FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "8549" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "104721" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "6646db" |
| id | "104721" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=6f4d86715ec09a1750c6abf14155ad8a; main_deauth_profile_token=cea3ad" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 07:32:18 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "8eeff1" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6f4d86715ec09a1750c6abf14155ad8a" |
| main_deauth_profile_token | "cea3ad" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 09:32:15 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 09:32:18 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_110809 | "lkBqe61iue6fF4Yji_7mVUpxSgyK8-k0TaAFLCiPz1M" |
| _csrf/https-photo_rate_111145 | "nET_BQ10lkwC1ax574w8OXAth0bxVPr3LY_GwQolLq4" |
| _csrf/https-photo_rate_128943 | "13dMpWjo_0r9kpdtjJVy6xTUa_grh9VqFQh5mpI_06M" |
| _csrf/https-photo_rate_199826 | "Bclv0gFpjFEbcveMh51QPRHj1kd0rhvjGD1I3vDCoJ8" |
| _csrf/https-photo_rate_232182 | "FwP_qFtcNVY2aROOvGk28wPGCMcaDI5M8B62iBKvr28" |
| _csrf/https-photo_rate_252151 | "BBuzyRGrw1zfIi1xo2nBCwWtzEbp4-dEjNUZtjihq7A" |
| _csrf/https-photo_rate_283214 | "XWEON98cm4rknl3pqvD49VWxU4i7KpY-UxfkovwPEaw" |
| _csrf/https-photo_rate_296403 | "QVkpuJD-fr8zbcl9dbXEMNXaaEkc7rXZIq5J727vDe4" |
| _csrf/https-photo_rate_301784 | "vgx51-DnAAds3LP_iOxivaNxx__PiIM5CWdkROk4SLM" |
| _csrf/https-photo_rate_314757 | "0NusvYVIzNLDvU-xJwG8XDer4du25IZljRzwhCn6u-A" |
| _csrf/https-photo_rate_31479 | "7NLTKzkWrOAc9LkNMWRcAE09JWB_o0ZNE6gfa9hjDAI" |
| _csrf/https-photo_rate_316064 | "bZJSy86qyGnxqehwLHNs6VHWNiuKxcyogyznZbw7ogA" |
| _csrf/https-photo_rate_391024 | "VvyA2MhnZQrm1bQUPAnVsl0Cmzd1un6jI4pQTDstn9w" |
| _csrf/https-photo_rate_54092 | "UfK_WQUeTrgIzANBdwMs1R1hNr_1SYFI5fCZTCdZl7U" |
| _csrf/https-photo_rate_59330 | "ASkzPFtrHu3RVTkJW-ueYQzRK3O5KYx_j5lEWwRScDI" |
| _csrf/https-photo_rate_60094 | "hBmWzv91kSkbEeyzf-UWe3DD_a8P15yqk6I1Hz1bu5o" |
| _csrf/https-photo_rate_66321 | "3VW-8rfEzx-2k419AjrZ1203g8YCnDtfFkHMK_WeQjY" |
| _csrf/https-photo_rate_75314 | "_dX2n2YfdfdrS_oNmG6mjtCzozPHEZm_cmPGKpuaiWI" |
| _csrf/https-photo_rate_77128 | "k2E7xli68_nro3B-fU1g4D1oabp4AyB60wyJJWHf1QI" |
| _csrf/https-photo_rate_77287 | "Ta_rIRe2Bsf8sMwfPXnP_8doaL5qkAdu8i5hv1ZQEaA" |
| _csrf/https-photo_rate_83758 | "JrrwYTON6R0jEND_5LP9vZpYrNqlhQKbjHFQY_AyIuQ" |
| _csrf/https-photo_rate_89138 | "_jBiMrqy06Moe5dBgUXzpkGRiIE3YG7PnlReVnvnbdc" |
| _csrf/https-photo_rate_98562 | "7bjFL6KMx_9jN6FTnN84i5jXPrOVdjlhJgc1e2xRUxI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=6f4d86715ec09a1750c6abf14155ad8a; main_deauth_profile_token=cea3ad" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=8549" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "37879" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779089538 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779089538.8709 |
| REQUEST_URI | "/foto/104721/fullsize?aut=8549" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |