ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7012" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "497533" |
| id | "7012" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=c75d84; PHPSESSID=7ffe53be81665f046f2612433329be51" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 06:54:00 GMT" |
| location | "/autor/7012/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "90cdc5" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7ffe53be81665f046f2612433329be51" |
| main_deauth_profile_token | "c75d84" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 08:53:50 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 08:53:59 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_133770 | "MzXNfiLGr1TsCfUULQ-6GIOeV1RxdcLSzEFB1r0SH4s" |
| _csrf/https-photo_rate_178962 | "3LCJVz1enSa1iInHrzePcBQp8GvLtZZGmVuQcRVfgT0" |
| _csrf/https-photo_rate_17918 | "xCJcQ8Qsc8g1IZ5neEIfuWJBKdKKtXKpyPc1t_CpXBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_191401 | "DKDe_z7VFCUIg54v4HB9xknVMh0Ld1dSAvYl3TZGEq4" |
| _csrf/https-photo_rate_273798 | "PV6Q0r_ptSapL7CUzdJiQuYcFKEIpTCD9fhHMA9giHM" |
| _csrf/https-photo_rate_281793 | "esrupCxkZPMu61jqeq_WDcmMVRmf4g-qw5Blj293Zi8" |
| _csrf/https-photo_rate_296866 | "XrM3eKhYZm5EiiKYItHNjUv5q1Ae1JLpSZVsQlS0s-s" |
| _csrf/https-photo_rate_316368 | "ojLNFGI-rIViBN0Xm84dnNHn2-IT83PXm3MpR3geEEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_317204 | "dRsvZW1_ryuSReFujxbk-fQ_c-M4Z65rfhiKm6bODU8" |
| _csrf/https-photo_rate_330991 | "sT5EE1hS5eKXB7oJmA3h76_ObJaL6ZPVjjpmTRmIBSQ" |
| _csrf/https-photo_rate_371777 | "f0kpQ6CXoqjItBEZL6RJIBF2SJ8fE5MXeF_FNn5ZK9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_422076 | "xcIPyMbfOEeQyPWPcmt5fWe8Jyb4uttlxeRUdfroFo4" |
| _csrf/https-photo_rate_423525 | "9fufUlcNqQY3qsfSZdtcakq-Mvjasx0NwGuImzUZe20" |
| _csrf/https-photo_rate_472747 | "7P_BT6W4b7HvybjFiKNC4N4GwGjNbnzpWhb5Lu2jN-8" |
| _csrf/https-photo_rate_473409 | "6K6abGXXZuSrin7-jGGbz3oIZkPQ4UaqfzBFP7DvwVc" |
| _csrf/https-photo_rate_98884 | "c1KYcv6kj5aswBqL7tbpZxgM6QHK5Dn9pw8pgDjwyOc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=c75d84; PHPSESSID=7ffe53be81665f046f2612433329be51" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "19230" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778482440 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778482440.346 |
| REQUEST_URI | "/autor/7012" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |