ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "112176" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ddfab6" |
| id | "112176" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=ca83ce; PHPSESSID=4cc903f40415215e914c8f7e6fac0501" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 02:11:43 GMT" |
| location | "/autor/112176/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "844563" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4cc903f40415215e914c8f7e6fac0501" |
| main_deauth_profile_token | "ca83ce" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 04:11:20 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 04:11:43 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108088 | "YEzWrx0TuAvpXkzu90DBeYzyOwL2TksCj9ya4Uw21r4" |
| _csrf/https-photo_rate_111755 | "UpNvEiCnc8IDjza48pb_f_tO8Hhvl52LEZhoOj-XDDA" |
| _csrf/https-photo_rate_112327 | "Dk_2AoFcFEhQnq4aZ-3Knmi4Qgzl0nmomwpbKUuc-xI" |
| _csrf/https-photo_rate_114721 | "m6b05pJJbQ-c2kjmeYZBVBN9-FB5WBbQ16C_fpjcLyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_116651 | "VjVCCMXeAWkP7_t_SN8PqB1S_FnWHp7O1YUliiAS_xg" |
| _csrf/https-photo_rate_117973 | "2eRqXpLLlIOXx1qQKKW5TJAIeK7HAFSn0fztJR3Fvfg" |
| _csrf/https-photo_rate_121057 | "-BBGlIVPfNXipi3uIqeYL5rRi4BpKZIft6F7l68wfp0" |
| _csrf/https-photo_rate_122873 | "eiV3MlCrnR7pWFgloPO_kaBMqjbe9ZNIC7Ytsyka0_I" |
| _csrf/https-photo_rate_122973 | "IiB6DZ4zhWsq11ctQF-5mGzUf34Lro8WaY6toSHNUM0" |
| _csrf/https-photo_rate_123621 | "JvfHH_Yo1p0uN-VwV3zSzSVa_RVYaR0ybrO4j07XLn0" |
| _csrf/https-photo_rate_126999 | "r3gKjnM9Sr-m5AE7H2K_RbDgClbJMnR96tAZk72IWbk" |
| _csrf/https-photo_rate_136538 | "GwRxc6aPTr9dGJSxiXJzT2T92-LCq7X-_BAAHKrjiuQ" |
| _csrf/https-photo_rate_142551 | "Hgpce9AQRAPnsyB1YEgbgTLElgsS8Snu8Atna9ILj5g" |
| _csrf/https-photo_rate_142938 | "jGnm_OhJumeRZy90BrR6U_ZGNIEqwWeqkGpzTOhQHOc" |
| _csrf/https-photo_rate_144573 | "UKIBXvPHEkugn3Xhcoy4EtYDHJ46c71K22KR6gy_KyU" |
| _csrf/https-photo_rate_145112 | "pRfUH_VsPc9e8o5h2toqiEZggsPQySHyT-7VOddiu1Y" |
| _csrf/https-photo_rate_152098 | "PAyNw1cm-UkBj0RoFyWlDJB6e4V76CPh5eH5ZcTmrbA" |
| _csrf/https-photo_rate_152262 | "cpfiBJQL4ApgwdyGDWMtRtsjIJ1IIyJirPDTBGei2OU" |
| _csrf/https-photo_rate_153868 | "M5NeP3fyrtanRf9liLKYZfvolq1F6kWhGZYVW03Hivs" |
| _csrf/https-photo_rate_154817 | "mQpKRpTlj3SA5BbELNCop88juC8bpgxF7F55m67drNE" |
| _csrf/https-photo_rate_155832 | "ymIq3-wKOczxEDUoUk06wVqWVr3sI7B317S5vb48wJM" |
| _csrf/https-photo_rate_156682 | "OZmrIb_g2MxazfpTayAN7d1Yj_G4DmjQaUGPLSOuPrM" |
| _csrf/https-photo_rate_157211 | "WCbtaoVEUgF-tchubY5qpoAPRg7cD9fdf5Bg3IrwoyA" |
| _csrf/https-photo_rate_159514 | "H6jcuiReb-Ht_35BhRk8LC6qsWJfpWZVbljgOOmivPw" |
| _csrf/https-photo_rate_170021 | "liU43UIb1dgkQpaj44Wu3sThoNaUY0p04izebY5zwFU" |
| _csrf/https-photo_rate_171784 | "HawKg2PH1YDT-u-fgrg6HUYZa-GUK59GZcaWqz4p9ZY" |
| _csrf/https-photo_rate_175527 | "Bq2KVZVg3YPlgHe9-xM5II4kCLerFdBDDErOtA54Myk" |
| _csrf/https-photo_rate_198862 | "4woes9orny0rWU7HB3B3AaYXa-DcIx1-pdl2p3pnkIM" |
| _csrf/https-photo_rate_203773 | "bb25wmHFt5l2YVFpKh_UiCNIK8WdL6S0uSOxeenWnxY" |
| _csrf/https-photo_rate_204438 | "FgfN_G1xJ0yThYUiU2X-5C1BOOJq-KAcs6FkdRBRv0E" |
| _csrf/https-photo_rate_205073 | "ni_dhLE3psoDWEyLKZRT_89YbwQwNDv-T0asmNwd9DQ" |
| _csrf/https-photo_rate_205821 | "30PZ54KnxhjNqdfQXnUMg_7gH0TodZKHfQX3BSLIKl4" |
| _csrf/https-photo_rate_223700 | "Tj5Kng5rDrW--qDAPWJ6ynPicoyWXm-egbCdzbRbIRM" |
| _csrf/https-photo_rate_231038 | "gnGfRTX45kQmSw2v9Qg6BCSgrf1YXDatE814IJ0QHPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_231154 | "yJWwieng7lmqV_-KnA2YvazjIVPaIlwmNi23ivKqZkA" |
| _csrf/https-photo_rate_231921 | "jcSQ2vbkM6g3CiWb9L0bsMed7asy9yVD3AZScfXhWlw" |
| _csrf/https-photo_rate_231938 | "3YmPJElxuHP3snLTabfh56Mq2ikyXMg1P3C94kb_7dA" |
| _csrf/https-photo_rate_233821 | "OmCi_lqYUZnmKT0YLaLbdION1enb_ZcWaQAvAkBEUck" |
| _csrf/https-photo_rate_242621 | "LHVMe8E6-F5sV-ndjxeX6bUnH4pkWMWrqy9bLno_dZI" |
| _csrf/https-photo_rate_244054 | "5QbCmiAVhDrZSGknyZWg8Ns6CRhqjgNHqAT-SMoLIMk" |
| _csrf/https-photo_rate_251770 | "5NPsgqs6ig6DgWaOEO6BcrB9f06iZKldoGRqPXnEED0" |
| _csrf/https-photo_rate_260088 | "f-5NvavX21fvhWefmt-U4V0leJwmkSNgpxjAJ6hGfSw" |
| _csrf/https-photo_rate_260544 | "PXsu6OeFMgPoJWpNtNeZ7mFQHNASC3y3at0Ro3wSU28" |
| _csrf/https-photo_rate_264311 | "BderK3XWq58-lS6_QZRKS5LbG5DDNppWa4TbaMasmyI" |
| _csrf/https-photo_rate_265588 | "WtLk7G0ATL6x9dFFeEKk4k5WCyZ9ZaygycoeLrRwdOc" |
| _csrf/https-photo_rate_265917 | "_j2zEyHoyc-OuHti2V-oEAsEVMJRqNSCBJTjx9OIQD8" |
| _csrf/https-photo_rate_267861 | "jErfokGzx6sFY6rS603GMWFldYpfMOknlj6S3ZjLu_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_271754 | "9biwVxI7oUoO9cpRGUC76qoTkJUFrKjOr5ko8TSeDwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_301638 | "VUj8NtQnnvoQ2xw-lirfe5HnQQcu4cvkkNcgwYo4FyM" |
| _csrf/https-photo_rate_302651 | "R7_ZaZFiV3zS71OzwR1KDZCLn2D1wly3o2nAjiTdEIc" |
| _csrf/https-photo_rate_325997 | "la0a-Xp7x8FPnSTWAg6aDjuxqlUwThNsGadaAR69vx4" |
| _csrf/https-photo_rate_342110 | "RNYt2ljh8EVFca4ANoNKmLFKJpJn8J9k2VK2snG_etw" |
| _csrf/https-photo_rate_354799 | "ny3Kfzmqn-sxuNPGtOGeO2MFGgVjE3TbwP9jSO4P0Tk" |
| _csrf/https-photo_rate_361721 | "PHh3zq7DYN18xg-6_PNYTwy56hNNma8WMWKbmgI2YKY" |
| _csrf/https-photo_rate_380275 | "d4jHLmTj2ftR4e1N8_k5Q85E6c6F-KCUA3KRPIX6PCU" |
| _csrf/https-photo_rate_381917 | "4RCxzzll9OatSAoGcvZ9oMkjbUAmykeQNV379-DY4MY" |
| _csrf/https-photo_rate_410821 | "nnQ5sFCYzw2x9efx3qJ0peF9iDqozid0w_sutoiy5C4" |
| _csrf/https-photo_rate_433483 | "fdVZD1F786ADdvIWrAKVqV-ZFmdrPSTXnCppD8kxPuk" |
| _csrf/https-photo_rate_433961 | "laIUbBEFbigjRB1OigxKZX5_kRpegafoOKRm8YTc9NI" |
| _csrf/https-photo_rate_445217 | "EsoRJrJ1VBr5MdRzLRc6LV2xetfjwJ8wh3KiYa1B4NU" |
| _csrf/https-photo_rate_457898 | "Wy6PqPWVRMGPMhxx31YN6WU9_MgVLVLdIRQMTamnCJA" |
| _csrf/https-photo_rate_471738 | "8TxLVWX9MrqH0Ec9qcEDAZOUHKzxN5xbuWBrFrVyB70" |
| _csrf/https-photo_rate_54300 | "mhE8g_OcKaOVestDMvqCro-36Hcq9-64zB_5p5qH6m4" |
| _csrf/https-photo_rate_56600 | "XXFo5y3PW3L41CsUC7rIjKYISQ6fHv2AC0GScG0owiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_74364 | "-9iUczkA816COugzf4PT5Rr8_50sFQMDh5U7IP5ReTE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=ca83ce; PHPSESSID=4cc903f40415215e914c8f7e6fac0501" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "21437" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778551903 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778551903.2161 |
| REQUEST_URI | "/autor/112176" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |