ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "16477" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ef3f9f" |
| id | "16477" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=231ee7c2ebd4d56ccd6a936d6116c231; main_deauth_profile_token=2f2329" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:29:19 GMT" |
| location | "/autor/16477/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "760bcb" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "231ee7c2ebd4d56ccd6a936d6116c231" |
| main_deauth_profile_token | "2f2329" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:29:01 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:29:19 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_113898 | "tIKOhagBTxEEnnyX9iHKWiLv8hIjZrc6TGShRKOd2zg" |
| _csrf/https-photo_rate_114813 | "97SVeX_uS_1rPy6kVBuDeqwheC8C5GHOqRKNPzWBUQk" |
| _csrf/https-photo_rate_116653 | "vh8YzSKX5JaGcJsECKT_YYcaOdEH9kNmeUUt8lKrq04" |
| _csrf/https-photo_rate_123457 | "0xpycGW2O2o-s03M5OIHeeyWBqs1_v1Pt5Icr8fzNP4" |
| _csrf/https-photo_rate_132429 | "k4KpDWIfGxpOQTj0I7KVEXua0W7MS2euUfZ8Tv3ofNI" |
| _csrf/https-photo_rate_143659 | "nbIeE-aLrBTBTmMvd23wd2RRCSUAYWFqFfVhnKnghLc" |
| _csrf/https-photo_rate_148297 | "e_eQb1AM8WtXhbwLgSGpNZTbVemH4VpxUrZTTdXz1uI" |
| _csrf/https-photo_rate_162516 | "JPoNMowZ_-m7JAUueWSXYOgiBet_SzjMCGSM06KMpMY" |
| _csrf/https-photo_rate_162518 | "xnSVBmeQVKfGYE9OsH3Z2MQf75yfbeKZGxemPjtwEVk" |
| _csrf/https-photo_rate_177190 | "EDElYHYetitMejBDQHeAaNs5txMhP20eWVjvn-gzQHI" |
| _csrf/https-photo_rate_219866 | "VLjR1OvYKqmm_QiKRKkI8rRfJuo-a1VRm22vjXpWIvw" |
| _csrf/https-photo_rate_231894 | "qx5bBsHKAIk0LiThycL5bXS5LTDOEPNld0lbf0cZVpY" |
| _csrf/https-photo_rate_241875 | "Rzz0XeSkmgZRQuQnHZwjKhj7_76ILsrWJ0yDNHeYZN8" |
| _csrf/https-photo_rate_259320 | "1gi8Ac1-8CGreAwU1SPuTOBYgSinkWXFKlVo4uPfrtc" |
| _csrf/https-photo_rate_265022 | "uFr6tVszLWWG8ess1waD2T9ARWCGLg1Xvg3AWISlVGU" |
| _csrf/https-photo_rate_318899 | "THqvaW-Y2ZBUOTGrI4WOhZdaYbEDM2h1xXtq7t1gO3k" |
| _csrf/https-photo_rate_327926 | "wUqLJjRauVvp6tbQLOJJlY2adrQnGrRCyCYL5AxEOqk" |
| _csrf/https-photo_rate_358321 | "Aez9juwknDRxuddp3f1tkmx5CL0UtielbV5wWoko9A4" |
| _csrf/https-photo_rate_380250 | "WkAw3F5BRxMHYG9y1jlq_ME1SPvUmXmue0QLmfaEpTQ" |
| _csrf/https-photo_rate_382494 | "1fe9rb0mOgPvcNfByO5qbjigbyhTTjWk28N5RYpFPbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_382759 | "ovM5aRkagT3tV8fyXbWkn4lkQxg7duZhyY58xctErIM" |
| _csrf/https-photo_rate_384962 | "wSpmNjPGWK3tEa7RZ9Pr7jBmWLZF2GhErFCr_T2K_qw" |
| _csrf/https-photo_rate_399888 | "1wZLotPbSqQsJupvq5aWB16WCL3Pn7UFV-7ZNEU6TFM" |
| _csrf/https-photo_rate_50773 | "-ws-2DCPJgDpmvX8bYiGfWmp9_W7PfMxvMk6FppxhqI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=231ee7c2ebd4d56ccd6a936d6116c231; main_deauth_profile_token=2f2329" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "18553" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778520559 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778520559.5433 |
| REQUEST_URI | "/autor/16477" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |