ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5308" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1d0016" |
| id | "5308" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=b68c8f; PHPSESSID=1d0ccd24befb58c96b8307cb1790f511" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 10:46:36 GMT" |
| location | "/autor/5308/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "91deb0" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1d0ccd24befb58c96b8307cb1790f511" |
| main_deauth_profile_token | "b68c8f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 12:46:01 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 12:46:36 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105468 | "6IE0WO3U85f71DytsR7YJfcVWLdAwNXPARtFNq4vKxA" |
| _csrf/https-photo_rate_107931 | "J5gMmic7N8Yo5ru_FajaqQ4vOuTFrdxOJZLo50OYWqc" |
| _csrf/https-photo_rate_111846 | "E5drm3dLQjBDqf4r0HpP0RwRmMJ8okbIsK_aIxO2_Og" |
| _csrf/https-photo_rate_119354 | "kbsDyBRWEauZZp6DbFLDObeWnNpMhNHM7QQI-_4RZjs" |
| _csrf/https-photo_rate_120120 | "EnDopjQ7D8SW2POFi0K9RwLObsrPhQn3uHcpRpzpFFc" |
| _csrf/https-photo_rate_129047 | "rli7J1UQcZr1ARHMs-b784dC4_eknw_e6X4Eszw9N9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_134478 | "4oyXPH-jx0rubbMn0pEDw4hzN-kiTq0snS1QwSgiOw0" |
| _csrf/https-photo_rate_135468 | "UwYyylWL6geLCHq3JrD0fUIeu250zuzqHdeG7-2iVhY" |
| _csrf/https-photo_rate_138211 | "KMdxjK6qsoXMPn2x0tQDI9eNCVG5LBBxAarpJw0ATqc" |
| _csrf/https-photo_rate_141384 | "oDLm5GAzG7rVLb3VbnUf-MM3acB8vjjDz50--wZ9Rrs" |
| _csrf/https-photo_rate_143514 | "L1v9_Q4RYfijbFLyvApBj7sdcHXCisI6Ueg_zkNinro" |
| _csrf/https-photo_rate_165578 | "jMDUpEaDxnSdwCX0z9TFNBp8p8X1ed-8nQFWY-VGW2o" |
| _csrf/https-photo_rate_176144 | "QdPxjgoLu6ez_ASEhXW-wp6kmz3nUqHa6MT_ev7wIkw" |
| _csrf/https-photo_rate_176825 | "bGt5E6iKPA5ezhn-8CFcRhGbM8y69TbT-d22L4NO5ac" |
| _csrf/https-photo_rate_179778 | "8erc_4LJGzEXU6bNNXfesJvQYcugsSINXickgrkbPRc" |
| _csrf/https-photo_rate_191826 | "m66Ecx0ELa6KXoVdcHGcu59Vkc_DW-NCmp7JomO-ncQ" |
| _csrf/https-photo_rate_19821 | "4E6QpUIwIiP30VU89AwIKfX4CxnJVOpZrFpAqoOMX8M" |
| _csrf/https-photo_rate_210181 | "quhPx46jdsviw2u-mC7hjXRuVWOvgIRZSRSCIcGWoK4" |
| _csrf/https-photo_rate_221131 | "FImCHNGORzcgZLq9nrDHCHWANMB-sK-iljKenctB7tg" |
| _csrf/https-photo_rate_229051 | "oZv1SR44t80_wqEMCZQBDW1WIszr8TYDvD3k4CpMlnM" |
| _csrf/https-photo_rate_237826 | "b_Xvua7Ll1W-LQSG5977Yq5kJP3XlljNnJL42QKT0DM" |
| _csrf/https-photo_rate_241200 | "5qPdjz24EsTzhhhIhSxnlO30s_fjbMahJ7kHGxhJ4_8" |
| _csrf/https-photo_rate_242319 | "K2vj6UortrOVSg-LCtctP5Ypbftbrx5QQgkjstMFzr0" |
| _csrf/https-photo_rate_251370 | "2vGS592xUw-t10nrA6pbOjJfPzjud47SHEmteyii2bE" |
| _csrf/https-photo_rate_252504 | "lIY2LnyZHU4_SsZIW_JCLlGYkBkiEav9DK7VvxhUw-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_259024 | "FxTfUHi6DSCnatP-xT3qZm19qek8eJkRh7WPqoKTP74" |
| _csrf/https-photo_rate_260884 | "zmZcbxvadri_UUhuQrY3pXKru86GvP9DKqSSHSYxCK8" |
| _csrf/https-photo_rate_262250 | "ooGo94rCdF_7PAn7-2b2ecFlILprAxskVnrsLoMNkq0" |
| _csrf/https-photo_rate_272278 | "XsZS2uqooLNFzaXH3sqr3VGt-RblZiDCGn8nklmkjpU" |
| _csrf/https-photo_rate_272313 | "ekfWRiLzPBFm_M185N1_j3Oku7pU9BCPw_3jQlbWtkE" |
| _csrf/https-photo_rate_273725 | "CpyzBsm9D4ng_-WSgOakN4Yw-WMsWZ3VYUlnId_wfzY" |
| _csrf/https-photo_rate_275386 | "20sVza00Fogk-9JoS5o-2xoYFRZ2qW9QSpf0i0iugn4" |
| _csrf/https-photo_rate_279026 | "zZKLhrJAY5gRMUqUWl9J-jJdHp797xLsAPram-wd03Q" |
| _csrf/https-photo_rate_302851 | "Hn_bqGwc4C7In541ZORmwaojjCj_9CH7W0_zl7vduKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_341626 | "hQt_7wmMfuHf_7oD2uBi-edRESFZUQKXYVsW4Wt8PxE" |
| _csrf/https-photo_rate_346710 | "3YtOTgBkp08Wjj7tt99xQNuzW1HLdgq-QUtFidAs_4w" |
| _csrf/https-photo_rate_362431 | "wcUsq49WVMIF_2LS5_S1l67wQowjTCVebfU6q4PtVTw" |
| _csrf/https-photo_rate_365188 | "X4faLHXPBRFbWbNI3mY_X5wlAuY5I61F-cCn2Dv-kCA" |
| _csrf/https-photo_rate_369420 | "cU3GSCLB_e33s0GJD-_q4gbbIl5uzHX8PAcI0ZSMZoY" |
| _csrf/https-photo_rate_379127 | "fEnVhgHxcoX9i7NxKsZQ5_svDK-o8aBlgSytDnO37p4" |
| _csrf/https-photo_rate_380989 | "Lf4M2NhQ3QentSbXmO9OeVAmPi3BWCYDvZafuLCMLqk" |
| _csrf/https-photo_rate_383190 | "ZW17T1GChRfFepawcI82N9SkWL51O-nDA6JOWEqf6Ts" |
| _csrf/https-photo_rate_383615 | "Xn7-UjgzP4oCoDEPOUhpl0qLGC5k0XE0-Bg52Q-8W9o" |
| _csrf/https-photo_rate_386094 | "-53e_f5HIGAijaLzVPIyi3t8uHRFS_cIzuZxPKjq0AU" |
| _csrf/https-photo_rate_426030 | "tF4iWQCOYaZP3y9qqwBq8o52MZ6qjFmiVzw5dasoB0k" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=b68c8f; PHPSESSID=1d0ccd24befb58c96b8307cb1790f511" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "58801" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778496396 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778496396.906 |
| REQUEST_URI | "/autor/5308" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |