ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9210" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a8700d" |
| id | "9210" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=6ae87cc33e359fac816cdbf94a25c3f2; main_deauth_profile_token=a5dc11" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 05:49:07 GMT" |
| location | "/autor/9210/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "751b7d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6ae87cc33e359fac816cdbf94a25c3f2" |
| main_deauth_profile_token | "a5dc11" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 07:49:04 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 07:49:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_121412 | "lXIXWb5L0lmLoYigO-GksB02X5kRZoXSsKyYl-QuHWM" |
| _csrf/https-photo_rate_131514 | "3L5x1pDsfsi_birVjyP4TzNFOIPJO1E6unsxD_3krWc" |
| _csrf/https-photo_rate_132661 | "Z2DXsiB2hKjQfQihMAMgGLpm01gNsicjG9y-jTwlsqg" |
| _csrf/https-photo_rate_152228 | "1_oVB9z-DUB93dV3GF3ZocVMWPbtZdYhNcR4MF7sqkg" |
| _csrf/https-photo_rate_171993 | "MeeBH7-0nQtMtzqyNgGE4tn9kHqvwawCf3IUdVQg8Nk" |
| _csrf/https-photo_rate_172784 | "Dfn1AJ6KMUpvxgETMBT2NXEAnQMLDOEuawKBNMoLV-8" |
| _csrf/https-photo_rate_185687 | "nEhOFe-17gzuRY8LSyrqfilcLS8vIjPMrPJzBPyOrN4" |
| _csrf/https-photo_rate_191211 | "fVhB6lQtpY8zwprg7uayRIOsedgUiJJXSwfrBONYSAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_246119 | "MhZONRMURTsKm2-82fugULFxsP__mXhv1oEdr3kFy7g" |
| _csrf/https-photo_rate_258819 | "K0dHTnla_jK3e0vbN-N2OOKLb4Ta6EjN2nSCGNoDals" |
| _csrf/https-photo_rate_292627 | "tf26lVnY05fYhMg-LYdJXI1YqWMP7kFnqES-d4viVyU" |
| _csrf/https-photo_rate_302081 | "H1j3xFkEeImp-dH7vaCtmQqh6pxFNAHTV48D0FpTJio" |
| _csrf/https-photo_rate_311878 | "HZJFEH83Li0XXY6QZVRmv9TAI-RygQImy3uCtuVxF38" |
| _csrf/https-photo_rate_344887 | "i0TFtC13ybZgq1gsxbnSeUbIb0Pf_SsTPCzWcKoMxm8" |
| _csrf/https-photo_rate_357573 | "cb3xkMc1vG5KmZgx7BgdGcGhj-fHb6oL87zMRNpFN5A" |
| _csrf/https-photo_rate_39279 | "ujpcksqEiLMaSz1C9DK8jKBD_DPKe5GFxTDGC9AWkRg" |
| _csrf/https-photo_rate_410949 | "3tBSxCl9o87-Ks3WZNBwseLq8cqLgRtdsUzN5oaCOzk" |
| _csrf/https-photo_rate_417927 | "CHRU_jyq7XeGHP_ni_18Mk3nFdm3rCOX5YRZTR3Q7Pw" |
| _csrf/https-photo_rate_421319 | "6pgzDEl-Kc2sjFRvsNnCDRYLbv6NPT_X6QqdyBNDE58" |
| _csrf/https-photo_rate_475537 | "q5vYXLGzp18s3wyCFUt33Djgu9QbG1d4Q3lqJvJ4E5k" |
| _csrf/https-photo_rate_99046 | "t9aesIPnM6ecMdeDOawfuSCNGyu2HA3JmgeTlT1xnaY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=6ae87cc33e359fac816cdbf94a25c3f2; main_deauth_profile_token=a5dc11" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "28521" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778564947 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778564947.7583 |
| REQUEST_URI | "/autor/9210" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |