https-photo_rate_39531 | "Q3Ao_PKf5GpybW0Eoya1Z7WwZRz91B3qtX0G1ZNTc-c" |
| _csrf/https-photo_rate_400020 | "XCzOaFt-YWruPFc1FK2TD74i9Vl_4G8LJJCf63qVIkM" |
| _csrf/https-photo_rate_414297 | "bGTUpN2y27N8Ve0VQm2vTpcTxkZtxQhdsWpcNkgjtjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_419687 | "WdTDYF7KePaYuMXIn_njJZyuwYG9HaTBGT9wQ0qlzqc" |
| _csrf/https-photo_rate_430030 | "gmmyfdXj-N66zAZNQe8bCBuAcCspyU7DuQxCWvEknNM" |
| _csrf/https-photo_rate_432024 | "dOC2iAPtgaE3v6dbfiwBxxfT-Y7gVTIVSgFicyPh73c" |
| _csrf/https-photo_rate_452241 | "BkznJoizq8yV3j3QMUN-4lq2gG9VcOz69GL-rc-EAEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_476163 | "IJYAu359rB22kyfimpHM05Gds-gUenGfjHiSSAI6mMk" |
| _csrf/https-photo_rate_477686 | "94WGY9SfPbtZ8WzrOMOOQMOgoCV3T5_Z18nlgkda3sk" |
| _csrf/https-photo_rate_48380 | "CVJ-iJqVZuLpjaiDvH4_TFn7iyRmZNoXKi8F72wqO5s" |
| _csrf/https-photo_rate_73861 | "MiyDhqZ-cRcQ9DUfaPPpkIaKhS8BC73NuxpnXJJFB4E" |
| _csrf/https-photo_rate_83373 | "0jdt1QL6_ubXOfmYJR-v5Qw28KiQynrJVxyCd-BxEos" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=040b7b; PHPSESSID=a2cb68d67775a7ab73316aeb2d35faee" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "26164" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778501834 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778501834.7397 |
| REQUEST_URI | "/autor/2599" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |