ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8245" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cfe2cf" |
| id | "8245" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=78d5548688afc5d833f6e988475ea6c8; main_deauth_profile_token=f431b2" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 09:46:32 GMT" |
| location | "/autor/8245/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "7800a0" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "78d5548688afc5d833f6e988475ea6c8" |
| main_deauth_profile_token | "f431b2" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 11:46:07 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 11:46:31 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_114050 | "vEb95M_0jxPURdcW9hO6hwi79H9n3d2S7V3S_fuG3sA" |
| _csrf/https-photo_rate_126106 | "SjqLbJvT0H2RiC8TAiNzNOGRRaHM448yPk2nHoWgoaE" |
| _csrf/https-photo_rate_132624 | "S9nv8g60vaEu3qOkKO3QLCJqhHVQE7vWSL-onujplrI" |
| _csrf/https-photo_rate_140951 | "6S8TeeIrYgiZ7jM-_u2S5kj9-Tg4VJkPrZ87UxCERAg" |
| _csrf/https-photo_rate_143304 | "AUIHsuWB7Sje_0lM1W93YDdkdVGRdN_QmMW-oLRXbeM" |
| _csrf/https-photo_rate_165088 | "0UDC8g08c8VfhxOp1HS8rt1sm3DYzZL4TI5G4nKOfaY" |
| _csrf/https-photo_rate_165978 | "6Hz-HFa1rOdUNdOKEPJXaAyvQGj5kAFd3zaXzyvANbA" |
| _csrf/https-photo_rate_181137 | "_oF4HO8lrvfXfFquYQW9_DxDfsicwXqWE_UlrZKAzDE" |
| _csrf/https-photo_rate_187109 | "GHkvN42DKbQICYloWxk-u-jF4nSOfRX-NQwH3xgiXq8" |
| _csrf/https-photo_rate_192942 | "vMdzBY71HBknulcSr68maXd4DavKqvLPh-eyjQzUJFg" |
| _csrf/https-photo_rate_197927 | "2e2LQfrRcYUjtvGFOLHDTdQMkW_xImbKj28mO1td3aQ" |
| _csrf/https-photo_rate_22881 | "qKJDx8c2OomzqTHx5p1wHuz0N2zlE28pywl0Egh9leI" |
| _csrf/https-photo_rate_231678 | "0Gt7tbvjbLmz_PkeEE2fzbPYsfDRJQ51lzjb4lEnP60" |
| _csrf/https-photo_rate_235861 | "ctf5I46Y-R9S5KahzRUtVVejIZ6ws3fQdT--zEnmSEw" |
| _csrf/https-photo_rate_251168 | "0mtAgFYrNmSr55GlWv0A7FYrOmGkh8Ci8AOCm_-qm7c" |
| _csrf/https-photo_rate_256999 | "ueO3v4n83J_UUHfASNNN172Tt1CcPvPMAgLtgrCuffA" |
| _csrf/https-photo_rate_275156 | "qNALHArKISRawzjADTDQiHqwKFhdlz4oO5CafQzJ0_0" |
| _csrf/https-photo_rate_315140 | "3HDMGCN6L09bJ-hAfsFxg7USJbHtlHedF_BUGkA5D4Q" |
| _csrf/https-photo_rate_364379 | "s_20xfGea7pcpqrmjl35TgpppXCxi9Be_aTRzddRNJg" |
| _csrf/https-photo_rate_390353 | "DW5r1juFqRgPINZXQ_6yGJQ-h_612wXMO_kY27rd4fA" |
| _csrf/https-photo_rate_395148 | "nbPLTVpAQeXhCrWPeQn_ZQKCCnVASWhTIn0_tx5pv_4" |
| _csrf/https-photo_rate_421355 | "yqz0MH1gRCoBeHFFneB1VQYm8aYNmyqCS0mwpIRCJic" |
| _csrf/https-photo_rate_451110 | "0zAq85j4WZ262DKBhDD5mHoKLSk_NDlkmQt1c-t-hxg" |
| _csrf/https-photo_rate_50644 | "sg6xhd6MK0X-eZNRz3rH9g9UGXTqmTigHH5lO9vnVZk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=78d5548688afc5d833f6e988475ea6c8; main_deauth_profile_token=f431b2" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1204" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778492792 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778492792.4262 |
| REQUEST_URI | "/autor/8245" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |