ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "13634" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "69e891" |
| id | "13634" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=f06c3f; PHPSESSID=87f25dcea192f2c6d84471f92f89dc74" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:53:29 GMT" |
| location | "/autor/13634/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "8fc38d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "87f25dcea192f2c6d84471f92f89dc74" |
| main_deauth_profile_token | "f06c3f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:53:07 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:53:29 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_124908 | "4BA4jn9qGjx9VGabm0n-UcA-tmojvJfAvl68bkG8ldM" |
| _csrf/https-photo_rate_14956 | "DTPPXsHBM3ohvor_p8qwQoxb_uO14LBs9FAaIEnf_G8" |
| _csrf/https-photo_rate_153194 | "VGAP2WFN-FciwKWZsORVOrFzddEnVyvCh4JRQRRwiiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_161608 | "eCio63YWvocod0DbkDCkruUcYhmBx0NzMlBeYSnPFeQ" |
| _csrf/https-photo_rate_168653 | "vCgbhgIlvtb9DQSMLO0QD5WZo3hr5kysxIJP5xlww84" |
| _csrf/https-photo_rate_169607 | "y7dvaEQ43hh9POnhEKIZsQntiqzVk6cL6qzHuRwKWlw" |
| _csrf/https-photo_rate_185276 | "StaO5rtITquk6v8tlq66fGfCiSETS8OwboK1axevB4A" |
| _csrf/https-photo_rate_186547 | "-mJ0wV3LDRZhMbETsbfsAwvluDT3u8DvXOwsiwYjUh8" |
| _csrf/https-photo_rate_203564 | "5P6Kb-guq6FmarHjbvsXl7W_Ch4ffJVsQZUswAG6M6U" |
| _csrf/https-photo_rate_203701 | "X0Y8nlQBKSugP9bIXVKzUmhz2np3ul5UIVDNQKOo3xk" |
| _csrf/https-photo_rate_228216 | "i5jYcCCSfswkHQUks51KdxqCckfdpWxB8m3o1SOGZn8" |
| _csrf/https-photo_rate_238289 | "X4mgruST38RYIx96jlWIC8-rjxH06DGiX9L32Mlsv4U" |
| _csrf/https-photo_rate_240958 | "aPbtCDjPe1gvMHPJWfNyOEQnuDskYNnTd9vUyPA1hPI" |
| _csrf/https-photo_rate_247741 | "RpX9Ys4rzTRBTFZS1exRY35IH_oLRAZaMM-yYHqetO4" |
| _csrf/https-photo_rate_249730 | "JCsE7Foyp0tlGILUF1gWxmS-tQrNVCMqnncYKRAPYJ8" |
| _csrf/https-photo_rate_255945 | "4LjNxsNB1y0Q0KpPMv6GkfcoNfEJYeNNLuR9XrZFR34" |
| _csrf/https-photo_rate_274268 | "P4cMdhxjNGXwbcHpWdXXEluNfMD86BQUwQXDz8PGY9o" |
| _csrf/https-photo_rate_277137 | "Hxpi2q27YTMaUPDb52NfF4JU7ykmXSehvlMHkwpP70s" |
| _csrf/https-photo_rate_305028 | "CRoDAoPcJoII7W9bA5MNJbhxLkU0AK3MGEA3DO8zhkc" |
| _csrf/https-photo_rate_307737 | "ZTadx9Cw6QR4MbITWOD0dPelsdQUHhm30q-rI0huyyI" |
| _csrf/https-photo_rate_318348 | "wp0TiLgUAuQeixb3JNmG474PIXdfponH6BKeHNy3Bak" |
| _csrf/https-photo_rate_340895 | "lbDlFRX06S3ONdIDgifvwzBUwfkN9rgQL51tycHkjQM" |
| _csrf/https-photo_rate_350282 | "nd1bxdbGh3PbdHJFfDuxCxuFS7yY0x7sPbJCZd6SkPk" |
| _csrf/https-photo_rate_366774 | "cc3sBu0oITDMarY7XESgdXlM9bEUQYtqmNjtcbh4KaU" |
| _csrf/https-photo_rate_371828 | "mAj6cADcFgD8m5luMgT1ngDX4O8RMyxjBgp80IqAM5s" |
| _csrf/https-photo_rate_382864 | "6s8PvjktqkCC-XniX6MKVI0zWJ2Xb8gCoM4DqUCbK88" |
| _csrf/https-photo_rate_384887 | "9vNtNyCrD8-vdFRtNS2Hbb8cg9CX5OE507CyB4eseNM" |
| _csrf/https-photo_rate_399022 | "5O-hNHXZKa8iELy0lZuG9qG9a_nyUn84opkL3OfVbIo" |
| _csrf/https-photo_rate_425268 | "j4Z8qur4QkndoOaByaWFHKV_1pOgaiD4XtRiigbxSA4" |
| _csrf/https-photo_rate_455326 | "by2O7BNNU2JfoY4-0AMyjCthhKJIKdD2R8fNEqgvR9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_474922 | "GmTMq2kYmOckGT_PXTNkOaH_2XKglOo4hvS1K78E1yM" |
| _csrf/https-photo_rate_73827 | "6IjHDSjrY806DsRDHI7ckuf_vdfu4iYOzluDqOySqCA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=f06c3f; PHPSESSID=87f25dcea192f2c6d84471f92f89dc74" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "20077" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778450009 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778450009.5609 |
| REQUEST_URI | "/autor/13634" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |