ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "18088" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "0d57eb" |
| id | "18088" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=e8e9a8941eb7bde24796d21d98088dab; main_deauth_profile_token=80ec9e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 20:33:06 GMT" |
| location | "/autor/18088/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "871ef3" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e8e9a8941eb7bde24796d21d98088dab" |
| main_deauth_profile_token | "80ec9e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 22:32:56 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 22:33:06 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_121021 | "CA8sMDL307ACNWyepXmDkV72w4vXfD96UDSz7sFoaEA" |
| _csrf/https-photo_rate_130114 | "Oo4L6zK6DJU_MaVqDNxGi6tLgpc2qsozsHuTYwi2aL8" |
| _csrf/https-photo_rate_135777 | "_dnd_8pX8VlxDmF8XKbnFVDsdkf38oF1dY1wCh6oIHQ" |
| _csrf/https-photo_rate_150001 | "pGKyy7I344YPP_B5AAnz6njumMvA_fhNuQWRQ720St0" |
| _csrf/https-photo_rate_152465 | "lHmaeH12aGMpAncVi0pIhISfhEbSCKqMDVuLYR5aRwM" |
| _csrf/https-photo_rate_157020 | "oYYqj1SBH387KYjf1eQIVWDD3F6ooJhmFu-7x7yKfzc" |
| _csrf/https-photo_rate_158042 | "s3TcGG0F3QHmf-mIauP-uZdz8L7QVYYxAmqvLI6HxiA" |
| _csrf/https-photo_rate_159988 | "7qT1GzU4A2BaZ-PnkkhvL8xt21F-5-jMmN5Kwm7WQVo" |
| _csrf/https-photo_rate_172373 | "VP7BwNChzm4SNinPsLV2OrmqEjgsS7EhDuzag2X9K54" |
| _csrf/https-photo_rate_185721 | "D_pofKwZjtwLwxf9SoRTXy6EJ1gi6WyZmuNdskY54H4" |
| _csrf/https-photo_rate_191238 | "PwsBAADIkOz8xU2hRxc0cIZUkFlZaJO6UAJC6wCipr8" |
| _csrf/https-photo_rate_192438 | "T12NG6XLn3V3A_4hF2StvZntkI-OFgH7TxvHy2MDBak" |
| _csrf/https-photo_rate_193938 | "adRmG6vzXDDnDYF-k7w1HJr0LbgU8FidMiNtq2K52p4" |
| _csrf/https-photo_rate_206317 | "AC1j037TwMVKv1ge16_GYhHzBVelXVlHeb55o7GKDyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_233599 | "uEJVaBJwDKQKNWBuYCewoG5vV3JsdskAk43nelH3Ynw" |
| _csrf/https-photo_rate_251338 | "ObUY4qJMppyx_w98HaDGsq1yjN4IQAn7sxma3TGlnIY" |
| _csrf/https-photo_rate_258142 | "mC98zVwCWSDmzDKVP89mV0LzfjV-LTAq5wAndD6-vn8" |
| _csrf/https-photo_rate_26578 | "WsAM1qNaJZJ4JMtdYAhwZPe3O6aGiXvlqEeO9a0FFWU" |
| _csrf/https-photo_rate_287821 | "mOJZyf-avfqnKOLsz40hi2XP6ZI3ZA7jCdPclMh4wCg" |
| _csrf/https-photo_rate_310162 | "D53WidiXArY8hptNRajRIzHvn23vRj6Q2EAkhs1VxDs" |
| _csrf/https-photo_rate_313218 | "yOR9O283EelMl3bL3irWj6ZkrasUugZSlCND-t9wpfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_367500 | "Kudj9asOgiv-uGLDGtHagvnzGiMbdnsvMBokXNwQrmg" |
| _csrf/https-photo_rate_369800 | "ZoSBP4Pev4WzwQWuya7rdQNOfHucsZz7fwtTbXdTOLE" |
| _csrf/https-photo_rate_382421 | "BFE_qRDOPjjvnYKdoO3L8dIMgaYH11JGmT5_0wVaarE" |
| _csrf/https-photo_rate_395144 | "YjcDqVBZMRfSB6XqkODWBLxJUrQ4CoA7EwsZv1achQc" |
| _csrf/https-photo_rate_402521 | "sEFaZEvYmElA5dX1qB7NUir8K7e1bd_t96VE4rH4Wh8" |
| _csrf/https-photo_rate_405127 | "jL8U2B3z78Pn-JwGbuHXqdsGmdh1JL1XpMNwf-7X7mE" |
| _csrf/https-photo_rate_407643 | "TNfccrVl5b8inhAJOCPg8ztjsJ6SugZdRkoK6oI360g" |
| _csrf/https-photo_rate_411821 | "wWzwKEjiRJDNETVX8Uf_dxXbWr9XQTiKFskHPVrzuoY" |
| _csrf/https-photo_rate_418421 | "pUjjtncHhvZHJ8afBUrYloYmRpqEFk2neSPsfGOaeIU" |
| _csrf/https-photo_rate_430750 | "7woPsaHRcCAQwdmPVrJPctCBs9h61FeGShc2yu_V2Uk" |
| _csrf/https-photo_rate_477110 | "IywwDqbxOyGf_-luAfnJiDT_sG9Gi3ec14Z3EKfJw_M" |
| _csrf/https-photo_rate_5839 | "Nz4-uayeCs2MauCM5sSz0dz2Zi9pzMvewRXtdlO-i-E" |
| _csrf/https-photo_rate_63279 | "lo1bmUwHUwuGlfS3XP8icxbQdtbevyTl8VQk-IBKsfg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=e8e9a8941eb7bde24796d21d98088dab; main_deauth_profile_token=80ec9e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "30909" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778531586 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778531586.4192 |
| REQUEST_URI | "/autor/18088" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |