ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4778" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "aeccd5" |
| id | "4778" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=81a343; PHPSESSID=67750784ac2a413fbf7eefbf8dc88f58" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:56:24 GMT" |
| location | "/autor/4778/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "79e2c7" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "67750784ac2a413fbf7eefbf8dc88f58" |
| main_deauth_profile_token | "81a343" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:56:00 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:56:23 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_110821 | "aU31rtvRI2Y0HyYvVWpXhNkYCgbQoLQ3j_U-7GPbkxo" |
| _csrf/https-photo_rate_115866 | "6LX8j5C8LPZbpO8vEHUzVy3tyhUIebvGVMd7wvz0mxc" |
| _csrf/https-photo_rate_116448 | "1HVZ_9zr_JaUudsRX4x-ut01J87nwcakccCfJJq73G4" |
| _csrf/https-photo_rate_122179 | "gLEwSxiB1O6xdQriKNh7IYJncxx2LNu_OGXIANwrTaM" |
| _csrf/https-photo_rate_155777 | "FFT1un482xz4jG4afg2upV0zIeg2lLoLVxdRccEoPp4" |
| _csrf/https-photo_rate_192378 | "3UYJhT1knDleaO8se5PvAaWBDDU_6-Tre5sCvopu4xQ" |
| _csrf/https-photo_rate_207810 | "zZLMH9xFn7OJB0NMCKczh2JJw5uDIH_WSyCxdBBlgFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_248130 | "xYEMxF1lI3EFiO7DShFCn19UVF5B8tkLPXDIDfGA7Cw" |
| _csrf/https-photo_rate_257363 | "qvm0KvJBWcrQu2qFzcrn1zjU0cQCgE5iJSVt3T0roLM" |
| _csrf/https-photo_rate_298603 | "CjDS8rTUurpQg3Hh_zQBm-vQCw7-2hnmeOnAtc9KUf4" |
| _csrf/https-photo_rate_314311 | "557Q6J6tGtsUzWS1QbGshiuzZRr24laCHSQCab4eaqI" |
| _csrf/https-photo_rate_322054 | "AUK3FGrqvbj_rbHNezF6LcgthsXYVBKBu7q9iDGQqZI" |
| _csrf/https-photo_rate_355838 | "MrzaWPfyLPh6pmrkipXskXp-9bvhtVnowowf7W24za8" |
| _csrf/https-photo_rate_402273 | "qGxtDhavLYF3vHXMuJFlwZQPF8YlJts7VJvgSNqTcE8" |
| _csrf/https-photo_rate_410429 | "8nUjSLIve2vDsXyq6dh1WqSmZ7kTNiXDvmVnavaWqhI" |
| _csrf/https-photo_rate_427297 | "Jp-d1VKcS9J2ljZMxPlYXxRuuHg0vO6sVewxE7kn26o" |
| _csrf/https-photo_rate_454773 | "ZyVoIy6Ywfs5ceumSJIiceZRJNPMdQICvaznBQE_wRs" |
| _csrf/https-photo_rate_47973 | "ksOSx8MYQNX1ITCJ_Lxm5twv2UbIZ8P9kMaot7cZL18" |
| _csrf/https-photo_rate_70687 | "29btk17dTFpaSJdYHh2jifd_YBevvYge3SGmbIEEyes" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=81a343; PHPSESSID=67750784ac2a413fbf7eefbf8dc88f58" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "32383" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778511384 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778511384.1445 |
| REQUEST_URI | "/autor/4778" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |