ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5492" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "201e2c" |
| id | "5492" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=1dbdcb; PHPSESSID=3f37234215e33909dc97a26d6cb52971" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 22:33:44 GMT" |
| location | "/autor/5492/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "76643f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3f37234215e33909dc97a26d6cb52971" |
| main_deauth_profile_token | "1dbdcb" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 00:33:21 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 00:33:44 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103988 | "2NuVlsR5PtqMFOJh5dCPOkWL46dF-KGN-0KmKFOu8PU" |
| _csrf/https-photo_rate_106300 | "esV5bAGZ3sKuunapukula6OL4svpPKf2RODHcUD1BfY" |
| _csrf/https-photo_rate_10692 | "WCGAYonU_KbbML5XLcKAIJsepVm8KaEslvR1OmbF9gI" |
| _csrf/https-photo_rate_111551 | "TvXS6pN5OeBwzREZ4Z3cXPJz4OoryFtLy4j4qXllBtU" |
| _csrf/https-photo_rate_115399 | "tB2FqjscB9PuvkEQi7SwCq1MsmG6Jx8tKiAVzuxpWao" |
| _csrf/https-photo_rate_138300 | "zXUw3upFGLbyWaWmevXPYVvEk4SKoJ_xXMPd3L-Txh8" |
| _csrf/https-photo_rate_145938 | "A5bdoYf-GTTDVOwCReVKWM5oKLPhuIzRqREzXCYGVD0" |
| _csrf/https-photo_rate_146838 | "XTEf1XKvT_f0c1vogZKDdAuQuUDew19lhZnkYqdMf2E" |
| _csrf/https-photo_rate_151660 | "8vyp_KMaAL56kNXhxZ6Cct5HDalo1KWU4ZKvJJiuHKw" |
| _csrf/https-photo_rate_153717 | "kAaUEl7JV8W7KxWL1makn0Uc7yYSutN_UbM1f1hDeJU" |
| _csrf/https-photo_rate_154042 | "aYVMXZqASXVVGquL2UI7yMI9u3DpMf88240PoVm2aGY" |
| _csrf/https-photo_rate_156831 | "eiDpdIHBX_RbvQy5ptdaxerLU-VpSu_ocih73o-86lk" |
| _csrf/https-photo_rate_159815 | "AxNA5QOb4s5hzRW6HYxbmbcxBt7EpbO8jR4yabweV9g" |
| _csrf/https-photo_rate_162738 | "8wYHA-dkpZ1ef8fheMhiXhC7FQlLkohQCu3N1Zt5gxc" |
| _csrf/https-photo_rate_171793 | "1RzoK-Px_IadxHojdIDPKHmjU7mnW7O9xKi6eSprzxI" |
| _csrf/https-photo_rate_171838 | "2k3kvraR2w1xZWjuWMT8PaoBnsjJ0kFXneTjk7QIuvM" |
| _csrf/https-photo_rate_178834 | "BDeNfJP_vhmKA2ipFzNMh3s0HRz5xSqC3ANl1uLsMm8" |
| _csrf/https-photo_rate_181221 | "bR7OEN8pGGD8oESM1FnZ0OeAA7o050pC3lurBBL7f8s" |
| _csrf/https-photo_rate_186300 | "Zne3yYaNw4rCnWToiURum0T3xLs8ni75ND1KJTMEbL0" |
| _csrf/https-photo_rate_191274 | "JKCAxMnRkWP28_kBP8FHYGhfof0rX-rtQCfNE8vCb6A" |
| _csrf/https-photo_rate_198505 | "Us3QJ7bxcJtZiRm3U09C-48eRv7ssc8K1ZC9Jj304_g" |
| _csrf/https-photo_rate_203873 | "pcubPMRkdwwgIbBKDDYQ1diXtsj2KvFoXOrUput3_Mg" |
| _csrf/https-photo_rate_231738 | "X9OHDlJXeO6vK8k-5IA04LHazo4FROa_2dDBvB0nBKI" |
| _csrf/https-photo_rate_245323 | "pn5S4XH1H1bRZq_uJtV7c7tPikrPTpYdjmH0WTGDACg" |
| _csrf/https-photo_rate_262730 | "t0zForgZdtXIyNlgTXhZiNo78_X6orgdKNsv-UR4mpI" |
| _csrf/https-photo_rate_263518 | "pbBM3FsRtnJSlYo-Qof6iKD7rIwnwC_a1VyGXInVqJY" |
| _csrf/https-photo_rate_265130 | "cNcKMSycnJKePXsSxrulgSU0dXiREfVxqwdcdEhCoHs" |
| _csrf/https-photo_rate_265761 | "TV9TNtppRPV86rta_TXuatRUCZWtoJwDaozcMgrQS9k" |
| _csrf/https-photo_rate_268817 | "Yo5P07LNS-SvtzFDS4mk0eN_iuc7WFB_NaFuiCwTbw4" |
| _csrf/https-photo_rate_272051 | "pvvzt1Ih7jLI8aArG7U0gNIQhydTk_zLgRIkcaobiGE" |
| _csrf/https-photo_rate_273562 | "4aNJpSONFnBOekS9LMA8oefVpVwGU3I9egejvcKyluE" |
| _csrf/https-photo_rate_312030 | "lLZ-96PZFYvU_o-Q7kF5EImeG2Uzr536vi8II1d4TI0" |
| _csrf/https-photo_rate_325572 | "AaYeWTxjLCrcUfUzxmlA6wgkiKHsDaoqv_58hBg6VM0" |
| _csrf/https-photo_rate_325999 | "rdjIuvbpfJnEnkD4RwQ2pvsmVpDtbD8PxiPtHC2Krcw" |
| _csrf/https-photo_rate_342321 | "TWohncronP4ljWJ7YvVlvoPoPc6uT60h-_d7fMUB9a4" |
| _csrf/https-photo_rate_355900 | "IIMeWaQcZm_pjXDF5U8RGBdJEZdm5SUYeBOl1zUze9k" |
| _csrf/https-photo_rate_372573 | "u1packBiY3GV0UYZMcE8dpBjZmDCzQQ_i9LVbt2QS8k" |
| _csrf/https-photo_rate_377400 | "VY-pwl117h5EWyW3f3WCXJaAYgcp2mf3q-s2ktqpq9s" |
| _csrf/https-photo_rate_380619 | "VQcTGnhnExOMj2K4sUSZrhCFMytX87tLupB-ZxohoOU" |
| _csrf/https-photo_rate_423038 | "fUM1sdSLEV8cYvikQTzaE7zZDsZWJyqmbioKMmL2HhY" |
| _csrf/https-photo_rate_432438 | "S978D-J_kM3Nxugqw4sBxNT_Wxrvu0cJ-CO-AFRBGbw" |
| _csrf/https-photo_rate_436055 | "axa9F3gffcq0dFpvzqLMZMx9Hzkh-eXL_GrrazU6rAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_450537 | "RgcjtRuPeQ3OoRzS-n66Xpl92ozZYsxNY7hi9KKSg6A" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=1dbdcb; PHPSESSID=3f37234215e33909dc97a26d6cb52971" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "13981" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778538824 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778538824.6694 |
| REQUEST_URI | "/autor/5492" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |