ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7792" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "6a657a" |
| id | "7792" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=cc34fc6f7e0d0765b61c9be250e21848; main_deauth_profile_token=5ee0c8" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 16:29:08 GMT" |
| location | "/autor/7792/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "7b7eaa" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "cc34fc6f7e0d0765b61c9be250e21848" |
| main_deauth_profile_token | "5ee0c8" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 18:28:02 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 18:29:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103694 | "zRStFbnkDrTfhv5bn3w1RSKkNMuGCw6m8D365nytmUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_103711 | "S5Grx0nQkocYwyRN6Lp1I3MtNqt4ClMnUr21-UtWPwg" |
| _csrf/https-photo_rate_107127 | "lZNecf15nIohMHyToEvhpFvPBAWL4rlfJzofz-29pmg" |
| _csrf/https-photo_rate_114726 | "tNWf5PB-7nh-a52pN2rw6kmqIZusEycp9FzmCNwRBl4" |
| _csrf/https-photo_rate_116719 | "aJaFtkwJ1Oiqruml52Am_kB9pfHm-uQpPX-CGm-nE9E" |
| _csrf/https-photo_rate_121584 | "AGUsegYgR7gDwKAGQ_xMGRxTMrtOyeEKLQGvGuS9xuA" |
| _csrf/https-photo_rate_121812 | "bniULe33C8IIGykjIA9gAYvnwgwIRng6zsWA6_fHpPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_135373 | "JLaERf4Vw31sxaWoIP-ZOpXPELk7tYX8LItRHNAxw-s" |
| _csrf/https-photo_rate_141298 | "7tPl_VfQMt5NCEIh2MBDICQ0Q5RXRzq3xhOa92wHpL0" |
| _csrf/https-photo_rate_142650 | "uxLLBVQffYxpFNtqeBc_5v1op18I91E3G1bOFmeQbKY" |
| _csrf/https-photo_rate_142795 | "3_-eQYQWE7eTHGihONQVZlZI4ccFGIS4DzKTHOmHExU" |
| _csrf/https-photo_rate_143868 | "r12kKH0TIJqqn36bN9hgFGTwLfRr6LX7nBPd_V9qrx0" |
| _csrf/https-photo_rate_145499 | "eeOThbwdI76puVh7GWanRe5N5zixZMylgglbz7y1JNA" |
| _csrf/https-photo_rate_145832 | "feMD5dyTE6rLFXaDvR-uMKmKJLbmYi23M2C1idmSuz4" |
| _csrf/https-photo_rate_15496 | "1dh5PyEATIh0GY7KJY9sY3BH9UZK89uYZWGcfBDIPkI" |
| _csrf/https-photo_rate_160492 | "MEHzHvVUtc38pm6BVHs1TH6X_8u52yfnBHkdhXE38oQ" |
| _csrf/https-photo_rate_160526 | "403NZ2lqo-h9ykQqt2EooOT5IdOW1OZ81bYA0ubYG9c" |
| _csrf/https-photo_rate_169513 | "v2NlXkU3rDJqJ9vLNIwf7C9F7o-j4CgZqM0uZARR-C4" |
| _csrf/https-photo_rate_170025 | "Kbtf4RqVhTYHxVsWcJcyl_TmPqPyewjPi51cV2ZrlIc" |
| _csrf/https-photo_rate_171482 | "T4LoQ7hswI52NsbwKqpEDMy3VbormDFe-f9YkRUfds8" |
| _csrf/https-photo_rate_175823 | "NzHrpDXvoF1L7XRjzt8fbEE3a32vv1gxAcmR9WFC5sk" |
| _csrf/https-photo_rate_182861 | "Vz7sLv7CRObDEZJDa-8ngNst9mUaQRjQk5iGcsk7qW8" |
| _csrf/https-photo_rate_186354 | "EsDdKNTJ-5cZGiItptIapQeavjolXewVl6Bje7sEr2c" |
| _csrf/https-photo_rate_195190 | "VWitudyoTZ2XnYQzHiT_URdSJ3D6o_qbGzrUQLIFbes" |
| _csrf/https-photo_rate_203778 | "AkbD_5oHNKX8jv-RaHiqokBhn_FZDYi9c9IoP9Za2H0" |
| _csrf/https-photo_rate_205924 | "8w7roq1SK5ItpBJ5aty-qDRWjqu72HxKzyKhrXMkKoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_215473 | "K-QbdQB7ZoUarYVc3C6aLOkJscBG03fsxxu8ljzUc7c" |
| _csrf/https-photo_rate_224691 | "3bHU9azsb8o4ym4tAb7523O_BrZscyD4Z7uWdXVM4gE" |
| _csrf/https-photo_rate_233917 | "7g2SZoyz3ma9DB0VhBrVccJmtBA1AVbK0DoVDV5MmJM" |
| _csrf/https-photo_rate_235625 | "AYrrw2s1xZBwjUTK0DBmSqPZ0ou9QmABTDEMyOkYGqg" |
| _csrf/https-photo_rate_239419 | "NL8gQmhsPl7C1gCfWJ_ruYIbGb97nHn2AsnDGOF-2nM" |
| _csrf/https-photo_rate_239860 | "WMav1m_Dr1asUMpHGzkBD1ngmAQLTmED4Tzu-RKcsag" |
| _csrf/https-photo_rate_241596 | "Z0-RJ4TMiPV-7iw7z5r4HZBVaL6qsy4Re3KUZpYwODA" |
| _csrf/https-photo_rate_245687 | "VoINIE7qNdPbR4k76xOcmGfWfMRUuMlC136AwcN2rZY" |
| _csrf/https-photo_rate_248270 | "SOCEiMsstfZ8AEeKNOT6E2Cn_OyfWkd7l0byb1Cj8M4" |
| _csrf/https-photo_rate_250120 | "7wz42AFKpG7Lt7S7GJpZPBqPICvQoUX3RubHS5-oQ80" |
| _csrf/https-photo_rate_251703 | "rrYTn2-OEyc5k1plimhzjukVAVsCBFCJNUnqY0ThbNU" |
| _csrf/https-photo_rate_255435 | "QgYD7AmSOMFMbB4N42w4YbW1BskWvD5az0LiPjd8TM4" |
| _csrf/https-photo_rate_258214 | "5yIq-bsXSFvQDfKJMtedOCWTnHrVaF1E3Wc_EIjdeUM" |
| _csrf/https-photo_rate_259814 | "ibbWR63xq6atayb703lVwkCTAGNPeOn7mPXbHVb1Avo" |
| _csrf/https-photo_rate_260402 | "USqr8FU3LPjfta2zGIwM5Gpn5atJroivwMq6ZLXDTGw" |
| _csrf/https-photo_rate_265350 | "-QTh_0djLET_UylLdiuvnGD163e58e3TNrSGaH62gJY" |
| _csrf/https-photo_rate_265595 | "49MhBZNDEJIiz00ayiHbiRCmw_uhtC7sqm2w3RPczaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_266360 | "0_XQZpWbTp7sLDYMj_c4_BKI737Sj4Ad1eVdUAnQqkw" |
| _csrf/https-photo_rate_266553 | "rPvDVv_kqqrLuPHClCOoT65nvPiV-oavTx9mG2OHfR0" |
| _csrf/https-photo_rate_267437 | "nc4DwCcIyIXCrWo25qtANpftGquraTEVaZzpeeeP2Ro" |
| _csrf/https-photo_rate_267734 | "4nGJbyzCqTO4OViuNFPXTsQaEVOnq6LKs5GDNMUi34U" |
| _csrf/https-photo_rate_270120 | "t5EAoVAY13LqhM_k5Tm-3_TB2VZpJcqCBOsFbacuI6A" |
| _csrf/https-photo_rate_278717 | "NaDfFffvhHbhS--a2dD-sAjSaIabOGUnTU2sudPSe0o" |
| _csrf/https-photo_rate_283982 | "Ze2v1y09Fcofj7Ubl1rhNS0HRQGSbP18dpucxylENK0" |
| _csrf/https-photo_rate_288817 | "ni9WHbR3sqbyEbpMB51AmxDAVQ-dVLEwAuztXcnYSLM" |
| _csrf/https-photo_rate_299424 | "3zeGZG4NBLkSKChoo_p8XcP7j2FgfryVw_u63GrD038" |
| _csrf/https-photo_rate_303234 | "o6uiL1u_zwP4s6tWAhckKFjSGEutbV8aOC8fBOYacSg" |
| _csrf/https-photo_rate_303354 | "UoLA7KXQIJyk9KUT27Y73n3LIyo2Ko_rZFC9SQfhGEM" |
| _csrf/https-photo_rate_313950 | "S_u1j6vdiFiy1cMVMOkQSaGxy0CJgZgW3FgjrMVZNfE" |
| _csrf/https-photo_rate_319998 | "vcL1RQJD97ANXsmP9L5seFelceCEQ1zs90FuEIvCMEg" |
| _csrf/https-photo_rate_344782 | "fI-RnNnAqu00GJruCg5z1PeMqpyttDuIqUbttMkpFz0" |
| _csrf/https-photo_rate_363220 | "b-dOPIuOyPq4ykYd6Efi5TD85mpqyql312FryH9q6o8" |
| _csrf/https-photo_rate_366778 | "7xMZneIz6xUYoDG__U9P2GF63bIpUNDMtjGHLAEazHo" |
| _csrf/https-photo_rate_373747 | "QGo7Vck0CoHQLMKD7Oimp1PpgOvCD3IiEt7QGAr3ObI" |
| _csrf/https-photo_rate_373961 | "NpKhdFmaAcQhO6Te2jVKrYjbJwT_djIvtt2n3gZzkO0" |
| _csrf/https-photo_rate_376283 | "4hc7hvH8YHBeA6jEBq4-YJ1hNRCvJIS1SLziK1TNev0" |
| _csrf/https-photo_rate_381025 | "tzX10sI7cs5nNRLO9wFMTGEKdxdxD2_niCBA1Z6E9ao" |
| _csrf/https-photo_rate_384914 | "o9_lGX1UoS5QX1fEKVaCxizRoXzoy4cfBE5F9nldawQ" |
| _csrf/https-photo_rate_385923 | "DjOlG5U20wVSVbiYwJa6AfUGz6rEe0V-FTQF7Dk1mf4" |
| _csrf/https-photo_rate_404054 | "q3b3dTHNcdcVY5X4h0vLuUZ2AgnhQI1e8B2SzvKf6K8" |
| _csrf/https-photo_rate_411398 | "988bf6tP2GASK0Y3yxjT8Mb-jEkpzCUkn8yRjCiJAXc" |
| _csrf/https-photo_rate_417950 | "7biLFSBHweqmEm7MPuqKb_CIdeW3DgQBjP6TQAK6x8c" |
| _csrf/https-photo_rate_421937 | "xVYaVCIydyPkawuAg9ledIvmbUlVJXuZNNyrO79E4X4" |
| _csrf/https-photo_rate_422788 | "T8s4ee9ME_pCdShArDeYE-iv1CoPPlq_b4buA6Mdms0" |
| _csrf/https-photo_rate_430181 | "m2HGGd3aKcGppL3-qPqAoM_awwNT3XahtVMMmz7bQTk" |
| _csrf/https-photo_rate_431894 | "pC6sYABRSJIFzYmglKVuXnipHLY4x5H7w--i8qRm7l8" |
| _csrf/https-photo_rate_43217 | "lDW-jdxNpccjxEdqPqRBlHrcec_wGbgt0rn9tirXfAM" |
| _csrf/https-photo_rate_461442 | "QrsPWCaqf7htsIwl9_tB5xS_1ax59Am7LKVKuDUQhZA" |
| _csrf/https-photo_rate_476061 | "VIsglVUlbV_noQWK7sP-N3Jvwv-GHFZzUI69jBwhcvY" |
| _csrf/https-photo_rate_66106 | "oS16riKjVO18f435ZCud25P9hEL3cSO9Zxl_3JfMGJE" |
| _csrf/https-photo_rate_84838 | "LRtjQdFg6n_p49E84V3ZpCcK8HlBhnmED90cSZQ57xI" |
| _csrf/https-photo_rate_86524 | "BCWO96YGSsOfm0SEdr3kBgtGw1IqZxKznHS1uajhx4w" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=cc34fc6f7e0d0765b61c9be250e21848; main_deauth_profile_token=5ee0c8" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1802" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778516948 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778516948.8489 |
| REQUEST_URI | "/autor/7792" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |