FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "9523" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "237521" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cd16ef" |
| id | "237521" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=f6380c; PHPSESSID=796559e7a55d3c85cbd5f9bc86672f21" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 07:52:43 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "889338" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "796559e7a55d3c85cbd5f9bc86672f21" |
| main_deauth_profile_token | "f6380c" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 09:52:40 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 09:52:43 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104495 | "qnFI7qXtO0Qfx4R1RfOEp93D_gHAUMtMpDXOhuHetMY" |
| _csrf/https-photo_rate_135767 | "cwuV68sZIrgp9loTM5hdvPjdOM5hT-18Kk3msIiq74E" |
| _csrf/https-photo_rate_139214 | "lixGDZt_Ezm93YaD5PBnGsDaBOToh9moP7VJDEZHmdM" |
| _csrf/https-photo_rate_161111 | "7Ili_GwSFPhWQqsdOp6aQpr-NTsdl0ifPBLOvNR5JQE" |
| _csrf/https-photo_rate_167601 | "DPojM-kCcUZeR9hSe8IAk4_zJmjreoDFIpsapeeMa64" |
| _csrf/https-photo_rate_174642 | "NwjHzIiYJtHiCEnzSCojHRnLdAVx_rVmF--_qNUAoy0" |
| _csrf/https-photo_rate_176170 | "gfSP1xolFBaY3NA3tFIm3voAZLxg105AAkRjEa6JarQ" |
| _csrf/https-photo_rate_249258 | "FNdKOmEdSfUpdaeZ8XZ_2RI827AnuaIzkFsnRUSfR6o" |
| _csrf/https-photo_rate_32036 | "A_vpOfa3gvPKamwxKYEQUPMeaAMfPuas7NMHXoMa5S4" |
| _csrf/https-photo_rate_394437 | "-6UI9FXxM4i_C4GsDuCV55g2iYlyFKQxBUimK3xQqdw" |
| _csrf/https-photo_rate_394582 | "4pef-OeSeJopm-LrwyiLj1YZ9mQsaYb-H8e58VRzSyo" |
| _csrf/https-photo_rate_412484 | "KWxxFORjOhKD_ZApuDeLpEHRc0H-OkpzMGFBsS-fyZU" |
| _csrf/https-photo_rate_43087 | "RyssOX1wK5u16Y2CazcBWy3FFb4iH6fySL-jxzCVwCk" |
| _csrf/https-photo_rate_463374 | "Ze5O5Uz-ACcIUo_6EYk5Sqy8y7Dd6WmjUyS1ywrZunw" |
| _csrf/https-photo_rate_473924 | "UJOKWYIQyzzolXzbZGN3BYD66u-6cO_uMPqJaDSJ5bs" |
| _csrf/https-photo_rate_48478 | "EC5rKZgG1CVuM73vayHpicHrNUQcdSE1eIeI__mrO5c" |
| _csrf/https-photo_rate_60856 | "OW2jzg8JFOCaRSa6lchkTTlpaC5dCgoQKPFpwbaXnOU" |
| _csrf/https-photo_rate_85972 | "yfJIFqSGJlKtHyobrvDM8z3yWuIOxUS1Tt2Ci5I7KUk" |
| _csrf/https-photo_rate_88982 | "og4kVsd1NurBA6qP69yXXaYq-h4pNiMD-tGLnrNSM-o" |
| _csrf/https-photo_rate_92299 | "T1uLk-PbHg8THrZwKJq2gmOd5_x0YSif3ElNpOVpy3A" |
| _csrf/https-photo_rate_92397 | "TISwufhtbW1fUhQrPUDa773GVjJ2fmkOh3eoWyCDiGI" |
| _csrf/https-photo_rate_95449 | "IAGihb8t4aL1buM4qKI-SDXnPb3-c6Bf3yqSJ-avQAs" |
| _csrf/https-photo_rate_96009 | "CnPpis3pUfi7gfA9tDoot-xAIRvBi0mH7DiYd2xoqZI" |
| _csrf/https-photo_rate_99909 | "Qqajv82LUj3AH_QWIELtH8wyeEje6ATJTBLw-U-gSyM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=f6380c; PHPSESSID=796559e7a55d3c85cbd5f9bc86672f21" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=9523" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "27832" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779090763 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779090763.9425 |
| REQUEST_URI | "/foto/237521/fullsize?aut=9523" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |