ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "169" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e212ea" |
| id | "169" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=18942eb16e3df40eb9b2e2e5aa5032c3; main_deauth_profile_token=13f376" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:26:08 GMT" |
| location | "/autor/169/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "7f068e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "18942eb16e3df40eb9b2e2e5aa5032c3" |
| main_deauth_profile_token | "13f376" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:25:52 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:26:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_145143 | "8urmi3saCVYpjdQpAWnhj-JJfkxfgG1Vkx-J8hsj-QU" |
| _csrf/https-photo_rate_161402 | "dXRkbI1X9UEqe3Vn3-SXjtw_txSBXJIp-amjV0EFAFs" |
| _csrf/https-photo_rate_162280 | "uBVGBJ_eAGUCbPU0ZifeDyNhsb49NT9d21lxqQxpy3c" |
| _csrf/https-photo_rate_176165 | "nQe6NipnoFHotbHdOLJvwnZli1Ao_IpYI0t5CnPFNIk" |
| _csrf/https-photo_rate_215265 | "aGbT9jzY5T1dKdhdlHWnng4tjG4NW7WocYRKRv7OBbs" |
| _csrf/https-photo_rate_223864 | "VdMLkooBZH5_Zq1n1J9QHx16XyqfyeLr1GydUwPl-hw" |
| _csrf/https-photo_rate_26667 | "v-UJ_CpHZtc5OgHg8CkfSyzyXzgaiPuuUCeeifZyqrk" |
| _csrf/https-photo_rate_280711 | "vW-WEAOGVSP4BzxCOJpctUyzghqwxfix0cDrVs9OG-U" |
| _csrf/https-photo_rate_292709 | "SkFeqvgRiZJpBKwLWA7ofDPU6R9EnI1euacZ9B8Ckq0" |
| _csrf/https-photo_rate_303244 | "m51k81-h3kxkDweVyqLwQ8CjBv4O3we73R9m3B3R9QI" |
| _csrf/https-photo_rate_303989 | "J4UFsxkx062eVUSb3cn8-hrjm_y0_atndYpCxkk83Xs" |
| _csrf/https-photo_rate_314047 | "bAcPEpNxrmxM0v6qIjUbZx02mwOTUJgY_hkUIyI6A7s" |
| _csrf/https-photo_rate_316844 | "ADF5SsW_gVoG_OFPiZ0N9k48jeXw7RrFpyJFQ5iOfTY" |
| _csrf/https-photo_rate_325987 | "X2JFu1x8CDoLnI9MlHrxeYOlpAv7wFUgPeELS4wmvyY" |
| _csrf/https-photo_rate_340681 | "kPqtopUmLNzX06ApLGj6jJwSqwvEGn1F24XhNKyEviQ" |
| _csrf/https-photo_rate_389368 | "nCk7aLlrDJpVC_RyNN911RGVi9MicV6zoFMa99be8JY" |
| _csrf/https-photo_rate_390838 | "xii0c7FfZIbvPRdziymaNh3h4dWQ2BHawdDE8W4Cblc" |
| _csrf/https-photo_rate_395081 | "8OsXiCfLSlgECLLcfLX2BqDLiCBFRM9Pgw7Q3I05VN8" |
| _csrf/https-photo_rate_400607 | "tziYUHUZCmo8Z3cSvsY5n-zZnQQYXR3Fxh1ynCuEtBM" |
| _csrf/https-photo_rate_409655 | "7XqUCn9V0O65Un5X5NIQU6WCSwAVpfhtXnEsOAwliec" |
| _csrf/https-photo_rate_416018 | "Lksn1nJmpbIPQ2H5DPTtLohDs_Hdj1Shjr86nlJQjrE" |
| _csrf/https-photo_rate_423984 | "o8029PMOCvjC-Oy8mKu80ctQ1Bthsy9dYRLF38yX0is" |
| _csrf/https-photo_rate_443822 | "27k0MS87LVhLmlm3gYVlwtotUbJiER1d3ESI8VbYYJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_450448 | "Igg1L2kL5ocn1qtrXpu8XtFpkwNW8LBupIsRn3ujHpE" |
| _csrf/https-photo_rate_54135 | "TAff3J88qLCiy-yOsmLep7m4z2M2SKF1s4tpreCITKk" |
| _csrf/https-photo_rate_79921 | "bHEShP2H_yIbD3hej6Zpjmh07I7lt4qD-qMiXc7jiD4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=18942eb16e3df40eb9b2e2e5aa5032c3; main_deauth_profile_token=13f376" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "23810" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778509568 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778509568.0603 |
| REQUEST_URI | "/autor/169" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |