ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2191" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "7ad9f2" |
| id | "2191" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=f4dffb9bc02ff62022e49d4bb958d351; main_deauth_profile_token=262859" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:07:56 GMT" |
| location | "/autor/2191/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "797da4" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "f4dffb9bc02ff62022e49d4bb958d351" |
| main_deauth_profile_token | "262859" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:07:37 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:07:55 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106533 | "wNDQlieQ3cHIuUknyPtEp0PPbkVPRMxJsBBnopR8KfY" |
| _csrf/https-photo_rate_110696 | "cN_ss2Ev9Ibt_IWtCLANC_RwY54T3k1o9s27GjALfRE" |
| _csrf/https-photo_rate_1198 | "2bRfZ1VOSnAYBqITquygwFzZJOyLa9p4gQ8wmuVyWts" |
| _csrf/https-photo_rate_12148 | "Qer0nGkckYVSiGehvkGlXxAg50V4lBcrPWZb3oEs0s8" |
| _csrf/https-photo_rate_146282 | "s4yQxhEGHcZvxLLt9uA9S9PNjRv8uxX11ccgpuOGa5A" |
| _csrf/https-photo_rate_149689 | "27Ddb6SDZqHPPBkJpPZFlQBlw_i3jQxUEReESyVMGa0" |
| _csrf/https-photo_rate_21285 | "7quii6hHhlvJGeuFKujE8GVdvzyTit2l_joche6A0lA" |
| _csrf/https-photo_rate_22228 | "rzJ2kVl1SXZs0_Xz4Fbs8J2iGD0cSJ9eEJfj2wdJ2g8" |
| _csrf/https-photo_rate_228484 | "9jBIv-lbzrq_IwrYh29gRKElrnj4yj8QUfrbM4h6idE" |
| _csrf/https-photo_rate_238534 | "vqo-t1BN8BPQOCC9E1fQK1HAgs4wm9KpBJEZVNYmREU" |
| _csrf/https-photo_rate_247458 | "5AdJxf0nHX2e0u4P6uiN62eD5x11_tHfJds3QiHkxPo" |
| _csrf/https-photo_rate_247671 | "SC4jOCYSo_cEiKUipXX5quOTf-aEycT8bGmZU7Jcifw" |
| _csrf/https-photo_rate_255174 | "W4UBgApzESwjjgIDhb3vMudOTnMyfrDdxveZ99GWP7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_309545 | "fCAtCyBcAXhe70T3TcHXKsRpcJuO4m7HEpqnSlZVdRQ" |
| _csrf/https-photo_rate_31098 | "X1ZLRR9G6OsewISOv-JqRDDtVPQbM4-DeY2UrgEJGA4" |
| _csrf/https-photo_rate_315303 | "jnzKqzjJTNWnASO0BMO_BrsW2dPt-oIeM1jYcU7yyBE" |
| _csrf/https-photo_rate_385338 | "FYrAUxlQ8hk3TKVwvTAf1quZwondS7pmqco84HtkIIA" |
| _csrf/https-photo_rate_412220 | "RjaKBwKkzHlvNo4_xT0o1oYxKkva4wCgT1UfoTOnxgU" |
| _csrf/https-photo_rate_413473 | "ut4tkpiS2xJDXQGw1eUfuEk6inEhsI0emN_Za1jnnu4" |
| _csrf/https-photo_rate_413497 | "snZE8_WkNXYLuj7ieHUYDwyNs06LOo_nw8Xb1pDZjf0" |
| _csrf/https-photo_rate_420101 | "f5ki57wqeOtCkO9w0i4IC2kudNltvhf6i-t80MNbhEs" |
| _csrf/https-photo_rate_423962 | "HjcRglTtZYCXT0NqIVqIonOSHIW7j48ODpX8S4V7XDE" |
| _csrf/https-photo_rate_448706 | "DWrD-wF1Qkx0yvTTu0t7tbMvMfUFard9NL5nbUhIZgE" |
| _csrf/https-photo_rate_46424 | "WupRma7C-u2fbMvOAf94R1eXer3AGGSg0Azk9sViyas" |
| _csrf/https-photo_rate_4742 | "up7yLShEyhIBl_F9icfT8F_3uvf18-tpExgR6TAJBq4" |
| _csrf/https-photo_rate_47524 | "T_QgRxy1hBxb4MYMhgCg3q27BXJQT8LWwqDFxgYEpak" |
| _csrf/https-photo_rate_68807 | "UlJZSJtovt7ow3TNoSdLJ9NJkHA7FD3PDN1JS82crdM" |
| _csrf/https-photo_rate_73497 | "1sa0bDa_61lonFLE0VGJurwcUzbK9KOe54bnuc3y0lA" |
| _csrf/https-photo_rate_77593 | "mZG0Z8_AYeZePdp-pLTCa4ZlvUU3wCa_tYAjLq4-Y_I" |
| _csrf/https-photo_rate_92197 | "gu1s9WLfwhelHrGH82lJkMKirutp-v7LdO0OVk5XWwY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=f4dffb9bc02ff62022e49d4bb958d351; main_deauth_profile_token=262859" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "18248" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778519276 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778519276.3623 |
| REQUEST_URI | "/autor/2191" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |