FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "1234" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "51689" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "fd68d1" |
| id | "51689" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=5419a64dc2ab1b008cee92bcb7dc15eb; main_deauth_profile_token=d22282" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 22:54:01 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "81198d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "5419a64dc2ab1b008cee92bcb7dc15eb" |
| main_deauth_profile_token | "d22282" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 19 May 26 00:52:21 +0200" |
| Last used | "Tue, 19 May 26 00:54:01 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_116911 | "zctiPFj84a66pmmKGMhICW3ZZO4ijg54xcT2Ni1kTTU" |
| _csrf/https-photo_rate_120234 | "vBHelDur6DOsyI11SEck-s-1D3ORpyQIhONTabWdP14" |
| _csrf/https-photo_rate_121662 | "EdZJ8-xTkzVoDluTaWSzeUYT-BNWHF3HUwHDzSXMhFY" |
| _csrf/https-photo_rate_123727 | "nWesy0Gi9OPW7H0Aclky9MKDZO1JBCXowNKlso24ouo" |
| _csrf/https-photo_rate_130923 | "JgDm5W09JBvwXB_bgfMFqvZdpW4WyjLOllfH-oBhAh4" |
| _csrf/https-photo_rate_135816 | "YVbKlFtgO4JAaNavXguZ7Vlz6It7KX0LY07zt-a_-Vo" |
| _csrf/https-photo_rate_151520 | "K3WdcCQmwvFcQRN7fzi9CFV9f8l5kwkM8K5_W-r2erU" |
| _csrf/https-photo_rate_151856 | "gFwuSJnmO5zhOs_uO_3Gcz5siDm1Q_khluAXluyVTzU" |
| _csrf/https-photo_rate_151949 | "w4J1QqXAdHC2WyakXhDs99Yc2XotXRqWkkTwW6vE5a8" |
| _csrf/https-photo_rate_153810 | "9pgy6A7V5bD5SQvkZOzSpNWtCh27_-BHQwCsMZRjJKA" |
| _csrf/https-photo_rate_153823 | "qzyCYzlvnN0cGSa8PwmpbpCP7zDWsM_S0XlAfUEFVzo" |
| _csrf/https-photo_rate_154905 | "Tpw0PZftHkMNiLn-9cIRmkyhvcnWo_664GEbRkcxQI4" |
| _csrf/https-photo_rate_157824 | "126qZ_fsYaAMDgnwRRMDCwM6Ctyz8arggFABFt9Lke4" |
| _csrf/https-photo_rate_158038 | "Z3-70gTqH6rVe5RhS_kqdhDvxUXRSVvZ7EFNmWddlFU" |
| _csrf/https-photo_rate_168777 | "bgrolBLqSz8-nz4dkMp7CzVowb6RBpm0GTmbKJ8Pr_o" |
| _csrf/https-photo_rate_170962 | "6WCHPoGmgNADt-FsLMlqNn2kEb8b1vbTrWIWM7-fWSw" |
| _csrf/https-photo_rate_180083 | "e12C2OoxryzNwkU7X1lN1hVCxtw03T3BDcmhBQGHhaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_200639 | "xWJqIwuPkPVZ3BjZYQdlxQr24zyKYGtFW_uVW8RNK6I" |
| _csrf/https-photo_rate_215506 | "11Bb6rVnXYRepGN2m0JXRUZNipttoI-hVRZ8Djz86hw" |
| _csrf/https-photo_rate_220399 | "cwd8reRv-drMUgeHYdH95FzJGQZDgwDKtA96hRcMhIc" |
| _csrf/https-photo_rate_225973 | "TQtjeX4cvz2OFD7kujGC8CX4n2LpnsL_nA78VUOndSM" |
| _csrf/https-photo_rate_250559 | "Zz3tmwxfzbcEYScVPMdFsuqnKURUYWa1FlQyJbd7yMU" |
| _csrf/https-photo_rate_25078 | "XUL6PBn0GY9e-vv7uobnC2NBDhzKMHTNssUuzCZSGtw" |
| _csrf/https-photo_rate_250938 | "CMxJEr0NcCRPeZ0sa4xQ_cRjFr0s_ln09RXXVRWlL_s" |
| _csrf/https-photo_rate_260230 | "xfjofQ7F8ppE4_Km2xP4NGkSKLj6VMZLlK2-1QzyjJc" |
| _csrf/https-photo_rate_260714 | "1Q_Vng3kUQhWY85-KqI70tbEMXURo7MQrBI4XPh8pZg" |
| _csrf/https-photo_rate_261300 | "TF4S-h-fbqrT8JJdc8gk-iup_WoTGEwlUkgXosXf1FE" |
| _csrf/https-photo_rate_261788 | "Qt98_T8_z4UiApZsJs-D8LvFADkX7iCiPObgjH-ckI4" |
| _csrf/https-photo_rate_268350 | "gFzNm2_RDsVGGxBfzGckI3Y1mCIwCQMD9LV-Z_dR4WM" |
| _csrf/https-photo_rate_286854 | "7tCvQhJHvdaFzUB1TPYWbD1eSHa5AJqTsgRMtVP7mC0" |
| _csrf/https-photo_rate_291500 | "p82Ab0pV5La61cXKKQ9k7OE04rvj4yoh1XGdmrZ-hA8" |
| _csrf/https-photo_rate_292939 | "csbC16Z9g9a7rB4xVIjnV0BFX9gQ7fbTcXjBc2jLLI4" |
| _csrf/https-photo_rate_302538 | "i78W-qHrjmAVurMMxb0EIQ4q7q6jcFJ0827bcAoIM6g" |
| _csrf/https-photo_rate_310339 | "EdHiLtQxd8lLnvO0RYS0ttKrzORK4QGv1Mp37hCwmh8" |
| _csrf/https-photo_rate_318054 | "cijimswSQEL2sSid6WGuHRGhClFgTD0TO2c6LpNEKnc" |
| _csrf/https-photo_rate_333845 | "qfc6CqDsHgXkBSPYtDb35PfBrSgwBCv5sFOvdh_J00M" |
| _csrf/https-photo_rate_340821 | "CSGZjmzRBu4qlJPTad5sK7wzD4P-eOLUNhTGDj6QxCM" |
| _csrf/https-photo_rate_350875 | "c7X_MV46ULW9ughEWW0gPxhqxrRxwrz0FNKAooLDYFU" |
| _csrf/https-photo_rate_356184 | "K-Gxsa1TiYdKqv57DTHPdzJcK5U2eh96-QzPboRsRvI" |
| _csrf/https-photo_rate_360957 | "YZZtniSMVv0fWmuydYL6e1z0AHB8jmrgF-5LntakNq0" |
| _csrf/https-photo_rate_362508 | "Z6770d_GOwrKH54LFJsvH2EvLuR67VPlTWtMj_xVGNw" |
| _csrf/https-photo_rate_374365 | "nO2Z9FxY3wbtYjKOVd43IgJ6oLL_uqdY1CpTKgP3zeo" |
| _csrf/https-photo_rate_377105 | "aCPqK3FU-ENSOwBAg_eejZqCMlgzrdf7SYH-gplxxa4" |
| _csrf/https-photo_rate_379300 | "I_mQmriQ5_t9WsgGGSl9hF8kquoy2ZTQ_wHS1X6fT0E" |
| _csrf/https-photo_rate_380030 | "G83R9WIc4532f-b9n2vmVF1wHL0Ny3DnHqDPnPKLWBA" |
| _csrf/https-photo_rate_380913 | "bCr4jFTCl4gDiurmE_nGZyZ9mCbngPQ6ELez3N-c0bU" |
| _csrf/https-photo_rate_383198 | "WPppt3qTIAm7VCTqCmGoLWnNrbmSq4kO1h1plVQBiPk" |
| _csrf/https-photo_rate_387218 | "ssnIFUTliOx1JBDo4pfe0xQh2ptDotbFemlW11m26rg" |
| _csrf/https-photo_rate_389142 | "wFIVuwwxgfJVQfCb-iZWr6WK74Lx8XysRK6GgX66ak4" |
| _csrf/https-photo_rate_405486 | "F7OB4Xj-eP_8ipJ1r48N35IgmIyu7pf-8MwjkG6rcC4" |
| _csrf/https-photo_rate_409900 | "qWgiVoShiwqnIgDYkgpKQAn7f731SMeYEVZtpZECh5o" |
| _csrf/https-photo_rate_410677 | "hs-AVzKx9ISJHvZuq40eXDw7enJMlAuSygpvUIm6v_k" |
| _csrf/https-photo_rate_413839 | "YNNNbZiCt8tq6YLHv1UZKLJe3YgmY-Caghu-SWq_GyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_419171 | "DHmpXe9yfWfkQ_JX3Odf1By7S8iMuGbCu7tlAGeGv5E" |
| _csrf/https-photo_rate_42061 | "8TzkyBMS3kKCwuDDrsBmy51OI1Xh7QYJ0i3YapU_89Q" |
| _csrf/https-photo_rate_425500 | "ugBSFhbdV60AiTQZcIg1pw5r6hF5j7PrTXOEWieDSIo" |
| _csrf/https-photo_rate_426001 | "hqWJY5fOX0bRN57kXbBGEvebcNFLcHhrTd_JipZozn8" |
| _csrf/https-photo_rate_427973 | "wjaAOQyXIF9YiBV98DN2LAgJZl2qUxihjyEmX9_CZXw" |
| _csrf/https-photo_rate_428038 | "hQAXxK8ugUdcST_FxCpUz2YpRli00Amian6YfThUPo4" |
| _csrf/https-photo_rate_444109 | "ir7N3aEoAPXYsR8PYmKMC_BvB-45otPHohSQLNOK0R4" |
| _csrf/https-photo_rate_447873 | "g2kYo62ulSooIKSquDLJzSf-hLwbrLlQaa0yUdCbA00" |
| _csrf/https-photo_rate_457801 | "x7sNPO1q2VzhtYg7WY44Jz4oY8c2Pvy3j1UCfV0RSoY" |
| _csrf/https-photo_rate_465357 | "AnSy6Fq-h3fJoqEkIrz64QRhhWKQmaunzXKHPFmkNoM" |
| _csrf/https-photo_rate_474315 | "dF0gTKppTeNmMblf5tHtr1e5oOSq4bZKQQ2vknl8mzk" |
| _csrf/https-photo_rate_476700 | "11SjGoGG4MtjcEj9tEP0Dl8xcBdf28AUK4ANDx4YYAM" |
| _csrf/https-photo_rate_71326 | "PZFGeDJTOn8DKhea8L20cTulOn_HCuNVfrug33uvlKY" |
| _csrf/https-photo_rate_77127 | "WZt3XRqQiY8EK0Mw22e1FBekZzDzRCiHcdf3f7OzW7I" |
| _csrf/https-photo_rate_88639 | "_OyZ183hy3hvHRDAmOmZn9jSUSJVYJ9l6HywEYrqass" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=5419a64dc2ab1b008cee92bcb7dc15eb; main_deauth_profile_token=d22282" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=1234" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "41914" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779144841 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779144841.6263 |
| REQUEST_URI | "/foto/51689/fullsize?aut=1234" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |