ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4409" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5388ed" |
| id | "4409" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=e29c565c1263c14405670965caca04de; main_deauth_profile_token=9e4003" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 11:21:11 GMT" |
| location | "/autor/4409/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "897f96" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e29c565c1263c14405670965caca04de" |
| main_deauth_profile_token | "9e4003" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 13:20:02 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 13:21:11 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103667 | "zClFdjY7UHERwSpxl1Ks1rAUlo4ddWcBo-mlN0zjiGQ" |
| _csrf/https-photo_rate_113731 | "R0_P-oAtKjG0WNlvJpO5U14IJhgEuqw7tcehiCX8O8M" |
| _csrf/https-photo_rate_114828 | "kQQc0CAb_1CRWxUsApduP5yVm2bYRabXdIbd-igqQBw" |
| _csrf/https-photo_rate_120415 | "k7cirz08nivX4k2oD6G8uuXWeSgZa-G9XIGZ80GhgsI" |
| _csrf/https-photo_rate_121032 | "vL77GhBrv8UQe_8QoUw1S29ogEO3QIQ0t7vTboQaMTo" |
| _csrf/https-photo_rate_132550 | "SVDBN2R-rp2oloKyJBI-EPY1xb73-h_Ks8xPsOVFi94" |
| _csrf/https-photo_rate_140429 | "adCW91jW4K_jqQERnQ4luuO4GbeDAWVKOO4Z8yBjg88" |
| _csrf/https-photo_rate_173357 | "A7XcEJNuKWCjmg2GEXfW_ienATzPlJKNXrh2ue4qjcA" |
| _csrf/https-photo_rate_173856 | "m3CzwcZkQFI32NPATb2uQxXBm6OkeB1WJh9sN5HUwrU" |
| _csrf/https-photo_rate_188118 | "G5_pZ_VvEe1n83HqDNKaj2fVy749q5qOBGsJfsukZik" |
| _csrf/https-photo_rate_191049 | "JEFF1rRicEelALHT91AfABMp0jzESE5z6RQU_wqb_h4" |
| _csrf/https-photo_rate_191539 | "-K2N7DrleDgEc1H4lZOchNF5dyT7JNYB2vdBVoaKA-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_191754 | "QdFmOFlsUYRxSuRIqWFzxvAzooJPbZtOv7f9XLl-eWc" |
| _csrf/https-photo_rate_195979 | "Ry7I0yEnzRWGYGJB9L9DTvG4LKtMnnplYhJCWv3LoJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_199412 | "UYl7k-ljyob-jtUrsQ7tvAwhYOUA7-e1LwbXflbBr9c" |
| _csrf/https-photo_rate_204025 | "2S9Pn6IDn-RDxBtr-oNGyk6R7vMaVt1OPEeV5pVlnMo" |
| _csrf/https-photo_rate_214206 | "bG-G6zke3l5rCrfff8hJhzbFYlZwVh6b-ihYZ1JwGTk" |
| _csrf/https-photo_rate_226217 | "d4a8XQ60QQRmi4iv9zy5V3mDAK2w9BCoL8bNynCbCTg" |
| _csrf/https-photo_rate_233614 | "mvFDfXT7x4uHtDfBbWEWUEdPF5FRdHlyl2EpoGpwkr4" |
| _csrf/https-photo_rate_241446 | "Q9GEljpPQutiDYmUF_ky6eANFAfJWuPUVwAK5dqMJF4" |
| _csrf/https-photo_rate_257382 | "kfruWSUeDDcJBe72-ZioPR44wHh5dL8dxb55S0Fiiyo" |
| _csrf/https-photo_rate_258849 | "eLI60HDN6C3znfwT2Yifer-HcvSaBfPFsAUy61essmA" |
| _csrf/https-photo_rate_262266 | "fyRJMHwEAoE-s46cmAKZ4VkGeim3yLN7ggz56rW-caY" |
| _csrf/https-photo_rate_267576 | "ClrZ46XA8TYiw61jgt6xe3o9q0tWNj7eRBl40YDOzow" |
| _csrf/https-photo_rate_270382 | "crk3E_JL1vmt-agRNZbinYU0-IcY1UW4Ypzi3AElR0s" |
| _csrf/https-photo_rate_271354 | "jxLdfuH3ObqlGeRA84bJiGXiHrtvJMjd1-jPrydsBRU" |
| _csrf/https-photo_rate_271605 | "MZNFmSffPwUO85s7kYSsQEieoK1Cq54lAUtoBcqrdjo" |
| _csrf/https-photo_rate_272369 | "pAjzlPnpuyiGF-fINSMMnCYqwaGZgAoSlLJrf7nLEEc" |
| _csrf/https-photo_rate_278616 | "eYk23XGUnFelyuFptN2Xy1D5hdiMf74ze_5xKSI2Oic" |
| _csrf/https-photo_rate_282511 | "ucFv5Opf7pwkMz2IBVSWhfYZiKxAFPCguMTOaNl-Fvw" |
| _csrf/https-photo_rate_282514 | "tqdGoWj24QvkZn_WmLQey1Gt4DpT7lawCQfSOREdgOI" |
| _csrf/https-photo_rate_282725 | "6uy9fD-iZWYO675DiwdwWEs3qc3_YOh3Ou2M5ZtP_Js" |
| _csrf/https-photo_rate_290468 | "xJ2ezfJBKBVWxxRqUV432KoSI4M8cc_esca7Brlooqs" |
| _csrf/https-photo_rate_293627 | "AXlPBgz0lA6mi3isvS4Nh3Lhmw-5oS9Ch-Vq-dZzBOo" |
| _csrf/https-photo_rate_298173 | "fDHWezkqF3CDswYRR2O8MUz1WG9Z-RoOv1LeiDMlc6c" |
| _csrf/https-photo_rate_305794 | "e3xGgokoBg6c-VoIggrM2fcBEKC03ZoQP685cphEkcQ" |
| _csrf/https-photo_rate_316206 | "ey-zS2WNdXoYuvxghno1n2t9REfVwFpq34gK0ZGGT8o" |
| _csrf/https-photo_rate_316956 | "EsOUWuugUfCOmJ8XbXbXs_bQJTmmjifGpvsvqSB1Cr0" |
| _csrf/https-photo_rate_319317 | "lFGE1p5Ei2uT1u5iNRoQ5UiGmJBKdlkDMjk_34p6O8c" |
| _csrf/https-photo_rate_328269 | "91d_R6TnFray-kbvSRGAGnOqk7xEyV6Ln_fjk6LEDhU" |
| _csrf/https-photo_rate_333193 | "wu3Y9mbdQ3GiLi4WRs-etXx8LbvUqP7WLp1Js5ZmkrA" |
| _csrf/https-photo_rate_341038 | "CA1tvXLF2YJs9WnPShAkz0ppbwuDciUOvTxhC_iboFs" |
| _csrf/https-photo_rate_351726 | "5Dge4HimUytpy8OPYaTENSrdigTNL8luINOdB91BGNw" |
| _csrf/https-photo_rate_361062 | "ST4_ny4xMkyPv0TOhxtMsteL-IjjEJZiPUx3ZVP8lnc" |
| _csrf/https-photo_rate_361254 | "5cVinx53eCE07nL0jTkY2ci2Vy5xTOiDMugWjXAX_k8" |
| _csrf/https-photo_rate_362707 | "e-zEVa4Zw-n27bqKlo0cu6Ia5ZBlQuSKF41mev6ij9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_371133 | "YQ3ECvgClgHYdR6F6fPexXcSErGFvsMNsjp-_L-TRKI" |
| _csrf/https-photo_rate_371154 | "IrIXjrylm5XFJmWUdVdQ0kLyvyJn4xOp2tTFJvOwA4o" |
| _csrf/https-photo_rate_371436 | "_V1ID5b9QnizRM7jAvV14M3jjggC5ELOoY5mtoXyAYU" |
| _csrf/https-photo_rate_372067 | "JP24x8-ncQ6Hnv0xxYKUePco2kqLcfsmHJPYsz_hgQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_373018 | "cpw5XpsVaXpoS4FRa5zwaGGKot85wA123ctgsG6NyVA" |
| _csrf/https-photo_rate_381178 | "aJb22wSSSO3ynDmq1nJ9utuH41GjnfFUgfF6s8n5Hpo" |
| _csrf/https-photo_rate_429921 | "ZlkVekc7OjXuIgUVnwKPX-M-X5wm9h4rlInLF9-P4oM" |
| _csrf/https-photo_rate_450496 | "SxoViduqQm1Hx2XaS8Vev9AuEJfJoNxb21x_shiMGhw" |
| _csrf/https-photo_rate_450749 | "dpz3-oLeF8TaJa82p0yEXD70i0ds0DYe4zZBXQY9wPo" |
| _csrf/https-photo_rate_455427 | "pMC-JMtGOJ8ASsYZJw9JEjpRq-l6s4a3QsTqvE-ww6A" |
| _csrf/https-photo_rate_467638 | "7TDv2Z8aumApTNyNZHeXOxUfmpGmNnVES89qIaGEeW4" |
| _csrf/https-photo_rate_476657 | "mFUgO1L9QJ5fh6F7_eT9U3IwVltRL0VXwq3g4hPwWG8" |
| _csrf/https-photo_rate_77714 | "ZeSjU50KROjb0rdnu1cLJaRfgwNis59lyyjb18b-LbY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=e29c565c1263c14405670965caca04de; main_deauth_profile_token=9e4003" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "12021" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778584871 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778584871.5206 |
| REQUEST_URI | "/autor/4409" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |