ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5738" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "61164f" |
| id | "5738" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=db12b65b04326e089f8d42004c97a380; main_deauth_profile_token=1d4255" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 06:55:32 GMT" |
| location | "/autor/5738/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "8cc088" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "db12b65b04326e089f8d42004c97a380" |
| main_deauth_profile_token | "1d4255" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 08:55:17 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 08:55:32 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105687 | "si_qveZUlWntWtn5qoNwx_DDwmCHxIVllt-i8UztZbY" |
| _csrf/https-photo_rate_105736 | "j02phr_NDWFj-nV_GDa2H-EwYec7xuLHYnO9ZmP7KRE" |
| _csrf/https-photo_rate_105793 | "uvr72Idd6mKp4rpx3yT5wbayfGeuWudhYiStfV6dd5U" |
| _csrf/https-photo_rate_111557 | "_YHD1BddpUJA4gvg64UPvbB44EM07cx0fq4uAwtoICY" |
| _csrf/https-photo_rate_112037 | "6ZyyRIQsqHnNSGkAgkQQuCqJtLvTA7btz0kXFRUDnwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_115988 | "XsUteScqhcAM7WIAwinLFweFgDXsp--aZTRyOZzcibs" |
| _csrf/https-photo_rate_123038 | "M-rSvYInFNqVI5sArBmNYW2A-xsep54a8pvzkKI9eso" |
| _csrf/https-photo_rate_133506 | "xYPRpnadv6WycZ-RDS28O71boskoOxv7vZp_Dgr6Lto" |
| _csrf/https-photo_rate_145615 | "vIRm3gtUI7BjTrtaBH7rDIR_sYgErV5Afgebb0CIBBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_145862 | "sU1MBVefoIrPI8wAa85VoUhBGoKVqwwMalCnGyiohu8" |
| _csrf/https-photo_rate_153218 | "7FTsDQT-ns3_p8FoTewds-pdr_txee2UTxf-jG9WHvM" |
| _csrf/https-photo_rate_156326 | "TVWosXUGWUnA9Dfb4GDSON7F6TrBt61xojq9J03zXpA" |
| _csrf/https-photo_rate_157835 | "SY39hmdnoU2BOeMoeU_-9hLgFqmgAZEUp6oSOx7o1SI" |
| _csrf/https-photo_rate_158531 | "YhlDgnk1JpoMvaeoo537Q7AWMILzoPNlvcWyFlCQNDs" |
| _csrf/https-photo_rate_162150 | "F4zfT4W_QYECzkpJD3ze5mjRfLdGvBRsXHOz-T8MCiU" |
| _csrf/https-photo_rate_165038 | "jUVhb0jeFUp56sQXohZBY2FMuyY3m7r7sy1PZZJX8qU" |
| _csrf/https-photo_rate_175525 | "jQJ6GWBGy91jAzLmBHUMB9xc2wxqUB9Uwn3mdnVgFzA" |
| _csrf/https-photo_rate_176688 | "n30Sjq-OfnIulPbgKFDLHzWUushr5vALw7CWB52Fkjo" |
| _csrf/https-photo_rate_204738 | "p2VwXaiscaQ3TmKpQ4EDbLExQoHcGa1lG1ZSES29HRI" |
| _csrf/https-photo_rate_207793 | "hhZqgWN5Vy-tX1o23u6gg4nGu7IiJWalTdtihV8VooI" |
| _csrf/https-photo_rate_222438 | "cXtC-GGVvo6eT2VtvErYBSaLmNzK0W_iKwymYrOlqyY" |
| _csrf/https-photo_rate_227506 | "y7aj3vcoMd3o4OpL4m4Zs_rJZI56b5HfKGwjysP94Mc" |
| _csrf/https-photo_rate_231542 | "k0P4k0gj77oRrET3Yhuz0wh6NKnV4qlOjKIPelTOLwI" |
| _csrf/https-photo_rate_237854 | "0UimGWGS559Zs8LA3OzZSVoUpIyEx2nsqZRYkmkGPrU" |
| _csrf/https-photo_rate_238073 | "mQebTaJZzFaHp2iUwKAtKnPi-FUQ8RfottMzyllcEIw" |
| _csrf/https-photo_rate_246212 | "bB4ESCU3opWgJ_uJgwIV3hggYOcL4p3adkeUW-0dMNY" |
| _csrf/https-photo_rate_261837 | "iaViYpP0nFNhFTPPpZlQr9eMToGHg2P0vM6xUO3VT_E" |
| _csrf/https-photo_rate_263491 | "nbax8YLqxSmECkHneh3l17-vqiu4R8TA-zBrLSjibzE" |
| _csrf/https-photo_rate_263820 | "PleZinVQnxvHDfD8Hr_c6JBdlQJfDWxan4FJnQvgOb4" |
| _csrf/https-photo_rate_270581 | "O8z0e-X_ZlI8fTGgdnMF382q6G8IjJXQacNvd62lbDU" |
| _csrf/https-photo_rate_273881 | "eMI3ti3TsFtdFgFKL5MyuP-OPg1GGx8y2B2txH1484Q" |
| _csrf/https-photo_rate_278268 | "EBvqZKkuDwsc7bghFBQNkbx0wNaacyuNST0Dhf49s2s" |
| _csrf/https-photo_rate_291038 | "IPzN8ehhD5iFIRAESbgToMpt_MwWPgScF9_gs7SDY0s" |
| _csrf/https-photo_rate_291755 | "vW8l4qjLbX0ElKSg0mE8i7AuSZYzsgy6vyNDw8uvg24" |
| _csrf/https-photo_rate_297509 | "QQNuxgxsb4Kr5idxGTegZsDZr9dU3rLB3NXpaPsWTZk" |
| _csrf/https-photo_rate_297662 | "ryt4r5sgKhXSm1IrumzA3agYVWOrmLTFmPUliz9iup8" |
| _csrf/https-photo_rate_312283 | "yn8-idVdsI7C8mcRVTW3ixhcUsOqVCPq-dl8_tBlSFY" |
| _csrf/https-photo_rate_315873 | "7eXY27MFda6ruOXdCCO2r7hCizZcfhy7kJM4zj_YmSo" |
| _csrf/https-photo_rate_332566 | "QfYn2noRF2Kreu9vieG0CL6_QdiT5U4FNT7t6DrzsLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_350584 | "vSNTBH8nSqWm0CozcIoAbFDjcd69htQfjeqRNk7r744" |
| _csrf/https-photo_rate_354383 | "8j0au9NH-sW62Bl7xiccxdrc9U9dBncVaMiWb5GZO3U" |
| _csrf/https-photo_rate_372038 | "OfBzKRNJc3sNgN66wv1LzHrSUffokq8D0sOFw7rbTIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_385951 | "ypc5tQ44R-qdvTlgm6HB2y-0GXKA4tgWgEnFQ52I_gQ" |
| _csrf/https-photo_rate_389517 | "2QQHnjE8gx5KbGc5_VCKkd6vUEe8mKKclMnVmYF_Asg" |
| _csrf/https-photo_rate_389566 | "mW_gaTVckfBXmoAfJdNbyuhwoXeeGpJm6ePgiJfVm2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_402338 | "knq3b-x7lQy1k_LivyC0CvCRroU3iee7KeYLpb9CIj8" |
| _csrf/https-photo_rate_410240 | "-f9kARPo-CABDn34ZfdiNf0FfC7cIH0yHUeV1KqT5-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_410649 | "RZTuWlU4rDoUOeULI36wzEfjL_C5SPvoqAgn0eM5vE8" |
| _csrf/https-photo_rate_410800 | "pAMbYVeWiVvAVkgZzubDNtzC0i016TaeWz9k7Dq96cY" |
| _csrf/https-photo_rate_414777 | "xebfW0OqcmPhfQ3Z1qg8htHpYIMObQ4na5RxOw9w6gY" |
| _csrf/https-photo_rate_420861 | "DcFRVgR_jw2mGwSO7xSWUGO-oRED1Wz17Tgkj6QHBhU" |
| _csrf/https-photo_rate_423750 | "akFG5cydctnn6lQWXuxddWkAcgL11FXLK5b2TUIpnHk" |
| _csrf/https-photo_rate_426999 | "0edtcuiCD01tMyqcLjbky3fHfkFHyM6F_LIWBjAXtJA" |
| _csrf/https-photo_rate_432204 | "RF3bPxPw4l2VGM0aB101G_czU69shxDW4PU9XJYwpxc" |
| _csrf/https-photo_rate_449800 | "0sEbx7xEIClsmdWDEaUfe6GPHHEIjw_0dsglrNo2IWw" |
| _csrf/https-photo_rate_461138 | "lXonnngBm8_SGo4VygvwjS9B9GY-yNjIsJH1ZENAm98" |
| _csrf/https-photo_rate_470854 | "ZJQI4cy2yLIUIMO6dOTYFg851nes9tpZUxWHqngYW94" |
| _csrf/https-photo_rate_68862 | "vl_KB-HH_XziG4e7V_lWe-ZG1iY9DX_g3tfoswwkP8o" |
| _csrf/https-photo_rate_92273 | "KW45hOlkaFFHCluMz7RgV-HvzysQVLoeKE-J-sfUiYs" |
| _csrf/https-photo_rate_93861 | "aNP6YRN7WD2v7Dj6701zENIT2KitwDEisIaaOlA0fOo" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=db12b65b04326e089f8d42004c97a380; main_deauth_profile_token=1d4255" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "63186" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778568932 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778568932.9336 |
| REQUEST_URI | "/autor/5738" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |