ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3538" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "678c04" |
| id | "3538" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=cc5852; PHPSESSID=1b37b453574dd73b7aef606d1fb2fe23" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 09:44:54 GMT" |
| location | "/autor/3538/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "8a02cd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1b37b453574dd73b7aef606d1fb2fe23" |
| main_deauth_profile_token | "cc5852" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 11:44:27 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 11:44:54 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107959 | "bZt-itkqxrdT7GqdQ8GyZILIovnrhveBNWq5TNN_PKU" |
| _csrf/https-photo_rate_108064 | "GZwb3E9ezclVFks3lG7BaWkJO7mxodA3WNxFc6YSUjg" |
| _csrf/https-photo_rate_109416 | "zkTaZNTNIHA-q6PVRvSBhfne-ZFZxrYkcr2lk8khc0I" |
| _csrf/https-photo_rate_114956 | "xVkMlnRFNgrqFw-3j88c5gSHJZh3BuOb2WTGlj9aono" |
| _csrf/https-photo_rate_117473 | "5SScIn25qyFX4G1W4T-EL-LavuASz_PrTgN4S81-h-k" |
| _csrf/https-photo_rate_126150 | "I6dCeOqkrl_02NchgjXKIQnKDueAe9lqIQ4dHnuLjm8" |
| _csrf/https-photo_rate_126942 | "OwEu2IvTFooHVzOeg1gMZgTccKwLGdsRNqKEr7xSkIk" |
| _csrf/https-photo_rate_141559 | "4OvZJ2HnsMZgbUG2jIfhdHzTeR5jSAog0OsfhnFiw5o" |
| _csrf/https-photo_rate_159002 | "y9jhVus6xZ2ce01UJ4h27OMRYckrDK-okGJ5QjwjoDc" |
| _csrf/https-photo_rate_164383 | "dUI7lWYuVoa6bbWQy_0brt9NgwacoaMhbUB-W_7Kx9k" |
| _csrf/https-photo_rate_175435 | "gNJmM53DRAMKndmL1zh3VWCZvAlxrXptFVwVaPkUj30" |
| _csrf/https-photo_rate_178717 | "GaBgGimBCKrg2d6sSABzhXHNLLHpV2em8cQxPfv9IAE" |
| _csrf/https-photo_rate_184761 | "WfYKB-I3ykJQV0Ni8XO6wh_aSq4f2YaNin3mPg5jfQE" |
| _csrf/https-photo_rate_195831 | "Rt-O9EQsizLyLXeE52I1NbwZZK2aTF5z3zmo4jdwP6E" |
| _csrf/https-photo_rate_218973 | "dMxoFCyc3nEgt0Hjf5xNNkPpvcz3Od-4esPC5hWsquk" |
| _csrf/https-photo_rate_221356 | "4fej9KDB62m3vJ8SV7a8bUq99TYMwXm41MChR6iFh64" |
| _csrf/https-photo_rate_230731 | "zXo9plsO41Oew9EwoulFm24rxlF-yDxHLsyM3Kp-rHY" |
| _csrf/https-photo_rate_233711 | "oNX1Mp9QCIM_ZAJ8Z1xtMwUiEbxt5FLSzsS20kPdIpM" |
| _csrf/https-photo_rate_242198 | "uv6qLSB-u-6hPvpZWt3sTQlHPYwQX4IyrhiBbM9SkFA" |
| _csrf/https-photo_rate_246036 | "_epptMOhCcA4sknyAfvbYu29pvCFIjr4ScGvUcOiqOw" |
| _csrf/https-photo_rate_254090 | "P2pM2LW4ns10rmTUvewcI5auIyBPPO7g6fIPygTcqKU" |
| _csrf/https-photo_rate_262956 | "5irA0eKUgD9-LeOYF_M9LFtMkzxazuwo5ZyxknQH1B8" |
| _csrf/https-photo_rate_266484 | "LhoAS9rWEVP8Ji2Gabiwb2GAqtr5DioSp8OqLjar81M" |
| _csrf/https-photo_rate_267750 | "jSQc7LXkYjJIPv2LJ1Ekkrd_fpTiC6_B5oIZ_9c2gw4" |
| _csrf/https-photo_rate_270095 | "gG5yEBJGATlYtxbzNtERC5s56gFtBjVlfVTDPF_LJKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_287820 | "vxMYcVQsZmIP7ByTbq370pf-wRiIDEG9VJAujaX2F9k" |
| _csrf/https-photo_rate_313066 | "yALkps_MSGXd6DQJYisO_tNKuTg-1CAmj_ne4w23quE" |
| _csrf/https-photo_rate_344479 | "an_xQr7i7GJV1lGjB5P6S3d6qlf_GY9Ud1MnJ8jOeTM" |
| _csrf/https-photo_rate_361168 | "QSEtJd2jRvoaZDv7H26bYSY7O0sdSnLCzX10UCNx_Uo" |
| _csrf/https-photo_rate_378163 | "AgjHClEb6gSIrYIQRMH90qi43tpY5PG8ousF-Sy6K4E" |
| _csrf/https-photo_rate_385514 | "UlJ9PT-HKD3D89Wm117WiCgi53G3qYLQuCI5pz9ROBY" |
| _csrf/https-photo_rate_399383 | "Ocsrcb1RCVDOzKio0uvIyWb-MUTqjNFqZhVk1RAct9w" |
| _csrf/https-photo_rate_41050 | "MoI8f-cnTVlB3xRAZn6ggjhL0nvpgsrMDNiZZoOuvfg" |
| _csrf/https-photo_rate_421668 | "6rj1A-5mTnC_gtefirYuUy5JwQPr37aHc74xsNZcO9A" |
| _csrf/https-photo_rate_469251 | "G5rhlVWP55RW4GJZibnZgsy8imWDB9cMCftcLEEc-Qs" |
| _csrf/https-photo_rate_50217 | "dUdCVCGxHoR7priO884-g2zQSdrnWsDVD1cVxuttD7E" |
| _csrf/https-photo_rate_82481 | "e_eElQtkCHKFV277euBOTfaLYYgxd9daMIVgtubq5fc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=cc5852; PHPSESSID=1b37b453574dd73b7aef606d1fb2fe23" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "45326" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778492694 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778492694.8099 |
| REQUEST_URI | "/autor/3538" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |