FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "6642" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "64021" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5f4cec" |
| id | "64021" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=13d417; PHPSESSID=2b61b9e129f43e91dda3b7cc9d9de397" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 07:13:32 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "8c7a7f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2b61b9e129f43e91dda3b7cc9d9de397" |
| main_deauth_profile_token | "13d417" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 09:13:23 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 09:13:32 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103259 | "johKyyY5zDg5yg7_leAnBmhSdfB6BDwXk0VNvfDfT5I" |
| _csrf/https-photo_rate_106366 | "rlMmF3hosoD9Ov32ULuiAyfK7O9ce22EdnkQ8VyWf3U" |
| _csrf/https-photo_rate_111187 | "fxDZixdIapigomkcYefpsV_KdNc8Zn_lWCW5_NF9QlI" |
| _csrf/https-photo_rate_112397 | "QRMkaCQ-SMNXHVsthOmOOhN7aicbTUtgjxD0TiLMyWk" |
| _csrf/https-photo_rate_112735 | "QQGFxNF05tA7fgR7ToO6MLpiIvPN6wfNZ4kzZ8HYYL4" |
| _csrf/https-photo_rate_118310 | "cSe6RTpdHerZFUuQj8ONpwqx7ZNooiw1Q5DPsnHzDj8" |
| _csrf/https-photo_rate_136997 | "qaPrwrxMCOsItEuXx7PI2zQcb05n0_df0qbjMvY7NO4" |
| _csrf/https-photo_rate_144161 | "FVcDpDP9vXIrARhVW7PC81Bm9JmTzYrINwAso5id3H4" |
| _csrf/https-photo_rate_144334 | "FjEgJVsjD6c7SBq8AF19fDYIcrll7PeOuomj1rr5iTs" |
| _csrf/https-photo_rate_146751 | "gGMDAE_2u-IGU_200CX6z6VuKVb4bNzkVs8P0swKCwY" |
| _csrf/https-photo_rate_178641 | "YRckx_MDe-chXQZ01ZJYI0koB7pl5OUDAK4WrVzYKdU" |
| _csrf/https-photo_rate_197876 | "NKkE_PylxUpo8sph5RxCcEYPh9gbdYFD4fr96kk4ESM" |
| _csrf/https-photo_rate_240504 | "hqCKPOXL1XLaCUtcG5y4KKcJOjeqoWtwj_TiQI49OWU" |
| _csrf/https-photo_rate_25928 | "DrTqt3IXR7twL60cKTtAzq0r-7lKPMo8Z3L2m0DuzL8" |
| _csrf/https-photo_rate_260294 | "nooo5nCW-aWGIN-TzAjiPoZeRurvT9ylqTNOt9__O_8" |
| _csrf/https-photo_rate_27620 | "Xx1qulIVy0ecQtp5AKctSpSpjzGGlj9Lf_IBwqsnzE8" |
| _csrf/https-photo_rate_282486 | "nSgEjbryOg1dlGb36bH9jHvenxfi2tFZjs2afFMvUK0" |
| _csrf/https-photo_rate_30177 | "o8-vjnJPo5EPiawhWLqsM7-dl8sIHFzSGi48Ni83HvU" |
| _csrf/https-photo_rate_316655 | "N_osuO9t7X10GHW_Zvciuu0b8Iw5HNwP7ZlQzwpFdOs" |
| _csrf/https-photo_rate_332287 | "3p-ZX5qIsyDhF3OPlY_LvZIMf8YEQBWFZN8eVnaCBBc" |
| _csrf/https-photo_rate_359239 | "zlFP1hrr9xRk4JFNd6PXgx4djCIOcy-NL7jF-lqy4iQ" |
| _csrf/https-photo_rate_362001 | "Ih6HUpKHCwOq2rtecCMQb4EQ7A6tCEfJtL8GgZ8VgiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_36469 | "rGtr_j7NK_L_EtPawhqbq28VR20a2SKPMh8fzDs1kCc" |
| _csrf/https-photo_rate_38985 | "_q-o5D5UjUWI7tYVB7ykUOfJ63MSWXwMT2pnwyiI7Vk" |
| _csrf/https-photo_rate_392014 | "4rpB0kM60FFJKtFZ1ENkY3iGIgykmMUHNLAtaeRMSPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_394755 | "c2LwyNsNbVZtDlI5UPlayS7XDSTyLfkXESJ6Td-TFw0" |
| _csrf/https-photo_rate_400487 | "xi50HQ6JjpTZmQFRcD1QfwxqK7vytbt-i6wnWcjDMZ8" |
| _csrf/https-photo_rate_403137 | "5QRpJoWF_Ji9DOkLLsqqdUG9tmZGZkS7JmFq9PzIYe0" |
| _csrf/https-photo_rate_41767 | "xDMawzU2LPZsljT6DneFH6fwafpm87wBzdS1Z4Op-Pw" |
| _csrf/https-photo_rate_431535 | "CJ7cZnRgLkrXZP_FcKvZQBsGIdhgmK7doI8_GYELT0E" |
| _csrf/https-photo_rate_44007 | "ErTlXaUTq2plYxfaJtMdtzi7mMpQVV9-MLEQnLETudc" |
| _csrf/https-photo_rate_52063 | "YVqZK3e-r8m46UQOsC8YQdpHp5c-fsJN8oi9qo5qeLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_55288 | "uITjgYRPmggBbH-5kBEIbW9VPJXdphICAKl_tn_lfXE" |
| _csrf/https-photo_rate_61900 | "8YPzY4pWvTs2L0Nezdoj7RZggt_G08qVXDUQMM3AuxU" |
| _csrf/https-photo_rate_62048 | "ITiERj8N84qQp7ozNz1ME8g5DDC62GhNR9BuITkwDLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_63196 | "b5kNqLxSoCrOQNcJUZtWZ5qmNfvl8N9-dmXtSJvkIzU" |
| _csrf/https-photo_rate_63996 | "z-8CrX8wMLLLNEj8jI_EdqhcGfGvEhoAnzS0johkhqs" |
| _csrf/https-photo_rate_6411 | "lVAyZ0-hH2UIJN62Ttc7virKqer3xOgQfWxtzCb8uMc" |
| _csrf/https-photo_rate_74362 | "f4cb4bBbYd3jgDru4uR9_wmYanSBai-CuEt_RDmCtVU" |
| _csrf/https-photo_rate_77064 | "t2YubQaiuRURRprIawwJZ8vxnOL1H1fYAUIcOynL0C8" |
| _csrf/https-photo_rate_81246 | "NejLP_T--CI9V6vaWP1AB1k31unirUMWTljZ4PXQtRw" |
| _csrf/https-photo_rate_84006 | "_jCatpao1_58LfBuO_bs_YkHCx19kWBMcZZcmi_Gcew" |
| _csrf/https-photo_rate_8470 | "MVmyIm6e7BoZMOj2IfObCL0lO1fLqEP5yI7dP33VpmE" |
| _csrf/https-photo_rate_8975 | "ARcoYFRqbw2Rbw1xoAWNQ_0xPoiN_NCzpg1p1pn6Fhs" |
| _csrf/https-photo_rate_90785 | "1pxReywh85V_Mk8Yot7J31JqM80I6UjUVMhTSQjx2OM" |
| _csrf/https-photo_rate_94580 | "bXuZgTOpxnAnRelclJoWF9NTFvLnzRjcPMahSR-Yph0" |
| _csrf/https-photo_rate_97568 | "aJwQtBAI2W5w78UcCHpquBL_axAEGgZTdyWcw2x1vEY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=13d417; PHPSESSID=2b61b9e129f43e91dda3b7cc9d9de397" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=6642" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "55598" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779088412 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779088412.7746 |
| REQUEST_URI | "/foto/64021/fullsize?aut=6642" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |