ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2005" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f189f6" |
| id | "2005" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=d2d51f86869a9f39b045b0bff7c74120; main_deauth_profile_token=43ca7e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 10:20:34 GMT" |
| location | "/autor/2005/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "8a82c8" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "d2d51f86869a9f39b045b0bff7c74120" |
| main_deauth_profile_token | "43ca7e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 12:20:13 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 12:20:33 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_1108 | "9hixn3ZmFklm8Qe0aOMsIrq0TqDJEGkdg1FWRquVAa8" |
| _csrf/https-photo_rate_155355 | "X0kF0Gpmx8oKWWwCLMTdBWYhX-CE9o531k48maiDgW0" |
| _csrf/https-photo_rate_178388 | "CY47AKjTPxPNhDh90_1xrewpLx_2sk9fIDW54p6coRg" |
| _csrf/https-photo_rate_178478 | "A12KzK5l_qbLH7EEcBBBsOm7lDloiurg5d921pstskM" |
| _csrf/https-photo_rate_178648 | "o2lbrR0iXKR07Hib_iUjnjUGKj-UiWc-e1LQvn9POXA" |
| _csrf/https-photo_rate_18477 | "WL-YndjCcQp5zUyhMmE66du9NobGOqxwmwR_jw-yRpk" |
| _csrf/https-photo_rate_190067 | "M30NUD_lUZKxQOh7TcM53IwNTHFDJXR1zq4xDKAaulI" |
| _csrf/https-photo_rate_217059 | "5FXhllxUDEExQVbpNRxJ0yGYNtbvJvPEZxuC-5uizJk" |
| _csrf/https-photo_rate_249199 | "P_3oltRX4x0GA62OS7v1ylbKJ1ZMQ0dAIDfMreXbqLI" |
| _csrf/https-photo_rate_24926 | "qMzE3j3b5EraF7Wk6nGjuHk46AYJpsWeNoEDSi-b5II" |
| _csrf/https-photo_rate_2817 | "XXp_zjbIeLC0d4TiGe4VAD-o1RYL37ZWwA5T127NTj0" |
| _csrf/https-photo_rate_288487 | "DGX7Hq5xrfBN6CkYamX-q6jCQJnlJ6MgnhdJmyFw4z4" |
| _csrf/https-photo_rate_30183 | "Ofq5FNqzv8ZxO6lL5BEuxOShDHa0f9Uq7mY-SllXCvo" |
| _csrf/https-photo_rate_31406 | "NHsg1iIXMcW3E1IqbAbHiUu0JRrIyxV050PJdGN53Mk" |
| _csrf/https-photo_rate_320699 | "tGuS01JC1Cahe9EwD8afBKWnlhuxKDWMcgIqw7D84hU" |
| _csrf/https-photo_rate_323536 | "rvLVMoRRu81oYOKlrh8NDmL5j-ZrpsJOQ4qVSGTjvB8" |
| _csrf/https-photo_rate_33519 | "Jht8J7h6Vft1rEgV8DJlfxgk72HI1QBWCHi_SOLI7Z8" |
| _csrf/https-photo_rate_35347 | "NfifN4_kwE4jZCeDe2XqIVRu1Ta3V00rkSUUeLnPQQc" |
| _csrf/https-photo_rate_365489 | "HSO8cZRfzv78ImYVC5d8PZanJvnmENVSYlySW3VrGRM" |
| _csrf/https-photo_rate_37879 | "cZ232R4NaD43CwIeY8mhBiXY4LFB3XS5dmGWRigQW7E" |
| _csrf/https-photo_rate_394074 | "ILjVKi0zIqxm4uAXwzHh1sY4RfyK2YRJbntEIiMHzKU" |
| _csrf/https-photo_rate_399045 | "TuZjd_ghXuuuTiEj3_jc-lXDP9KHIKcYVyQmt6-Q77U" |
| _csrf/https-photo_rate_40071 | "Q5VDEcJqQ-wDM1oPJKt9MBAFZvKVXQcuDvp8WwsAllg" |
| _csrf/https-photo_rate_40780 | "0SzHownwBhoOjOJVG7a4l0YQCD3IbvZNh_1O_Q0FXdE" |
| _csrf/https-photo_rate_417152 | "-T1Ds4wpGuPAiHan053x4VWlOVek1Nk96Mn6zFD6qr0" |
| _csrf/https-photo_rate_62312 | "E5-C9JFYcpM6Epqsz-7QtDCipdwOR3vyP_h8WilJRxA" |
| _csrf/https-photo_rate_68977 | "mQgbzqBm1x2-oZo8yOLKWn4Jdb5QKvM37qZvLVT2olY" |
| _csrf/https-photo_rate_71490 | "VeQFvfdt4S-yaNHlCt8a_FTbH5SPv8z_g9KklhVGSQg" |
| _csrf/https-photo_rate_84602 | "vtM1urqmMN13onuU0F3__uLrmxVNj69x1F3OYYf8QKE" |
| _csrf/https-photo_rate_87200 | "yKlCxN-rR4vV-TeomxHOSqBTY5hipCRICqwDRztHvhI" |
| _csrf/https-photo_rate_89111 | "Rf8CzGifgWtQVXXL8ZuHx7NS9fvc2gp3dmAeiaVwmwM" |
| _csrf/https-photo_rate_90644 | "8Pq4N8dvK0LjRfvpcQej5JtWi0OLXmq4vhWZzWmaBj0" |
| _csrf/https-photo_rate_9344 | "ydFPzxhBNYzfdEcCBvAXHTe062qDvABLkN4ELivjOZQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=d2d51f86869a9f39b045b0bff7c74120; main_deauth_profile_token=43ca7e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "58785" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778494834 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778494834.2873 |
| REQUEST_URI | "/autor/2005" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |