ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7937" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e12fc6" |
| id | "7937" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=9e754a; PHPSESSID=fe3c22eab8c1f1b8b52bcbb5fb8f164e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 19:31:15 GMT" |
| location | "/autor/7937/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "88db59" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "fe3c22eab8c1f1b8b52bcbb5fb8f164e" |
| main_deauth_profile_token | "9e754a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 21:30:29 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 21:31:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101311 | "n_2I4KOO09TNbvbB1feUrH_jVz6lDaU8zBEzQ-BxVBY" |
| _csrf/https-photo_rate_117533 | "oOi0a6MX_8AAJPwTp9ihNvJSkzdXzngmvhMboSx0A9A" |
| _csrf/https-photo_rate_121209 | "d__hhh-lDnrhKoglOYrEbgdddqwApDpVURYRpRhc2is" |
| _csrf/https-photo_rate_124943 | "olQ0cVPadeTdRjbLNmq0JeEGdhCaLgfKZG0tfi8l_Cs" |
| _csrf/https-photo_rate_125510 | "Bbs6FGzvvQIf_jjHaA5zN8m31ipIY0s6VeXSFr7QrDM" |
| _csrf/https-photo_rate_139418 | "hX_Nv9sfgnQVQMhZj0mPQnUQrnx-KL8nX0CX6SfO8xE" |
| _csrf/https-photo_rate_139759 | "0lKX9YMqyWQoiMWBgudGDxFoWpHR3WY8ljZwXYWRVok" |
| _csrf/https-photo_rate_145098 | "_n2TAVMLc7T90EYblij86usWRjZY__RKm3EAuF7QA4E" |
| _csrf/https-photo_rate_145530 | "FSl6HadV3yfUqttOv-j1oTM2UxKnS0eFv_-Yj1M0yDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_146847 | "yZwUIidLE39MA6l3z5-7u-KVquL8CxjCEdoGY3pDzbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_162775 | "fsy6mae_8Y_Kovhhy1ZJNzJO5z84fVBkREBLNk8bTvk" |
| _csrf/https-photo_rate_163159 | "0nZV4bzMgS6iATbIAACCShqcpG2bPwMwy5z9qgJepTw" |
| _csrf/https-photo_rate_164461 | "NiBX794sUOuBzzSOY286iSFeP-3vIBtr70uIS8ir2Sc" |
| _csrf/https-photo_rate_165473 | "gfNCfdHhZGcC8WjgcLMdpA-IXL4Z-wbbvP4AravKhgU" |
| _csrf/https-photo_rate_165798 | "MQuiti6nfDl_o7Q3wIQEl_vJKsdBtd5jJrZrwQ0x4FM" |
| _csrf/https-photo_rate_172810 | "mE5fxaEkuBqTIaNFuy7RS55JBGH22XJ_VAS-Z4IXdFw" |
| _csrf/https-photo_rate_178727 | "4Gmpv_T4_mbYiGuypwlIfd3S4hUyO16enLLQ6mJdlX0" |
| _csrf/https-photo_rate_180419 | "2BB6dQ_Elk7pY9_6pw5_-FMcv0cdc93nZu_QnvwCulo" |
| _csrf/https-photo_rate_181076 | "VYLtj8oSd9zbJKnCG9GkxFjnP4RHV9-u2CTZaFIN7nc" |
| _csrf/https-photo_rate_183848 | "vsPx6I55jarwdIGQ44BxvZbZ_BtMeoB1tjdCaVTEnmc" |
| _csrf/https-photo_rate_184392 | "b9pINY4XR5A2a8N_iwtaxLSw6yHUA4F51rWafX45Xa8" |
| _csrf/https-photo_rate_186915 | "NXBkIzD5D-kNB8sxm-3vvEhexp-Qt3ONic4dmY7nv18" |
| _csrf/https-photo_rate_191253 | "-5elpDod-ynptgmA-W_Z-vpoNVz-gOYdNKo1bJ2vb3I" |
| _csrf/https-photo_rate_194386 | "A-tW7-cmChyUKMaD9pLgaz8BCiqdJyXCVvtg4oRhIB4" |
| _csrf/https-photo_rate_198108 | "nxOIk9GBCCKNMueyUThCI_oLRo_7Fy5xUZniGaDh6FA" |
| _csrf/https-photo_rate_205729 | "Ety_bbGd6NPcg4dCVT7tO3Mxny12cL-W_sod_T5mWMA" |
| _csrf/https-photo_rate_215222 | "M6Pcy17NKHYsOpNqkidkSlNDOmFmLhFXYO0qCfvwC2I" |
| _csrf/https-photo_rate_216123 | "Cm2Wveof6BkG5c4xx9p2FG4Ez7AHXdD70Sxl8xncH3c" |
| _csrf/https-photo_rate_225180 | "NEF1ccXI1O030nji6EU4CY_zG625HLbN98anJtuiuRM" |
| _csrf/https-photo_rate_227270 | "APj1v5xowGZ1nWbH4FpFlPPQp1g8Gzteep1W1s5iG4w" |
| _csrf/https-photo_rate_228836 | "vRloRuwje9XnOdzpZOHFEDoC_8i_wB-tIWm0vU5LubY" |
| _csrf/https-photo_rate_229297 | "k3nWFttANxvFZc-5c_6lTG40Z_0-UBcVlSY01oegNAs" |
| _csrf/https-photo_rate_268599 | "daoBP3elptxyx5Sf3ST-UeneSNzioOUT34HtCUDdiWM" |
| _csrf/https-photo_rate_271322 | "Joz5E0KJxeC1y8nUXiV3sMA6NIyL1s83fTvQzZMBhmg" |
| _csrf/https-photo_rate_271401 | "qvLxGBg8Sn56xpoCMae9GU9oAKxNIQoYmyd8jNNmR58" |
| _csrf/https-photo_rate_277874 | "MzVuaezRHW-rv9vibN3mPwjfZ5bakhlX9WlzL5Q9AXw" |
| _csrf/https-photo_rate_27994 | "hLcqe05qCNYrnaifChxmkEXlIQhtM_lZaDNxr-x0XHo" |
| _csrf/https-photo_rate_281570 | "yxOEx3ADuVcu11LTfkQS2qqbcyg5b3iv62SkTsMxiTo" |
| _csrf/https-photo_rate_289410 | "PgvmUnzm4vK3xLEGllal5XXTme9VsbJ-xWcOjT26Vj8" |
| _csrf/https-photo_rate_289456 | "q80EMoauyue9BUzA3XOHAaVbJ54KMHu6RsbgKPJDlTA" |
| _csrf/https-photo_rate_302470 | "FtTvdv8v5gj0OMM6D3870R2AmuLYbAV-_C__Zv-UNMM" |
| _csrf/https-photo_rate_303388 | "0qOA07iJE3P5ov7Sman1pSJ9Opd-mz116ywxb2LiN2o" |
| _csrf/https-photo_rate_308788 | "WrvZ6DctsStUZLNo4FITMD9RDKLGZmqhqqEltx3LGEs" |
| _csrf/https-photo_rate_323105 | "eUEp3G7fvUZYfcv7B8d9l1Hf9FAwAvx0-RREKym6jps" |
| _csrf/https-photo_rate_330326 | "0gLw8Ddqd02YHrBM_zZyWPPDOaWV_qzynvQ7foPROtI" |
| _csrf/https-photo_rate_339721 | "duc7U7SAfjY_Jkjw09URfvrw5yNcLUMYLKgh6iJINyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_346724 | "9yYkteAaiCYcrsrvJOVSqYZ_MJXYFJhmw_PWdmjikwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_352417 | "QFk_vxUp9waFQ_VH_y-qZ9sXNySx-NR6B_umuhGIhSk" |
| _csrf/https-photo_rate_352678 | "AJF68esd8NMnIBn79WaAHt8jf8xCc6w51RJWD1tIPv4" |
| _csrf/https-photo_rate_366059 | "OfuQABwfFvIeoAe8LL0SPOa7SoPHMz3iivX2Roy53NI" |
| _csrf/https-photo_rate_369831 | "hBe1lEUjqoNxCAcE4ChjEu3QSYA8QqSYmgAwboB-3-o" |
| _csrf/https-photo_rate_379318 | "0QfRj65ZbtYcpGtHUo3vCo5tj6fB60kFE22KL99Ucqk" |
| _csrf/https-photo_rate_384826 | "EQjM_VhED21ur1LBtZQIVldE9XV7hose_ptM5vGXkI4" |
| _csrf/https-photo_rate_387055 | "9N1Iy0vFKLJWqijoNBs-Tr8d63iRJAEWbqHov91H9ws" |
| _csrf/https-photo_rate_388505 | "5CIqXoi4ds6OYHGi0LwBrRulFI378AK7Be5jF_2CUsA" |
| _csrf/https-photo_rate_402988 | "939zo8NgUG5Lc3taR4Y59vxehVqwLW5uDQagUHZn-Kk" |
| _csrf/https-photo_rate_411506 | "sXaBZrEHeBbrMS5z-5P_Y1JP8hqhTDQeuPrtoMqZ8Ns" |
| _csrf/https-photo_rate_422824 | "6IEPb_GR6skl6hFSjj4GyB_y6qaLO0FpfR2T5rRN4Nk" |
| _csrf/https-photo_rate_426361 | "qU4QwTUD8n3dagSIAkxq4b7PE7I-ZSGqudEbGMdySt4" |
| _csrf/https-photo_rate_441526 | "3pvDfEUtqjWa7-yMPriPF94UGSZHNWYL9sxfq-06KRA" |
| _csrf/https-photo_rate_466365 | "KVgC_Soc2TOO6bXgRL1A_v3OAdXGej5CeP0ZxRdDB24" |
| _csrf/https-photo_rate_468177 | "WmemV-T9OCjHQobuHGDeaQXZi_hySk_WWMZqfcgUWSI" |
| _csrf/https-photo_rate_473915 | "cU0Nybsqtvf8Vsa2bpe4lQdCDMs1-0PCGwJp6-cK49o" |
| _csrf/https-photo_rate_474370 | "fS4APSfZpqLV8_3u-6_roRVr-4Zoo-6kqYLU0i7MtiI" |
| _csrf/https-photo_rate_94723 | "4Etr4SY1w8e55xipsA8EkJwkQBLg6DinZ3CjvNf7bcU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=9e754a; PHPSESSID=fe3c22eab8c1f1b8b52bcbb5fb8f164e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "19963" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778527875 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778527875.2817 |
| REQUEST_URI | "/autor/7937" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |