FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "9880" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "109789" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "57ceca" |
| id | "109789" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=efff37; PHPSESSID=ce6d421cb0a367f145d93f7c9fdbc2e5" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/109789.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 20:42:27 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "795f0f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ce6d421cb0a367f145d93f7c9fdbc2e5" |
| main_deauth_profile_token | "efff37" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 22:39:48 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 22:42:26 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_147802 | "6BZqpEe5OIA_ch7QgwBc4M8zLssiI5XdWriSqEcBYE0" |
| _csrf/https-photo_rate_162360 | "ZkPXrzCNOPT2FpLq3_ebqkFdpGJNol0HYlQh4y9S3Wc" |
| _csrf/https-photo_rate_16247 | "DFuGzXkJ-Aoq9CIhGO_TMvC0LYxyUVrLcTPgCwGm9xI" |
| _csrf/https-photo_rate_163681 | "nOS35eThddTWN6c3wkMTuTLcJox74o01CWqNfs2Ky08" |
| _csrf/https-photo_rate_183025 | "rnihHu357BG06aNbYVN1Ha3v4ac0GppVo5kTfYWNjn8" |
| _csrf/https-photo_rate_185627 | "ABIVm9C2FPhcKVEf9iqHUYX8wcn-ekTw3KnrIsl9Yyk" |
| _csrf/https-photo_rate_194635 | "RpMacSqi8R7Kyw4Dm59Fwfx4g3I9wO7rTSSpxd9zxww" |
| _csrf/https-photo_rate_209947 | "aCOIOUv1f-_pE9FPu9pce-pltpu8rx6Nbhj0I_riXZU" |
| _csrf/https-photo_rate_250917 | "qBRiGCRoJmNQJuJtpm8ZHpPlM4FbdEi4M--l0ATKOkg" |
| _csrf/https-photo_rate_25733 | "ImI9TNOEBvUcgfBoRY2sGNmI245SH0ggOXnyMQMag0k" |
| _csrf/https-photo_rate_264630 | "Sho3w9ugc-6XNJh0RGZAH2TmHOPNR2LNsPC8ZqDarMo" |
| _csrf/https-photo_rate_293657 | "LUCRtrC1MI_L-NWDhTwU4AhubKIuLAUnRjQ-8-PZqfg" |
| _csrf/https-photo_rate_296057 | "i0zPZ0_JBcuB4MR6v4qPfe7V1rxsoujABMDVju-dda4" |
| _csrf/https-photo_rate_29862 | "DeQhj5nnFJdJra4iabapLZzyIV_Cox6EM0zJT5bWArI" |
| _csrf/https-photo_rate_299594 | "E51fbROzbARuzo1qT18uhOYGngVZq7yDr6BXNp-0V80" |
| _csrf/https-photo_rate_30776 | "vOufg1TU6pDdWhtO5jeqfWt9udBv9dvF3z6ciW8o6a4" |
| _csrf/https-photo_rate_30829 | "hzLTn0TDQRIcT4V3pSdn9rb8bcfmoUryRDZRyyNgvpY" |
| _csrf/https-photo_rate_30856 | "Nxu8Vap0slWMg_-6EkBF3HOTwMOjxoadKgwu7XQ5UFI" |
| _csrf/https-photo_rate_31107 | "WmiShh9ln7I_JbIiQrWpZZ0hLgxfQhttQeVrxL0B3lU" |
| _csrf/https-photo_rate_32010 | "fSwNoxVFD1RqgMrDU3f07lnPp9au2rCANX08_Lx-maE" |
| _csrf/https-photo_rate_346792 | "SgTYMrGEcLYwxvUv0_1AsLi7ZtF1aIlXxhdUgwOwBw8" |
| _csrf/https-photo_rate_364851 | "UZwq3GS5FTX0J6R6CwSM62vIhyxwNH6qT_dOW0RhWzs" |
| _csrf/https-photo_rate_37247 | "h5ZTwFtnQTwNNkZgT_fpXbAxu4N9O2Q9lLuRNmONDDg" |
| _csrf/https-photo_rate_38029 | "k3PbbndcZVyKYcZDGTsJjJ8aLeUqoygQWDjPm9q8uSU" |
| _csrf/https-photo_rate_38781 | "icyYtYBqbI1HYuFpuATdd_Hd7zZYNKbd-NDV8lqpMMA" |
| _csrf/https-photo_rate_39541 | "mY3PpzmhNim6yoXN9VpK1dD_bDahFaZkBxiXIoxScZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_39657 | "kbMB5l1um3xTz40bGlrOq3ydsjrdRd1smUx1Msr5iLg" |
| _csrf/https-photo_rate_39972 | "vqjlp_NtOKcNcdRavAWq731xhNV61EnWyms3Kc0Ivsw" |
| _csrf/https-photo_rate_413426 | "PMYupRD7mJZd-UOPKaChqGP03Vr5cET5R0J8smj8PYo" |
| _csrf/https-photo_rate_41506 | "sizvep9D8dAz-WpA2wKvL47IAJ5SdCIPJ7WzzfYrm2o" |
| _csrf/https-photo_rate_418775 | "vpsbqYTxkarxaYA3mpfHiVspOZasXnKzsQbqBRwZTOI" |
| _csrf/https-photo_rate_423762 | "YXgcJd4VFnTrYiBba6waWc_S1FHN_2I5sQIuyovhpY8" |
| _csrf/https-photo_rate_43009 | "LTDGC-RlZ2H9w03XS9MBLs5K8W9sEPkXmsHGR48pmCI" |
| _csrf/https-photo_rate_44536 | "eeZZSWjnSwqY8MgFfaqYLJIo85GKwkSuOskItd-3CNc" |
| _csrf/https-photo_rate_46547 | "kTjidhBmgVNX0jYX5aJZuPn04JTL3I3JcZS_I7ejruc" |
| _csrf/https-photo_rate_49263 | "Tg0v0ptG8UKIX3eB7k47mt8tARTmPX4qHkuPKbEfF1U" |
| _csrf/https-photo_rate_54066 | "rkiUCNIyfzZZtI9dr_yo9w-Vq73NRHM-oDhVCTm8iHE" |
| _csrf/https-photo_rate_55083 | "y983ezIKhR6WWXG9_DcDZHtTc1fXuPGvwXTgksOP2JE" |
| _csrf/https-photo_rate_57387 | "zazUiWV4E5hFdS6h6leNd6hcF3HKEVu3Ko6eFNo9M3A" |
| _csrf/https-photo_rate_59091 | "qq9SrKP4bMjJswSaMOB0XmJZtoPX49Tu0tDqImriZiM" |
| _csrf/https-photo_rate_61652 | "RhyWgNLetr5L0i0l_Mm742w3mPquaLmhWDTpj5vucng" |
| _csrf/https-photo_rate_63255 | "e7bSpOePx9CHuOgziEfie5TGAJpug7IIcVuPyhtD8pM" |
| _csrf/https-photo_rate_64116 | "OyPw5CSz8x0yb0xwamxea2FIiMwgVJr0qe-2G8Bl9vw" |
| _csrf/https-photo_rate_64233 | "XTQm677zFIluK061wPLmQLrxhMNi7E1BfqQX3XwJjyo" |
| _csrf/https-photo_rate_66303 | "jAUAxgSl7RHKJasYzRP9_qQMHk51bcfkc6IjoC6PTRU" |
| _csrf/https-photo_rate_66863 | "Cgxe8QLNRx6Y7Gupo0jp79lgN7za9-bml_B_fY68KTM" |
| _csrf/https-photo_rate_67378 | "Bd0WcYuOUw0_kMv9X_1ZqcNW4iJcxbn2x5qub1LhH4c" |
| _csrf/https-photo_rate_68511 | "A4r9UsWV4ukdthpYnRrktCojO8oJExVeY2naiaKO52w" |
| _csrf/https-photo_rate_69413 | "hJPLLBbsYAxo12H8C-ZiXrhpCX513oi6CryCtSRfONM" |
| _csrf/https-photo_rate_69901 | "LmGbNo-11-wWcOAfxMmVb-AgUdtog9ZvTMiS6gS44zk" |
| _csrf/https-photo_rate_71731 | "FpPgWl7bZX7KfgJ3KgLsKSEr55X15P8chWwrbj3Hqoc" |
| _csrf/https-photo_rate_74372 | "DVeMpO1qRpc-2vPwiA-8v-tgLrlHxuDJ-4XnDy0FTLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_81413 | "bI_diRatFksMC57C4DU1uDBEaB9_bCrf9jUup_hvrz0" |
| _csrf/https-photo_rate_82375 | "CaKbdrSP2bio2bbruPUwOOovVg0o-JASi-ad9JFCBRY" |
| _csrf/https-photo_rate_86573 | "DanxtrucFD9CS8nLKTzAuVO5o-78mC2MRQsfeCqUH-M" |
| _csrf/https-photo_rate_89152 | "5EFN8jbO2INKzDfb0keRQS3lMOKiM6A0CWLxStht_Xc" |
| _csrf/https-photo_rate_90269 | "qT7uiA5mtmSbErz0SKURpjXpBTVEU1GYwHZS1R5dFSA" |
| _csrf/https-photo_rate_91948 | "TUK3mlA-ukC56WQ8S9oXhZtboLlygn0hagFrIfiHg60" |
| _csrf/https-photo_rate_93785 | "tqc-zq6a085vz6lLI_Cu1JWcAgjpHMEGm6fVcTr2QG8" |
| _csrf/https-photo_rate_94007 | "ruz4rkJGVSOdNoDnJNTGCkyxlqJBRNlW9zCUhMtg85Q" |
| _csrf/https-photo_rate_95509 | "XvBycsMAKnhOvI8e1RSKhDXFUwlkUDHTFg89FNtsp_w" |
| _csrf/https-photo_rate_99840 | "3JkRIx7StrrmzQZnjhPi_0RlyIrMr7gwz3mvJsumjzg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=efff37; PHPSESSID=ce6d421cb0a367f145d93f7c9fdbc2e5" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/109789.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=9880" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "46984" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778532147 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778532147.4825 |
| REQUEST_URI | "/foto/109789/fullsize?aut=9880" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |