ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7878" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "72dbba" |
| id | "7878" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=bbaefccfefc6cfa47b1f3057e7068041; main_deauth_profile_token=554c0a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 00:16:09 GMT" |
| location | "/autor/7878/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "76d36e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "bbaefccfefc6cfa47b1f3057e7068041" |
| main_deauth_profile_token | "554c0a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 02:16:02 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 02:16:09 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107493 | "6sOPunipPCLhMtgxB5Pccj9_jaFdyn1xV8uApdDsxls" |
| _csrf/https-photo_rate_112548 | "jaVjLHJ97rgTvA3r1t_1EZyIsrTTBoS26gdOXAL7eVE" |
| _csrf/https-photo_rate_114781 | "7NtnAph-dLqH_9DFHazJS4ukb2XZAY5x_XVl4919Pb8" |
| _csrf/https-photo_rate_142514 | "Y-_b83ejISK6CAmsgBZ5fK7ygi_CBLWQcqw7q3MsdPY" |
| _csrf/https-photo_rate_143811 | "MqsDwh45gDh8XerqfpD7Bblbevcu5a57V6YhxOUU1mw" |
| _csrf/https-photo_rate_178866 | "MyCDI1q2sLl7t-bpjPST0n6pG-iRFAL1PMm_XDL0It4" |
| _csrf/https-photo_rate_18175 | "gIRNZAgncnw8kH2GdAl5wy5xhui4hrl02AjIoz9cjZI" |
| _csrf/https-photo_rate_185781 | "bWRUKkZjKIx_3z5qkmxf2GPcDzDNzcjlswBuR_iDyac" |
| _csrf/https-photo_rate_186564 | "XnOeQvtl4ijEkYHaMqw7J3VUDTru8FBB54j-85lHGEc" |
| _csrf/https-photo_rate_193184 | "fwKqrUhDCOBEeMu7otgFpueqZb3oz4x_UZY1W189tTE" |
| _csrf/https-photo_rate_234195 | "kIm4jeFJqGY6HOjgMmQkg4M-P61Uxty_Lts8MDBS9U0" |
| _csrf/https-photo_rate_245411 | "2si7Y4y9V3IuQ7ZiOHWQHiYRDOvebX4Vy40DmuIxYGU" |
| _csrf/https-photo_rate_247468 | "kf8JmY-T3HalcTy3-Xq0zgIimOjHjr6QOUNp5rcx1o8" |
| _csrf/https-photo_rate_257764 | "00lKRBSFYNP_IKvoA1KhirlOPHhH5BHJGTlM69nnFlc" |
| _csrf/https-photo_rate_267518 | "iO-T1FIjSdSih7RLcIOnXlKIkNYRkRB6pxe2_QcV8_g" |
| _csrf/https-photo_rate_274521 | "C9bqb2whY_Qyk9rFGwPje26MJ2ZOcTIbCs9OsH6V4sA" |
| _csrf/https-photo_rate_289621 | "xoM5fqiWoAA0arX4veH-SG1m0rRdUHJvePN8ddvJSKA" |
| _csrf/https-photo_rate_303508 | "VTuoAOB00MzV5HL8ZTqieqWT63jofoxb6CMXudb_zjI" |
| _csrf/https-photo_rate_311793 | "1swTysQsEfzv2VUVJPMDGUJAyPyb9xMvhL7JQ6ldqmM" |
| _csrf/https-photo_rate_346421 | "dM3R0UTiby8ilf3rszb_foI5d6fCTLGbcOKNnddz4fw" |
| _csrf/https-photo_rate_347421 | "Sy6aB2NxGP6XYHnV1ABhzrENNYXPzs5PoDGZLRplcec" |
| _csrf/https-photo_rate_351921 | "wRcYvHDKj0jpbKJ8p0NTlO-NDjzZ-droso16kJr-ouM" |
| _csrf/https-photo_rate_368777 | "MlBXKtmwJyFFv2ZfQId8Ggcq1ZWZsIfKFgmfqHXNDiU" |
| _csrf/https-photo_rate_371781 | "tEssW3HYQzre1INicGdZLRi9-oBveL5SsiYfkayuBbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_380389 | "kUu1QqLliR2T0gXqzKFNxer27AEGJerAUlw2aiuuJs8" |
| _csrf/https-photo_rate_380867 | "C5Yj-RkbjjcdDrYlqOzNnJfbq62q8H76UsX3XpjPK2w" |
| _csrf/https-photo_rate_399605 | "yp0HSbCwDJ6IToEGQaKIISqMxQG9Y5oD9BhMPKPiJ4c" |
| _csrf/https-photo_rate_400088 | "6VUXdX0WEItu1utCSVZoasTjiq3topr6Rb624WTLS0k" |
| _csrf/https-photo_rate_401750 | "J4MCAcOkR6V9rYnXV4ex8W0-K99F2N4NKAgm-37gcmM" |
| _csrf/https-photo_rate_403925 | "myzID0bfalFhMssfIeZJoYp8eJAY9My9x9vcXtRwG3M" |
| _csrf/https-photo_rate_421866 | "fO6voF3hwudzwht07vPTmUFn2XXXw1d1eZLlv8-yDQg" |
| _csrf/https-photo_rate_426614 | "R33hgKuJz2yUsvwaIw4pCCpWkXEGnjIxzeQpB_WsVXY" |
| _csrf/https-photo_rate_475021 | "ICp4npeiY9kJAwSG_GrGkyw-cQNEgRGgnRMMgFZ3-0c" |
| _csrf/https-photo_rate_50576 | "kvZtYQ1RuWmuy9EMfaFukhU9JfgyDAyk-Wg4U-jjnu8" |
| _csrf/https-photo_rate_61573 | "XKVXWulpJ0c9z53C1hTSNhm4zMhdM1xy7B_rczKjy7g" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=bbaefccfefc6cfa47b1f3057e7068041; main_deauth_profile_token=554c0a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "52655" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778544969 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778544969.882 |
| REQUEST_URI | "/autor/7878" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |