ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12701" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "973869" |
| id | "12701" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=ff91ead15b13e2e13a11b4c78411530b; main_deauth_profile_token=53cdc1" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 15:08:42 GMT" |
| location | "/autor/12701/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "8fd699" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ff91ead15b13e2e13a11b4c78411530b" |
| main_deauth_profile_token | "53cdc1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 17:08:14 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 17:08:41 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102112 | "W8djooLe9dJiYsbadyZ3RNZKLrlbfq5v2TDLG2BPlKU" |
| _csrf/https-photo_rate_106605 | "s4nPe9-ud7Do_mlzOGsKVkDh_KPTiKZytVRbkuQHqfc" |
| _csrf/https-photo_rate_111581 | "v76FUqt6gpXVgblqL0tCOGYEMw4sRjEbZGI2mvEZ1MA" |
| _csrf/https-photo_rate_112317 | "7HxdaTSgwJ7pw_fmv1sPFbGSJI9PlGwI59urWzogvtc" |
| _csrf/https-photo_rate_112517 | "pgMHcQmIV6K_vz4bVBgSmwMTLrmkVPsZQdwZ6AHzMYI" |
| _csrf/https-photo_rate_115112 | "SapNtGnG2RnnHu7KBRDXAgj2LbW4bULeXKgP-N5KlU4" |
| _csrf/https-photo_rate_121321 | "SJ-myMOJduroU9VsOp9JLYd-i0XjsmioOMYItGBlXz0" |
| _csrf/https-photo_rate_122751 | "gBUCtaEKPfYfpsDEgi50bshqHDF-Lu-YQ_crC2_SMy4" |
| _csrf/https-photo_rate_122781 | "tiwCKdFiD7bqtpQq7KjFftmm8lCdMfzLvu9bAJS6ML8" |
| _csrf/https-photo_rate_127504 | "iJqvQMYjnpqD6OLpPio-KTKmXsc6mSlHULDELl7R48A" |
| _csrf/https-photo_rate_151860 | "58omNHErSf-YWAcSgJZow1zdRWS5Nyd_wrjdcsQhXnI" |
| _csrf/https-photo_rate_152278 | "VBvjkfk6pCIbijdfSz_jGeaqiKE54b8I5P2AhAKDTtU" |
| _csrf/https-photo_rate_152535 | "0Ihy9IHcMsRPu2uJ48Yjdr89ReqBTF-jrWfjKJr1nCQ" |
| _csrf/https-photo_rate_153420 | "lcXpIf_j2rIdOYdUWK_LMdDcXOd3pax-mL8UDe_punc" |
| _csrf/https-photo_rate_153818 | "IlZ9OMmVRW--dJi4_yPzaw_vkK0AG7WF9lcrDMXAexQ" |
| _csrf/https-photo_rate_153960 | "7WrpXCgQK0gMMwb4bOi7MXCjN1mW9clLKN5bqPIAGac" |
| _csrf/https-photo_rate_157867 | "sclWsn32hQ3SN7OXsi-VGivQzsYWSx0SBdKK1I8mE-k" |
| _csrf/https-photo_rate_159826 | "6eeAv2lO8SWl3sWrUSsqaugQ4Knj5FOz912fyMRHn2o" |
| _csrf/https-photo_rate_161238 | "5GqpH0TI1K805fzR6Puue5OARDqugeT-IX64HNJzgHE" |
| _csrf/https-photo_rate_167509 | "sB89AmYxZweTbYWP4bX9_CuFZU3puva1dKsbyrAHJ5o" |
| _csrf/https-photo_rate_168578 | "Wpp2IyVHPunjm-SoohLse2C4F42J4dQNP9KmLCx0KhU" |
| _csrf/https-photo_rate_178881 | "827YNPSrnbRGh5-bRO9VesNfIpiWug8_d6utizuuXFw" |
| _csrf/https-photo_rate_184321 | "p3JG1MWQncTkjrxshghklNS9n5MHh1AHhFXz9hL1Chg" |
| _csrf/https-photo_rate_185973 | "pHflkUfW-AdCwcs07By_CT1cNnPDQxsPnOqTs5SaYy4" |
| _csrf/https-photo_rate_193994 | "JYsd2TQ_GkFAcJA7fkhp6h7BmtejnV14uWuo3TPa3j0" |
| _csrf/https-photo_rate_197092 | "LRfHwUiNufy9XKmFx2AnkQV7mSDOAfdQcH1c_FlEb3U" |
| _csrf/https-photo_rate_239542 | "TIAq0i83zacCxOEj6aaO1x6ywez38n3E2dDHQkdoqqI" |
| _csrf/https-photo_rate_263942 | "TDUtWbxeANqTR0FkhltU9Pgn9NFXjixUipxv1RBYi_s" |
| _csrf/https-photo_rate_272621 | "LRbUmNDAVQC69sI4WTyd7EDn5h0sSYAoa2_Sa9eQqFw" |
| _csrf/https-photo_rate_284400 | "ark93_J-6YkwDWtppXcxBW273QJlcFmmoJPtlS8wASQ" |
| _csrf/https-photo_rate_286857 | "MFaXXr9Zh82Z1rySwICOHi6AJSJzNBPk97ugSlDwLx0" |
| _csrf/https-photo_rate_305323 | "5V22-8k66BZ6yw4_4Rm5CkPjAcN5bFwB-mcqA_KqZxQ" |
| _csrf/https-photo_rate_322606 | "mk0wRVqT6uTMBQWidu3s_-q62aFpVjiNYA_6rZ7mAt8" |
| _csrf/https-photo_rate_342692 | "JqdNV2UJ3yB5P45o49IwRYuYTQwfZFnclnZL5-2ptAc" |
| _csrf/https-photo_rate_347509 | "VZvQpeBBTNkC0MuJRJSfLfdWhSkhN2AGMGoP4Ghpa-k" |
| _csrf/https-photo_rate_361073 | "sTTlKTsInK6kebt3cQLZLdxvC-eX3xkwkCfxa7zbPp4" |
| _csrf/https-photo_rate_387506 | "W88h4l9-4IKDi54o1Y5g-1lIrxPhc6OkKJULfyRPVTM" |
| _csrf/https-photo_rate_399777 | "NjwcQjqoqVX8ywtdWDCJw_UStIZ9jgKj40ltfIZOfl0" |
| _csrf/https-photo_rate_399957 | "Q_NYOlWuE1GbBDfUfAyD4utcQbHws7OuOp-XGIZO3W8" |
| _csrf/https-photo_rate_404578 | "vxWMjZFMAbMAjhtNQDYiW_6SszPGsWDmTXc-KYg7hrs" |
| _csrf/https-photo_rate_410721 | "4im0_cmEsvFEG0S617JCV4SpTZAhQCo-yFzBzp0TJCQ" |
| _csrf/https-photo_rate_410986 | "t5IoUWfPovt6FeMl0sWC7yLV6uaYNJco_xW6C3fde78" |
| _csrf/https-photo_rate_414230 | "Dp42ddgsA_WVBbVVU5TB0AtgP3X5_Udu6EbOdAkzgzM" |
| _csrf/https-photo_rate_430321 | "prdRqfSsUKCaAF6Adz72bBTisdCwzkw3YA5vXAUWAkU" |
| _csrf/https-photo_rate_457840 | "fVVr4YBMU26pQTSukX0Kq6k4iF7IZXOf5zuaxRS0Xv0" |
| _csrf/https-photo_rate_53056 | "mvdiOufs-_dYm8HcSzlDJiC3CFDwp8Ny33_cHWeDmbw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=ff91ead15b13e2e13a11b4c78411530b; main_deauth_profile_token=53cdc1" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "7658" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778598522 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778598522.9382 |
| REQUEST_URI | "/autor/12701" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |