ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "10056" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "aeaee6" |
| id | "10056" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=01cf5e; PHPSESSID=5d3ca9d1f99e99af848d8661d626efcd" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 00:18:39 GMT" |
| location | "/autor/10056/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "7c534d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "5d3ca9d1f99e99af848d8661d626efcd" |
| main_deauth_profile_token | "01cf5e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 02:18:30 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 02:18:39 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102581 | "hYzeNnHhVtG9c4z66-4Ilvv9aC3hwhOl_dq54dGPnP0" |
| _csrf/https-photo_rate_102611 | "ke5J0jCpSj2vC7iJINcQrLfNSDifZHwGtecXD3xOpJ8" |
| _csrf/https-photo_rate_103009 | "GEqLxC6sx_JKGcL1DzzdNIXy46hjEvAAGvSufoNSHYE" |
| _csrf/https-photo_rate_103381 | "POAdv-Wjx3o-lC8rnpkLwlG8KPSa1P5QzRql_mfzEas" |
| _csrf/https-photo_rate_103929 | "KGptXhZfokOLyHWvn9IA7Jj7TkXfqEbI2rwmCKkCSKs" |
| _csrf/https-photo_rate_111400 | "5UaKm0MuT2ksKZfjJOGIDnK4JbKs_doHnHcNVLg8UDo" |
| _csrf/https-photo_rate_111778 | "4fTDQ4coE_AMFq6ZpGMevdwg4mi1Iri0mdOkDPzUPpY" |
| _csrf/https-photo_rate_137973 | "4CbMsf-lxwhgBaDVDTgZIeIaaN4kB_1FlEwFTeiT2Y0" |
| _csrf/https-photo_rate_140704 | "a-1vhizXDJ9MksBLXdpcjrVd7W9EBjdyKAnfHusMZKI" |
| _csrf/https-photo_rate_148538 | "r5hLMFUP3PYbds8jThegoGJR7c1GiD_DNGvPwA_dK-0" |
| _csrf/https-photo_rate_151940 | "9UyOgyGBOXRoO6ag3GpuRNLiGDBKBCn3dnFfujVkwck" |
| _csrf/https-photo_rate_151987 | "IP5e5jowirvE7GO3fQfSMps2xy3LjwLOaXSqZJGZWhY" |
| _csrf/https-photo_rate_155828 | "VlKYGZRCoDRT9m5GJkHsqNs2pDfb4UYkftAh6_qfyYA" |
| _csrf/https-photo_rate_156519 | "hIsTnM5qZ9UYoCsjZdaL3BLTlJyVj_b92PHvx38LpTY" |
| _csrf/https-photo_rate_173881 | "4Gm7xtr_jhrcoXLaCmiYNvvOvlHg5MrHo69d9cDmsPA" |
| _csrf/https-photo_rate_179198 | "rMt1f73KaLPwuOr0QRWjgMEBIFBabB3yus3P420ZNH0" |
| _csrf/https-photo_rate_181103 | "ty26CsLPlhlLomDLyoVmK0j0a5iuT_uvESjAwM7Nqxw" |
| _csrf/https-photo_rate_191524 | "RHQAQcMNoxLg33_NiQdeOsF-wnbBmlTipteirpu92uI" |
| _csrf/https-photo_rate_191654 | "8a6rq5fP0xccOiAPjiWff8LpHPmeHFGwFxu8Jzmla2I" |
| _csrf/https-photo_rate_192611 | "8HXNIGM7gwZQfol6McMNsd85MdZJ4cxf32YXEvLZx2c" |
| _csrf/https-photo_rate_220354 | "aBk5w2YnNgqU0fxCk6eu8OaIJv2_Ni3X0SLZp19M3Zc" |
| _csrf/https-photo_rate_220738 | "BIBRp87dVUm2j9er02pXPTdqGHT6OodhsU-N2NRbWII" |
| _csrf/https-photo_rate_231751 | "rREan41G6mKZwL7iH9aAUhRJM8GNmNQrcsEYN6ump38" |
| _csrf/https-photo_rate_243008 | "n9hQaMLLujs20CsTTBCLQmGWNo7eKN3QS5k8_XqkYVA" |
| _csrf/https-photo_rate_246210 | "1t2h0N-CIRmUiav7ayrYf0RbqfIBOVjMqe3Iuiqdb2o" |
| _csrf/https-photo_rate_250863 | "ALkC6R0uTxhx3ExqHja1LiDnwly6Op3c7OD4iVs5mkE" |
| _csrf/https-photo_rate_263414 | "1a9PdmN_61nkOj_MkLrTjWnL7c8-8-_p1anVWOdVTvA" |
| _csrf/https-photo_rate_265978 | "QHsRbMP393ZRTKZrM4uCA8DlVI-e2ylK1D401br7fBY" |
| _csrf/https-photo_rate_275132 | "bJ4yvTAX1bCh7LrpFHxBwtmx1vNTZeuLE7sQqTmcD5A" |
| _csrf/https-photo_rate_292488 | "Of5UoEWf8Ri2H-Mqp7vm6qj0zZ6AuKGy2x8DaqJ4Ehg" |
| _csrf/https-photo_rate_319742 | "i2T5Gc-eZdjaU_ZDp3Px-DOzgtKDNHUv0IUwtE2wnnQ" |
| _csrf/https-photo_rate_351373 | "KRQdTaZd313lv4e35zRfXj4NjaJO9GEKSGrmLxRSasA" |
| _csrf/https-photo_rate_383573 | "JwW_wI2iOtsHl-uGgiDG_UlAjM_ogo-VxYfG8jjIae8" |
| _csrf/https-photo_rate_384838 | "MaNwAUqT75HDhICGN7a_rM5fDVvV2yOg_aCDCBxcnBk" |
| _csrf/https-photo_rate_386973 | "jsDOYKS5nkUtfilmHq12tvqz7LM406eq2OhFMkby0KA" |
| _csrf/https-photo_rate_41031 | "jADCu4Ud_XU2KHRYj22uksZcLEIoO9zsrOIwj0FlGec" |
| _csrf/https-photo_rate_429638 | "BYKTyTioA8FxXX9pedaVlgzEaeuCckDUj0JrZEW04uw" |
| _csrf/https-photo_rate_94612 | "hGTVmJOYXzZbLd0XvkPDoJJU5Wjlyou5dIYyjlmX9Vg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=01cf5e; PHPSESSID=5d3ca9d1f99e99af848d8661d626efcd" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "12345" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778545119 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778545119.2138 |
| REQUEST_URI | "/autor/10056" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |