ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12271" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "2cc28d" |
| id | "12271" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=16d6a2; PHPSESSID=20d11f5212e0a32e63e759468c7002ca" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 16:23:18 GMT" |
| location | "/autor/12271/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "74e8ba" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "20d11f5212e0a32e63e759468c7002ca" |
| main_deauth_profile_token | "16d6a2" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 18:22:59 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 18:23:18 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_140098 | "fHHfwT5z0HZ3E-uTRuuxjw4tt9Dx2mbxtFzVq2-QzlM" |
| _csrf/https-photo_rate_147701 | "EIlAHrc6Hwi3drNtOXwuGIUpoTg3IZS0B51q6TKFiBE" |
| _csrf/https-photo_rate_167418 | "PxCwHW0OuLv329UkiOBLqnEuorHShjWgTP0940YqOF4" |
| _csrf/https-photo_rate_17144 | "_jUFOSG5yXpoMlNW_W0bYAq-9PakaBDy7GRD3WSGRrI" |
| _csrf/https-photo_rate_179036 | "hbbPus4TW3rvCQglqhdKJ6VlGL2hc-4BR1nTE8FhKLo" |
| _csrf/https-photo_rate_202404 | "Gqe6j2o5M9CHymqNZU8gE_nnttLev_wq4CSBm3MPNd0" |
| _csrf/https-photo_rate_224180 | "2EAlZwfP8Kb3xvSvvNk1rY4i83sMCMWqNWmxQd4k8tc" |
| _csrf/https-photo_rate_226146 | "WuSygunfbyqotyt9yF94y3_zpy2DiwC8_Siw9fWKb9E" |
| _csrf/https-photo_rate_228242 | "GRh2zj82VkrE-E3ppd2Qt-aHIO2QysGovyT4Jf5GFuc" |
| _csrf/https-photo_rate_228859 | "jD83PBIl5K5raziNjwhaqYMj7aPPvdX5hLL2ncNRLuE" |
| _csrf/https-photo_rate_228870 | "6zFns55nL7VaEj3FgUuykEAdhvroOOlsJGRVey0sXk0" |
| _csrf/https-photo_rate_244132 | "3vjpG_uX-ikcdhNV3LLOfToJ3aCd8z5ElRnTOw23buo" |
| _csrf/https-photo_rate_254959 | "3d0YYBQrfzX2YaWPREhynAK_MO_Gyo70PR1BCsuTT30" |
| _csrf/https-photo_rate_258066 | "KCRu4PDZksO90_xugg_yyv3Xb5rhjkpzOZLo-735QKw" |
| _csrf/https-photo_rate_276859 | "CnCOvn18JfvlaIFgRB-hyK70iul02-z_hqLH6P9NYt8" |
| _csrf/https-photo_rate_309811 | "dGUUGJsQbjxw8yNhOLTDmExesGs8dtOJGddkZyz8cFs" |
| _csrf/https-photo_rate_319146 | "VD5TqITr5_99DhV0fAHIpbvHVOsqtevBLSO7mWG7qOA" |
| _csrf/https-photo_rate_324814 | "zdklMaIXwRyPHp3NIznjA8ysPwJ-xDDhKdw1oRYF6go" |
| _csrf/https-photo_rate_341298 | "m-u-BxtZQP0FXIjK9AMDkdteAS6tPhXLNRWIsLkFvZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_344821 | "75GU-SAnpwW8LK3RjWx_MMgXqbWbOYAJ2Y7YD_hp9zQ" |
| _csrf/https-photo_rate_386373 | "wybhMrHbbtIq2wVwA9-_qi7nrQ5XQ-7VuIAa6CN2DY0" |
| _csrf/https-photo_rate_390377 | "gQhAhyReb-Qx05YCLE3EAoXdcgBDD-JS6NgslMhxmTY" |
| _csrf/https-photo_rate_398390 | "SXz2Uzqi3e1HvcDXNzP14R2OGhecSYYmldZ6OMY_cIg" |
| _csrf/https-photo_rate_398785 | "LkpJSGsmJG9bOZtAgBPj5L8H-n6HMVjm2vtul0MW2pI" |
| _csrf/https-photo_rate_400311 | "z7CtdNWyco9kpY7lHW3sTK_af68S3U0zPKpBybq-4d0" |
| _csrf/https-photo_rate_405457 | "71W8PSjDBkcbgPKsayC3gKRBd0sf9Rbmu3zE7WSLXkM" |
| _csrf/https-photo_rate_410813 | "YpCG0Vvm7_T6VCr7e9bYu6JxrMJBy_Ckop9awXt9JBw" |
| _csrf/https-photo_rate_91423 | "VUv9hMMNzmuplcdvPmOLwdhf0mTOS-F36CgEkRqJNuI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=16d6a2; PHPSESSID=20d11f5212e0a32e63e759468c7002ca" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "62848" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778516598 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778516598.528 |
| REQUEST_URI | "/autor/12271" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |