ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8937" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a68a71" |
| id | "8937" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=43fda9ef4ae8f2053ace0a784c9254d8; main_deauth_profile_token=2dce2c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:26:51 GMT" |
| location | "/autor/8937/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "835fde" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "43fda9ef4ae8f2053ace0a784c9254d8" |
| main_deauth_profile_token | "2dce2c" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:26:35 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:26:50 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_125574 | "A7AOqaAtjhgFS6oY7GylsBtiXXUt1EPbZF4Qy8y3qbA" |
| _csrf/https-photo_rate_131864 | "8txls6MQAT71K89WMg5MvqLbydcPU68wNWdXv14-W5g" |
| _csrf/https-photo_rate_132444 | "3QVqiV2xOgAyIcLGqW86_5oofAzWu6mIe9zAJUXABsg" |
| _csrf/https-photo_rate_133310 | "ZZIzTuvKc9wnSb09FHpVK6mDN5BWPvSGk2JNPktibA0" |
| _csrf/https-photo_rate_164026 | "7m77yYSXQnEawjMcX7H9JD5zbq2DYoRsvBwHAxTrW2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_184058 | "5Od5WNJFjlXyLSBYkMBuKoJonAncMx1gnlyBuGxP3PE" |
| _csrf/https-photo_rate_195252 | "aHSBv7FwiBnKSwF242pU499jITuA3LH6XORBerALqAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_204408 | "zSIfgBSPq426vGC5uLtw7KTGqPXb_yRsBOWhD4p96AA" |
| _csrf/https-photo_rate_208710 | "Ds9WjBVbr4f5g7XJqj9lli2QSlO4-LzUywK8sUwaRMI" |
| _csrf/https-photo_rate_213585 | "8Xl6O6GUzGRnWwzNtp4LAaliLrWC_Kp5OWDahl47RkM" |
| _csrf/https-photo_rate_217123 | "rgcqcd7sao_ZBW3FUQ78N26s7L_Hf_u-U2vU93h4K3k" |
| _csrf/https-photo_rate_219755 | "h9STyKIeWNF60JwZB2V8UTkm0vFElvi-rs3SUSG5_GY" |
| _csrf/https-photo_rate_231890 | "oDxdcvRL3NE7L8s4vYeZ--2CNtsI-VZYJXpWenXvSts" |
| _csrf/https-photo_rate_251944 | "hTd0jRTnSwntoArgTm-z5y9UlREj25kDX5iKKl3Wr_w" |
| _csrf/https-photo_rate_325332 | "UaPVcNGrL9WVWBatZNgmeowPnZryexpFHs-3RiE2veU" |
| _csrf/https-photo_rate_328910 | "y6ehEWCAfE9v-xa1_U5f1tuIIl5i_f47-sUD2qD4WjE" |
| _csrf/https-photo_rate_331262 | "bNyTT-0qujj0ncWjrH9s-rJidQUcuVLLOhqfXH0ia9M" |
| _csrf/https-photo_rate_340948 | "Ihs6fIeSGiGfmH9aE5cwZ6IRKDC9n9eG7-EGNzz3wik" |
| _csrf/https-photo_rate_374592 | "tCWsa929DJIvzZqjKLAYERxFRdXeHl6Thx_o4NMPebM" |
| _csrf/https-photo_rate_381589 | "mjrJxbDc_nkwC3bVYGd6Nvurnmf5GQeuYrrZbUvn89I" |
| _csrf/https-photo_rate_382859 | "a6CydoWw16e6RpC0YqCn2T7WHALTgB2CwqXJ_1TRl6k" |
| _csrf/https-photo_rate_388373 | "DGNtIsSPbZx1aQucQRD4donBqThHhaX1hQihrbg8wls" |
| _csrf/https-photo_rate_400840 | "3CibTwPl9h6CfJ5MTMUUl87BGFw3FWB7qZw_dZqnLZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_411305 | "OIn0UuQYF68AWQ195yYlAEbDxVl7Szebqy9cMxhNXto" |
| _csrf/https-photo_rate_422858 | "s6hfyMNG-LKdo-ZQT9nqk1uC6cNUiM0oCt6rSpR3BUM" |
| _csrf/https-photo_rate_432847 | "GxqswP2QkSijjdU22Tkt0iEICHG6WdSB6We84blwL68" |
| _csrf/https-photo_rate_454247 | "1_5Uzk2v0k3_6CuB0HRT4CMG8s78d857Mie-6SpDhhA" |
| _csrf/https-photo_rate_91492 | "rwdVrGX0hd7DC9b58UYWvptZdOB5vtj7He1avKiECD0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=43fda9ef4ae8f2053ace0a784c9254d8; main_deauth_profile_token=2dce2c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "46940" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778506011 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778506011.093 |
| REQUEST_URI | "/autor/8937" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |