ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2069" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5243c3" |
| id | "2069" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=b4b5f8; PHPSESSID=d8606a7043ed2893dfd70906e6ab208c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 10:45:07 GMT" |
| location | "/autor/2069/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "810f8f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "d8606a7043ed2893dfd70906e6ab208c" |
| main_deauth_profile_token | "b4b5f8" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 12:44:50 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 12:45:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104088 | "GucuT8rnlBPJrBKbZqyCK7xlSPBb11KnUA-f-pUmXvI" |
| _csrf/https-photo_rate_133956 | "FzTbi11_cqiRPk6OdcCHO1FU_g1o3ArhEQ-V_sVdxQk" |
| _csrf/https-photo_rate_137959 | "noViQzO8Sp2q1GL93hb5wN7H-yWbJa6nbGDGmnCRlpU" |
| _csrf/https-photo_rate_168180 | "tHMSyEtmXqcrWoD3na5OJQlYRBEbtIEC9uWitJwj6eA" |
| _csrf/https-photo_rate_176942 | "ud79Ut1_o2tXCiDWrX3UXu1F3jcPsDl3kUUPGm4QUQc" |
| _csrf/https-photo_rate_191260 | "9pGF1aUE3MTas9HLTiKqFcbi9-mqfdw5DiDbJ-93A1U" |
| _csrf/https-photo_rate_213954 | "NVtJBePYKvjk7VocpXqtmXKAVTiO0VgdYa50TmAmF_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_214505 | "ZE4a_5HDOOrcsVSttNtYB2e0wVKPsIENtyzQVavGAY0" |
| _csrf/https-photo_rate_230928 | "hCuPBc7BEgLdI2YtTM_FnwIsGWh98maTt0KvhWoT-FM" |
| _csrf/https-photo_rate_239612 | "XZHUlbh2wTgIuKcl6290Kbt9nIzz0PBvE55Cue6IA1c" |
| _csrf/https-photo_rate_240311 | "2rLYBeLZnhfFBToMA_V2qSLGPO5C4PfX6n7s3yKVnNk" |
| _csrf/https-photo_rate_246862 | "doT_eSoXIZPx-vcld3uzI_eHGrQ8bKiElX921dIx8eI" |
| _csrf/https-photo_rate_255730 | "VI2MQxVXZctaqF36zN9SdJiEIJilDxvzfyvNz_JE7tg" |
| _csrf/https-photo_rate_264710 | "YxA4Pl2HgqlG1xZwfEvQFKAYyRW_1rmBTmAzRv7NXrw" |
| _csrf/https-photo_rate_275340 | "Xlbfw8w3gdw2d-Rt7T_rn7R3C7fIpwJihds0ajqHNHo" |
| _csrf/https-photo_rate_297665 | "jwwbodohs8puAdNfOsngk-hhBxSc_LPQ0IZR0vbmMDM" |
| _csrf/https-photo_rate_352742 | "BIkelvefCfRZTs60EKh4RQCZBqU3ytfK7cObZxFB67k" |
| _csrf/https-photo_rate_374706 | "qYN1DHJNeyNDmah_mbv-RKFEmwDv4cJobfthR5pbRik" |
| _csrf/https-photo_rate_386395 | "9uxhyBoxz83BRHNszVqYPWqsT-d4rDZlEzsAuTC2wXo" |
| _csrf/https-photo_rate_450373 | "fM7PkDReVLAjXL_YMDr2Dmh59W1cn4eB57T54K9cJko" |
| _csrf/https-photo_rate_451901 | "CvM0c-U2B1i_URPY3z9Z-x2BxwQ8kWf8Ne0LqRXt99w" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=b4b5f8; PHPSESSID=d8606a7043ed2893dfd70906e6ab208c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "6616" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778496307 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778496307.4251 |
| REQUEST_URI | "/autor/2069" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |