ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3946" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5e8553" |
| id | "3946" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=c1ca71827a28785c8f3b09fbdf5ba2a9; main_deauth_profile_token=020074" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:37:58 GMT" |
| location | "/autor/3946/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "83a8d5" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c1ca71827a28785c8f3b09fbdf5ba2a9" |
| main_deauth_profile_token | "020074" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:37:31 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:37:58 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_114281 | "9EUasGZbUCEpmXAIBazOU12ZPgOA7q8cpzQMhfRiHLI" |
| _csrf/https-photo_rate_140333 | "vgE3X0BPfNfg76scfPX4uUm52tBCaiB8-uRWOToVN4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_167180 | "oJga6UnNW2m5Ny54SD3evWsQxUX-PxWT-ovIUtXvR6A" |
| _csrf/https-photo_rate_186301 | "I9FB1W8GanxigZFwpYhI1lEWz0XP8FH8FDaAYz9N9fo" |
| _csrf/https-photo_rate_186303 | "8rUI3DaI6XT5s7yju66UhYSwAhla_kBF9BXHck-2dbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_196466 | "wsaqot-M_D07l28tvDyxvwmffcHkFi12-XZg0JyXq9w" |
| _csrf/https-photo_rate_213863 | "nn-vEmMEol6-Wpkdr7adaE96AbdeLQoed5Aa_aJGiIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_227599 | "4IlDR-LMOqMHkH--flkXQZbORFjHivWnflBNMAGYO7s" |
| _csrf/https-photo_rate_267254 | "UDK4Gf4eT2wuaI80NsIU5EKXzz291ydfV2egQZgvv1k" |
| _csrf/https-photo_rate_301329 | "nZGZcDRb9VWscWycKEgZIv_GqfNOw_urVevVtlY1ZdU" |
| _csrf/https-photo_rate_310497 | "iifbk9x5hOT8c4NEKJcFahtbxn1uNG6zWuZs20kTZzo" |
| _csrf/https-photo_rate_320846 | "pDksNQVzK3iYOCokHKQdSvBK_MCe2jHQOLKfS1aoiZg" |
| _csrf/https-photo_rate_321393 | "64qphP4Oq571QdOskEGo-LdIGvSvX8YH-a5ukP31Q-k" |
| _csrf/https-photo_rate_321703 | "q218E0k8t1xK1F8Pc2fE9kAsyXakfjVdEslauG1XmNM" |
| _csrf/https-photo_rate_331374 | "sXO7S695FgHWAtPVl8gbXPt3SsQ1HM1m_uy-tbiLow4" |
| _csrf/https-photo_rate_335534 | "9PNaPrgHe4zJskNvQ3djfPv0XlpPjKjK9Ji2iqweZNk" |
| _csrf/https-photo_rate_337915 | "eFzDPbMqCu56eS8g4D8ICYecCPKEgxJZJu8LPcsPNEA" |
| _csrf/https-photo_rate_340220 | "ESec7bV0R9udxVDrM6BE5LOggfbWE9K9tYwB-5zqwbI" |
| _csrf/https-photo_rate_347744 | "Hz5ZtYglW94w_gjYqU_MEpxjmg8WNf71bBdxJyv6GHo" |
| _csrf/https-photo_rate_354068 | "f9i3gtuJPOwUn0X9RUtQGwOk5QrKXfUxEXoJM4Eucuw" |
| _csrf/https-photo_rate_356792 | "q1UIDCgYLPXBw2p06rUfxJY9G8T8VVWRCroOWjsGwbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_363152 | "TFQo4Hp8RWV8oftG0f20SwLpYDSjYCknuPPDwNu8W9w" |
| _csrf/https-photo_rate_368035 | "4oorBQia_oTwWqed84qjji8PUEOYTWhTHAA_CD7tMR8" |
| _csrf/https-photo_rate_368075 | "F5R8U94UNM02ry8lhpERc-WmCt8bVacsSJAj3WijY_A" |
| _csrf/https-photo_rate_379863 | "q5waPgXCn1IGouwC8TSuG9qQ9Q8G0Zn2avJjer1UwB4" |
| _csrf/https-photo_rate_379865 | "ERxwp7A13c1rrrMYai_X-b6-OGyXDd-3O_DvqzBIMZI" |
| _csrf/https-photo_rate_38379 | "fjWUtsYT4tW1hKG7rpiB3TDI2rYeQCPt98ENqxDlHAs" |
| _csrf/https-photo_rate_394611 | "smDWHTjjwAcc7whS1l34XQFmU6bkb8GgiF2y2PDlvF4" |
| _csrf/https-photo_rate_401305 | "tgoNXmK-JPMY0aj9VAwPxv2diVm-5FgfdR8uKvekl5E" |
| _csrf/https-photo_rate_403474 | "5ShpjXZidJWLIYcaUZReDt8ae_z510cJ1zEs5NJm2hc" |
| _csrf/https-photo_rate_410105 | "xEPCAmmPaewrPIsHDTZrDOhlmhuVNl2kkJufF1twYbc" |
| _csrf/https-photo_rate_423670 | "Ro8LxZz7GEBUn31FKU1YeAGCp0f4ez6YzyGTtR9uRxk" |
| _csrf/https-photo_rate_424202 | "S0wvOVMeLsza0MXS3z9DQlHzeF6ig48OtzX0GIjj63Q" |
| _csrf/https-photo_rate_428269 | "3Zs7iLjqkFhLsJQ71fe6ABzJk4N_kDpp-EV2BiF2MZc" |
| _csrf/https-photo_rate_450200 | "3uxL3Py-gDweRd1UzolH-0FrU8529xQ_WNOsb7gJTrg" |
| _csrf/https-photo_rate_58094 | "iW-BpY_PWkNEtOetFjF7jYWY2rbXun6WRpnLrKnrR20" |
| _csrf/https-photo_rate_61068 | "ZU4xP0TfxKc6dJSmGKzC4Q6t-2HyjvOCVutqbK3e0Ek" |
| _csrf/https-photo_rate_70142 | "9b-TKiGGrfTgGVktDCA9XS790Mc-tNlHM4Dnp4mLxQE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=c1ca71827a28785c8f3b09fbdf5ba2a9; main_deauth_profile_token=020074" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "30154" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778459878 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778459878.759 |
| REQUEST_URI | "/autor/3946" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |