ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1619" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5795ee" |
| id | "1619" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=698912; PHPSESSID=11b1c84ef9ccfcd10928adf68115baef" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Wed, 13 May 2026 02:05:46 GMT" |
| location | "/autor/1619/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "81ce68" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "11b1c84ef9ccfcd10928adf68115baef" |
| main_deauth_profile_token | "698912" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 04:05:16 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 04:05:46 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108888 | "8pFAYueONj5JcgH3Nptj1jYfd5lQpRarT46sEq-dOUA" |
| _csrf/https-photo_rate_114521 | "vwpKdrL_rJyZMEw96aci2oT9q-cJc8kZXbwxKwC24SE" |
| _csrf/https-photo_rate_121488 | "Vp2YXhQrrOs23TZxqiecxTkv-HkXz2Hxr6Ep7iJeQig" |
| _csrf/https-photo_rate_135999 | "wDRAU8XeJ75UHhZoOIm5ndBjxiSCvGHulzp7UJnLuiU" |
| _csrf/https-photo_rate_139678 | "b726E8Qo5FAWBjIez-UVG-P2d2X-Mu3VkEPPOE4heqc" |
| _csrf/https-photo_rate_141227 | "hahmkWtvhOGLB5jqK_08xpLUg0d-wtx0GYLrRN_8ILs" |
| _csrf/https-photo_rate_153682 | "UU8QKMPeLNvZKFnHfR4fZwjWBq3BZW7gKeQCUxAvr_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_156092 | "cFmXXD74zOkOE9hxs8pBDRgrww2bCkyit3OG87SLblk" |
| _csrf/https-photo_rate_159020 | "QTOMmIgbfdwRpEUdsrMjfUNUSAJpUne-VfHH3cIzEwY" |
| _csrf/https-photo_rate_159050 | "QFAUpq62Dz1kVw5aRAvZRvYNpiLVDLxvChEfyNqjaIg" |
| _csrf/https-photo_rate_168888 | "CZ_BUW-4aI78yxcHTPTWuAW4jhHPh7_KT2MFIoq8lx0" |
| _csrf/https-photo_rate_187994 | "xGEwf_tH2XkrXAkw83yAf9LsWtF_aQuGN7BWBSgm6cI" |
| _csrf/https-photo_rate_239562 | "deWDHor18WvPMRCt26XvZp3-LYH1Zjztce0ipGpDic4" |
| _csrf/https-photo_rate_245854 | "lwPv8QxqBAO0P376Mu4wOR5FsBe-wDGP7W1xlE9Ow7k" |
| _csrf/https-photo_rate_250228 | "MJATIWEw2vhG-g3UvnwwZ-f5dFPxpmbl1W8IGlDOuMk" |
| _csrf/https-photo_rate_250755 | "BOGpOhyXs61tnoH_LgHrI7XzwXB-uhYMpBGgyx9rAxA" |
| _csrf/https-photo_rate_260937 | "sQWsf1845oGTk8FsUBVtqjahftxhAT9PFCZsUy8BaN8" |
| _csrf/https-photo_rate_261500 | "e8Q9A9Ype-Ebe2oybMpZm6BdtycNUAtfRCsC8VElIBY" |
| _csrf/https-photo_rate_262505 | "231tGfrmc5E7arAxGOQu9RPB68P_fvz0ZS2D6YBmvYE" |
| _csrf/https-photo_rate_262746 | "WXEUNBD-eHBt50u89Qv8LjZZlBe_kFzoGwmgYhb0p4E" |
| _csrf/https-photo_rate_265954 | "RjicWLWyTB1XHTOxMxLd9hWMcQ62Tyq5GZWjiqfLgyU" |
| _csrf/https-photo_rate_266861 | "soqhp7Gp79IxAQ_Nvx3vPNACnCUY3iKLVnhRiwdQu44" |
| _csrf/https-photo_rate_266862 | "d5rQuw_KL-4XEvVy0L1IJzah1u8cBNLcKMMx9nw66oQ" |
| _csrf/https-photo_rate_269426 | "Vj_bpbR-pje7CHu4b8XvIeKc3GPORZecYSQKbwHEQVY" |
| _csrf/https-photo_rate_271363 | "2RXHSTPAz7V9jfnOvFmxTTnrSW4UJUFsiVb-fwLYWIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_281738 | "y_OzJPFeNVm4Dio0EUgj67atGlrIpW8Wty3m47l7HYw" |
| _csrf/https-photo_rate_309038 | "-baPXVi59aFrgr_ymnHXr6VJYkPCfawytBo16GDBSgM" |
| _csrf/https-photo_rate_312721 | "lpvoK-NvK-cUA8HoQvr83HsenKbSy5YZOequ1rkVE1A" |
| _csrf/https-photo_rate_316120 | "QWcL9uWlloEHwSCdbpFsokoOgBmF7CkzeIUAdZEex8Q" |
| _csrf/https-photo_rate_316195 | "9_99GKVkGoX-oLPlccUBXL0SZqImFWYYGDNDUmq_OLE" |
| _csrf/https-photo_rate_319578 | "g1jpEVlOWmlTOk2ZN4_weiYfQclXzm5KzM-N65Y9-xs" |
| _csrf/https-photo_rate_330533 | "cUlPvA761QfkVYiIlrgNhenj24RPqN2yy_N-JDfS4go" |
| _csrf/https-photo_rate_339400 | "xXp_FtjEDKMHChQFgzGFunx6MSaVESL9aCGDgIHMUF0" |
| _csrf/https-photo_rate_342141 | "VrxjUgS3tHy3VL9rOc9zQZvhKo_vA2ag87OP2mnMa5g" |
| _csrf/https-photo_rate_345973 | "A_fJNveiucZj7fqmvtvMrLqX4VZmU6sn18t4Yetsfto" |
| _csrf/https-photo_rate_350958 | "AQN8wG_X0mgS6q1zncTvkpcG4kQ7nE50QVyUiIwWqTg" |
| _csrf/https-photo_rate_373562 | "UEcC5X5QM3Hm-0YDy700FcJGEBCyuclX4fnPXEoHFDI" |
| _csrf/https-photo_rate_380114 | "9QVX8wrXxrZ4LBWCviOWqQbYeO-ecAhk46gzst8oQvo" |
| _csrf/https-photo_rate_399518 | "KhismrBX7TwTCgIUYn2kRxZC1iaNLG29h3pCAjPosBk" |
| _csrf/https-photo_rate_399530 | "hipavFMTIKUqu_Wq_9Uv8P8o7V8TcrqXjs601xLZBCc" |
| _csrf/https-photo_rate_418895 | "E9WWyUNP9LuNwUqbkSafOyllHfOP1NCuQMdTYjoYkN4" |
| _csrf/https-photo_rate_426163 | "gyii9Ecf_PT83JIZGuij8IJjqRNOUZ0A_PBUU50flzY" |
| _csrf/https-photo_rate_443037 | "-YQwV5m5eroneU-YmevkCUzEzL1fCT_Vh5laC-oPFrw" |
| _csrf/https-photo_rate_450903 | "O0DvGMrFJ3LayrJMpcwxxnbEHmF2gZwWhzLWYT684FI" |
| _csrf/https-photo_rate_464215 | "FjHO56zb7QN1440xRfC1frVEbStzL4NksiQxHcinB0M" |
| _csrf/https-photo_rate_465421 | "nk2SN9HFJyQWYgOUk_SMN8IiXkXBD4O6bfccvw4lQTU" |
| _csrf/https-photo_rate_467946 | "pIxJiAPGosAjns4hqSCLZwoEk5ImWmK5SA_VJmwuXDY" |
| _csrf/https-photo_rate_470777 | "y-p9VE8F1Ok0UKzHP8POUrO8XXuLYIdHpO1S3z1Aj9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_472900 | "yLltoDMZIVoIboTqlyW0NRv-XSJQbY5j1-sbDjy_wmE" |
| _csrf/https-photo_rate_473144 | "QMzdL2C47HEZoFzlFIFgO2rZ9CDj7SOY-p1XuthPMKI" |
| _csrf/https-photo_rate_473421 | "qlPnjUlW-qQpmBBZFP97INailFPUSU7rmTxkncc1EaU" |
| _csrf/https-photo_rate_473521 | "YEJSrKR3xooMnk4qE5JiLaPCZkq_d-3gbutmJ2MmjhU" |
| _csrf/https-photo_rate_474578 | "c2C-i1b3V_M0VO1V0N6mb687cmIIg6pUE9OtQZNmltY" |
| _csrf/https-photo_rate_56219 | "5ypQzhd3PTWPUZ-WPn-tnTj2X0qygF68M1_1LsoLf4k" |
| _csrf/https-photo_rate_74713 | "B29DWTCL8vnTlWpAg_drsI_dLfx87iEMkqzAKyn6cX0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=698912; PHPSESSID=11b1c84ef9ccfcd10928adf68115baef" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "64472" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778637946 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778637946.2314 |
| REQUEST_URI | "/autor/1619" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |