ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "117993" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "09647d" |
| id | "117993" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=55a258; PHPSESSID=07f6a9cb71f9f0181c39a93045b2da5e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 21:36:33 GMT" |
| location | "/autor/117993/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "8a92dd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "07f6a9cb71f9f0181c39a93045b2da5e" |
| main_deauth_profile_token | "55a258" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 23:36:12 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 23:36:33 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104873 | "4kvf4Io1IAEGjPSeEDW8oeO3E0PMqed_qVoJQIqiXus" |
| _csrf/https-photo_rate_105573 | "-yIofb1JBUlIHEjFtslzwCncf4o7EE7Gbq8XqdggfHw" |
| _csrf/https-photo_rate_111751 | "UMIbKyaf0MmzQXTrVQtodE6LUxOASd0Ir2nJfNln6Zc" |
| _csrf/https-photo_rate_113073 | "Khx-9tjqDpsoFlTUPJrBcjBtaMEQPf-qJ_8KqOC4rWU" |
| _csrf/https-photo_rate_113854 | "_R0vuq8lCQ4azenELlBkrEBdgpgubH5gvmvM0L64Q88" |
| _csrf/https-photo_rate_125873 | "kmPSVNQBLPgRlU0E_GR8JgJJBRh_kOmeNw_7-YMPjMc" |
| _csrf/https-photo_rate_152472 | "VTaOLeYYgmsrYcOOVkemrZYL2UVzla6C4pqYW7cYOUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_153610 | "wbp-ZXs_nZ2_B8D4C5QIuNPtC39otUloK2dQIT09VKg" |
| _csrf/https-photo_rate_155042 | "UJwnfbNdYeYQU33oHMgUhUvOUH0wY0XaUhZxCwKVh8c" |
| _csrf/https-photo_rate_155056 | "wmYRnrBgdqlUkDKEXfGRz5VPpBMPYXDHT2X5DqGlqrU" |
| _csrf/https-photo_rate_155057 | "mXGFnic2UFvci3uld6a0vxED5Sowz2SSsHkb-IYuKb4" |
| _csrf/https-photo_rate_155722 | "r3j8RRNkNtCDKD3Q9PQfJlg7BWKV7QDOkxNecgdeU_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_157093 | "9bi1WmaqkG-d2XWmpdIR--LHqQA8yQBgaBs2tXNwgbs" |
| _csrf/https-photo_rate_157226 | "hpz4UnGzM_hMV0Z6bCX4shBi28Wxz4kAaGBi1UZPi4k" |
| _csrf/https-photo_rate_163297 | "J-UU_CvQ0-Rc7YgKmtfLh75M5mrnvsxBV79lAETgW3k" |
| _csrf/https-photo_rate_172454 | "wLaZ4F5qOQAckCHruFAFIhMsF7zErMr0xZbS_RNjxa0" |
| _csrf/https-photo_rate_175856 | "nIZseqseDm-sB81WYQAqimo5seX4U67xjX9IOV-B748" |
| _csrf/https-photo_rate_183562 | "8CPszDsupfBCY7cIodctWsF0kq1FRPuZY_cQy3dv1oY" |
| _csrf/https-photo_rate_198999 | "q8bQTpGnVBCbz5a0l3Sxbyc_qyptSVr8CnG-Abf-dGs" |
| _csrf/https-photo_rate_221338 | "bSboGLT5gAMvwwIRwCIIxCsiGoZ9S6lQ4A59c0X_HqI" |
| _csrf/https-photo_rate_227500 | "LGxlRb9CCpVX-ToQTRjXIGtKXAZ_jyl9mdpZdPhc7ao" |
| _csrf/https-photo_rate_229689 | "008B4HEvAm-_IEGmzU0eU_mOW4jZCenoWYwYLI982YA" |
| _csrf/https-photo_rate_252621 | "gTbo9Ael_ahkaxd7A-oyPvhQxMc4M_35W8ERdPDdQ5M" |
| _csrf/https-photo_rate_263519 | "y_g46x2CmlV51x7WOH70Wu06NioyJk_RXQeUSNmaZto" |
| _csrf/https-photo_rate_264981 | "SGZWDamJBXnJFS06bJ4Fy1FpVq5EEBOPJUp_EDTQqSU" |
| _csrf/https-photo_rate_265981 | "LE2sytwxOZ20v5rFExl8x-QIu-zClUqFeRhyNcYnIHw" |
| _csrf/https-photo_rate_277573 | "VOLhoOpkNVKZ6wHayWokNc9c72N9NtWO65UW1BKKhLM" |
| _csrf/https-photo_rate_288400 | "uCmF882CzU4oHhx2OjFv3pI9nC6OHZeoP7shL4Njj9U" |
| _csrf/https-photo_rate_297400 | "t6YyxDiRSpMptGwNP7hqitGrLBIREQBbmudeJWvqZm8" |
| _csrf/https-photo_rate_312032 | "Ko43PrxEpPD1HKqAgDbjrfAy6WnRQtf2Wm8ycO_dYyc" |
| _csrf/https-photo_rate_313961 | "vm3M3tBvr7h7l0Si4Qh6jQTx6OZOlw3ZG6DNta2re2k" |
| _csrf/https-photo_rate_327541 | "3xkWAN9ingwS1Mm2409NW4SLUPaCYMoWs3-WuL5IhUI" |
| _csrf/https-photo_rate_332542 | "Zp_BcIwV0OFA2NDmvjjGtdzy1vwf2NQluAG9i8BCOHM" |
| _csrf/https-photo_rate_341021 | "4yK-CcWXsDA-hPSoHcmubHDR21Z5L31VCilX7EnjNfw" |
| _csrf/https-photo_rate_350318 | "12nJDdH7iuLLhh_LKzIfi9O00ourogqzkNMK4f5nq94" |
| _csrf/https-photo_rate_370881 | "Y2oF4yIHFnK-MQhWSxgjJtmYmb0xe-pJhbj53vn7agw" |
| _csrf/https-photo_rate_383821 | "uLJZUcVxW5Ls2hvi7P8K3aFymcRkhR0uP9HvUTZ_8mg" |
| _csrf/https-photo_rate_386999 | "rKLJRqHx4B5Mg2QPeQnaaKxxjuhv3z9xSsZNnnCUmYs" |
| _csrf/https-photo_rate_388878 | "-63KF41wOuxOrDhDx6NSmFmfGleEWMX50e2UEFoBkQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_395249 | "G8z5uSv2irIyyJNdKqnRRzG9DE1ySril_bSLaU-54OM" |
| _csrf/https-photo_rate_395454 | "nzvwgi9CLYRmoSKOJfTWydf6WZD9brrt_A4C4lOIWNM" |
| _csrf/https-photo_rate_399821 | "d8s-1adbykGlx8wC1P8ZwpBxEAlaFVNRW80Gt4Mv8go" |
| _csrf/https-photo_rate_410287 | "bCRVHbrLLl5dGD7JPWs91v1rVOSB-LUQLxvCv06i3Wc" |
| _csrf/https-photo_rate_410774 | "YL3N48ey7QGXCEvtu7Ox2g_BtZ6PishSQgnU9tdI3zE" |
| _csrf/https-photo_rate_432143 | "4akQ6VUBa_-V8URg4cn5xodvcs2fOOZxNi0OKpSzMtY" |
| _csrf/https-photo_rate_432757 | "FvJNnYNeff4A471H5uSnFVxWhw7mvPCmUFM7-sPu2CU" |
| _csrf/https-photo_rate_436913 | "PnOiw9spIuKFm1Jf6nKLV_8VLW_4G0kxnJ39rhCZT24" |
| _csrf/https-photo_rate_50492 | "0xg8JhOoERDaZ1Tg0JFrHoi4v5172y0qt8fBis58c3k" |
| _csrf/https-photo_rate_93400 | "QrqXn-ZXm38bMu60HhASPOOtbgWSuzaA2Ju-fgZ3Cjc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=55a258; PHPSESSID=07f6a9cb71f9f0181c39a93045b2da5e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "7181" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778535393 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778535393.4541 |
| REQUEST_URI | "/autor/117993" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |