ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14904" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cb0177" |
| id | "14904" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=ff14cb; PHPSESSID=8422ef9413e1640f430f28142f9fc26f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 06:52:51 GMT" |
| location | "/autor/14904/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "747f0e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8422ef9413e1640f430f28142f9fc26f" |
| main_deauth_profile_token | "ff14cb" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 08:52:47 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 08:52:51 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111264 | "6CnXwmSOOy9I8OSMfT349a1-cZf9mN4f3AlDOOOZ9cQ" |
| _csrf/https-photo_rate_114415 | "IUR6XqzYiBPYK_JZPQZwSzLL0l5OYD2TMWg1CMSCZVU" |
| _csrf/https-photo_rate_115915 | "5fCJnlriFUbB-BiQISwctoGd361BMBSx5tHNkBMJ36k" |
| _csrf/https-photo_rate_127914 | "9XJWCPRbtJJejA1gF0xSatjKjy2lkatmM1Z_ipqNOdA" |
| _csrf/https-photo_rate_136787 | "5jcVyH3EAgcP8fMIldiUArvANmbLBm-yUV_x9ZOekDs" |
| _csrf/https-photo_rate_141375 | "4gl3NSKRE6CAkBSNJFmSxYERF-aFkz86ESiC3DmuE54" |
| _csrf/https-photo_rate_141683 | "0AGdtyitQIsfQ_sBaynUUJ93cvhCI9eWH1ZPvWWMLWo" |
| _csrf/https-photo_rate_156106 | "i-q2oCT3npR5bw097vqBnI6WUJVdEPYYzuauoyD3j9U" |
| _csrf/https-photo_rate_162759 | "gHjAKZK-TiR6MaSto-dBZMF1w_1P1io8IwGqLY_bLRo" |
| _csrf/https-photo_rate_170811 | "xOq7-Xk9PoN4hF6U4xwp5TONjwHdXVjaFQCtFrtxFSw" |
| _csrf/https-photo_rate_175764 | "X5NTnr7IZVtLVF4WK-QMOeZ81fFy-FYKAqjMuD0MgvM" |
| _csrf/https-photo_rate_177834 | "dXbYmsHT5tVxkZecozTdtzu_TnO0lMM_nbQ4qgx2hCU" |
| _csrf/https-photo_rate_188142 | "riYmOCx_yVR47tBbmdStr7O9k_nyuOFOOsxiYDdn-54" |
| _csrf/https-photo_rate_194562 | "-T9npqiobFEme7KI7EKXdVy4PCdB1ExAM_P7q3sJqMs" |
| _csrf/https-photo_rate_205094 | "p9ng7-j9A3rZvQFGVsU6VeYwQQOw9qgwS7KeTPU1bEo" |
| _csrf/https-photo_rate_207942 | "3raTn0cWpe0YM0_QcT7hWaMBVfiM0VkvYahQf0OOuKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_216934 | "3SECR96S41_mIfo9nOMpw8pqVcAYlgOl1qDxEMFgRRo" |
| _csrf/https-photo_rate_241659 | "9H71PFdHHPuFbOxGnOBekW197G6xL-7bdEbLtYSd98A" |
| _csrf/https-photo_rate_242684 | "TScPD_9e_vK2phWSMkPAzqH4zcvqaLSAabIMbLE_Thc" |
| _csrf/https-photo_rate_242959 | "uY0o-cF50i14SvECd74kbAa2lSi1h7PCsTDqBcYXIoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_249217 | "f1nMyfzZBUxyQxcXKhIQZCqx1S2Yr0sSa8P03AM9KyE" |
| _csrf/https-photo_rate_254617 | "c56JI9xe4rrjrZ0DpbbMdYKojUt5piJCg27i3PT4gEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_258426 | "9CMp8oSYBuKRwnjcsZqZK3Z0jB_G_jT-BlkQtBarUc0" |
| _csrf/https-photo_rate_261271 | "xV9vdeyDnnr3mxb5M7R9-H0FJbUE7XUY2XekIN-JYm0" |
| _csrf/https-photo_rate_271174 | "l9xFYRPZxw0MjnQrjEIwuuVDKfH58L8pPb7R2guerqA" |
| _csrf/https-photo_rate_271948 | "7bAAF_tQGXtGTbGTiErXmEmN6ylRZm3bqnKATU45lFA" |
| _csrf/https-photo_rate_275631 | "pZcPJstyDo-8dsHkhF9LPV5mGRJe_6ElVakEWIo9uq0" |
| _csrf/https-photo_rate_284001 | "JwhdpoL7x01jqW0fNEC46yNZx5iQDTzHz51n3w3mh-c" |
| _csrf/https-photo_rate_284179 | "46XwkW9dvllNj38C_CIfH_eyazS2Tnq3srKVpjCQguU" |
| _csrf/https-photo_rate_290938 | "OhWCPGfh8QKawWZ0N22l3Lp1ApVvp95-MR0BkQZ3to4" |
| _csrf/https-photo_rate_291308 | "LPoECznpiu6BbQsc67OlSUX8t-W_8jjPxB51ofDY-CE" |
| _csrf/https-photo_rate_312537 | "12hpRb-RQGbdbK_KJLBqhZ-poUoFtGHqyYRSCC704v0" |
| _csrf/https-photo_rate_316277 | "4CzQCJkB--XbkcmJxIjQyzy9yqvdtdo6d6D8EIJ4XXI" |
| _csrf/https-photo_rate_340166 | "eiBXS1TQMA7UVY3kO7dTEw7tD5maf74tl6qix8KiT_8" |
| _csrf/https-photo_rate_362420 | "W5-Q8enAKAg0-mVlh3GGB3xTWAkJYJYP4JCUqc1UboY" |
| _csrf/https-photo_rate_371782 | "nDloytXrRaKS_TYEfnCvEP0c_VO-PpCce3Gh6e2evGA" |
| _csrf/https-photo_rate_383417 | "l1S1qmdMkOKRmdsqmnaX9GOK9X_OJ_EorOL8S-BzRgg" |
| _csrf/https-photo_rate_417723 | "EAmOgjdqXNrqCjgOrV-1FrTSTXfMBD9wlJ2NCEVYPwg" |
| _csrf/https-photo_rate_427791 | "omUqbwVbygCI42eHVwNYRYqytpYt12B1XwMGJqOX4Jg" |
| _csrf/https-photo_rate_430142 | "zIeaSZtlxq-pskSZaA3t1psXxj5Zx7XGZey7OCuGHGs" |
| _csrf/https-photo_rate_440078 | "pm7U8rnSauKImDRX0IPXyyLc1UNhtGNlQubzHZbRgHQ" |
| _csrf/https-photo_rate_443627 | "9XtTcIOmFXyQNjoAtu3u_bsttj6ugGmIDdZuLELpl_4" |
| _csrf/https-photo_rate_450529 | "9tVxXMarYMjJFB-3aUviHxkzhlFUe7KbrdI2psjETvI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=ff14cb; PHPSESSID=8422ef9413e1640f430f28142f9fc26f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "46079" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778568771 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778568771.8681 |
| REQUEST_URI | "/autor/14904" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |