ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "16633" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e67056" |
| id | "16633" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=22cb27fa9dd8c5000a7832a546a444dd; main_deauth_profile_token=512a7e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:40:00 GMT" |
| location | "/autor/16633/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "7d28dd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "22cb27fa9dd8c5000a7832a546a444dd" |
| main_deauth_profile_token | "512a7e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:39:31 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:39:59 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_130975 | "lz_G-AONmEwZlaX0w90X646povPabO_fb7X3RwrWrug" |
| _csrf/https-photo_rate_131192 | "ikDqBFx2jOSvy4JpGXXHZwUdDehHTFQxdsKQ_1Kmrk8" |
| _csrf/https-photo_rate_139403 | "DpX22jBzwKEFE7qLRPkgk6tZ1LSCo5U-XJecqN37ujg" |
| _csrf/https-photo_rate_148953 | "H4wNHjl1ZFS8gGZejfdhzxiouVJXaKE5lLqMg_GyUkc" |
| _csrf/https-photo_rate_168524 | "i17gnx880eAd-Drv9-AoQtwXPOd6tb18KwfG62AQ7XU" |
| _csrf/https-photo_rate_169735 | "s7W_eEug4lXwkAQwIqOoXoyUzM7eTA45CdagEXLx_Uo" |
| _csrf/https-photo_rate_169985 | "vvGCKv95jKnwZyLlvkg_NpvYJ9hy4u5zmhBb6X0GYtg" |
| _csrf/https-photo_rate_173244 | "21vRi-LBX458kCrRj6JD6PZrAjzha9et5SsEUK31JTY" |
| _csrf/https-photo_rate_211065 | "LsRELCCR4Ml0YtmLrh_JhBsMGJPqZNJVnn08-z4a-58" |
| _csrf/https-photo_rate_211428 | "prVCarzw55rBbt-EmD-NQQH6vwWjq_ehfj5bE4kwmXE" |
| _csrf/https-photo_rate_21270 | "O-w8T6igkovqWEEElCgdYUuvAiiqxRSzlrK62uaOdds" |
| _csrf/https-photo_rate_226735 | "82M_ozqwrpPjkwCmwlQndE85Vb5vOA3IbEE6Zx3qlQs" |
| _csrf/https-photo_rate_227764 | "t2oHfhp-OX8P-Y2tUBfwCA4tPCPOESGIyFGoqyfYeq4" |
| _csrf/https-photo_rate_246607 | "6633jMGe1hA6lJMs409DtqFGfHyuPS-juC9pMwfsZdY" |
| _csrf/https-photo_rate_253109 | "3Ro9JB53iy8pUiTP9OBQa5f0iTOjGsh73K74ZeO8QD0" |
| _csrf/https-photo_rate_259108 | "6qULIHouqd1jdvqAEmrK4L7wN7OvSsheL65oH_i2JZk" |
| _csrf/https-photo_rate_27315 | "P-4EC0qv3FjvbHqW9ol3NKu9vGHt7wmKU2pKm28VsfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_286184 | "EX2XTcJRJfBqKBWf3Y_MHJBeYiL539YjTM_lKS_qduk" |
| _csrf/https-photo_rate_287012 | "SL36fOhmaLuc8PWuSUgoDtqdyljBq2loOkUHan-yDxw" |
| _csrf/https-photo_rate_289879 | "n6zfqRMaVNmnvr9YoZm9iTjXksTC9SS4QSBknsR026w" |
| _csrf/https-photo_rate_296785 | "Rh_S9vWNmwG34CjqSUFQUFeh42eXev2WjyY05f5xsko" |
| _csrf/https-photo_rate_298604 | "PXxjA5bmH9x5GxHrqzmNH8ukRZnt8PFEmFxdv832Lmw" |
| _csrf/https-photo_rate_323562 | "fO_ib9lYZpy4LHcAa0eQsHWjnAWFBjX40VGsVfGOHKs" |
| _csrf/https-photo_rate_329338 | "bqxoIyoA5qKUjVKdZE0jJ4V6J00-PPtEj3rv5Fn0M7o" |
| _csrf/https-photo_rate_344810 | "9GBTV1s7Dieyjg3Z4V1xYm3d3WtjK9q0oSnrTw8T2JQ" |
| _csrf/https-photo_rate_368964 | "fIUpHWu0ntHLr9MdoWMnY-iiS0t5oOXZV0MOXR2DGUo" |
| _csrf/https-photo_rate_387259 | "Z42aAFSKSM05-Evv_aJiQpkJRc-6USueliVsDmurvtk" |
| _csrf/https-photo_rate_401227 | "yjdaCHXHb6xj_OaBQ_BTa2sEXIFQkQYtsVOxoSDmLOA" |
| _csrf/https-photo_rate_436989 | "6K8yAOVO-W5iJTfjgNvTvDwWXMDFoNi8eXdeS6vDErU" |
| _csrf/https-photo_rate_446005 | "Zh9Y8e8pDulbz4SYh3hyYQl2q06vMmjmxiLKAHUzmKk" |
| _csrf/https-photo_rate_45059 | "BbRH3Eb0r_ZXos58SIYbgXQ2y41b3CYiLqJ-pD0NVh8" |
| _csrf/https-photo_rate_452148 | "ko6LcQ9yDpyhuhjlikHB1kBoY2nsLoPNkeJlv9LizDo" |
| _csrf/https-photo_rate_452256 | "zDQAA8q_AhDv1iZpZnsBi6QKCii1lTDk_V9Db7vIUGE" |
| _csrf/https-photo_rate_469103 | "EBs2yeUraK-SO1QDIJwMHsbaBTZMkZU4066_WnNOPe4" |
| _csrf/https-photo_rate_475606 | "WVRm4cxU-LYE5l3i3PEusB2G9d1XLcc27EKJMX7W0VM" |
| _csrf/https-photo_rate_52311 | "44kETzKIcn81BRWQA0b8-dITMj5l0RwJDv1q7fOQPTM" |
| _csrf/https-photo_rate_53413 | "a1KpIcsIAmasrGg1hveNpHfn0jweehqy_80E1Q1Z1cE" |
| _csrf/https-photo_rate_56898 | "SENew1YVv_spW8tyVytpPtcQidhUGO6fj5ipiJhluc0" |
| _csrf/https-photo_rate_71780 | "CzFxKJ71GCbq1r4fXIpjBeoGWXiYRjj39CGuMjUx6sg" |
| _csrf/https-photo_rate_74613 | "YyEKqa9dYNThh4aQS1qzrnRi0pIfLML7TreiHOrhKF0" |
| _csrf/https-photo_rate_78986 | "ALWjguAhVwNga4lDYfnd81IN_R2St1fF1UqjPFOht0E" |
| _csrf/https-photo_rate_85783 | "_RGB5tfy_Qg9GVwwT207yIbHvz55_6FDULL8ovGuevI" |
| _csrf/https-photo_rate_86959 | "LqUWRthz03ZKaWTwLshm_8Ahli_BS90MdFSiRAtKF10" |
| _csrf/https-photo_rate_94498 | "3IYCgChnmS7y3ZhyqNvuEBzNN9cIzTRa5ZJO4cM_kds" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=22cb27fa9dd8c5000a7832a546a444dd; main_deauth_profile_token=512a7e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "27402" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778456400 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778456400.373 |
| REQUEST_URI | "/autor/16633" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |