ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6572" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "96b0e6" |
| id | "6572" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=6bc45e9e11c7c53d7d1f96a84db651ae; main_deauth_profile_token=6098dc" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:29:31 GMT" |
| location | "/autor/6572/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "95dcb3" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6bc45e9e11c7c53d7d1f96a84db651ae" |
| main_deauth_profile_token | "6098dc" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:29:00 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:29:30 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104936 | "2o05XfE00RU16iyoNYk_6QXfKOYTH4Xyre3isulyJZE" |
| _csrf/https-photo_rate_107284 | "i0S5KHxkQ_mYNldEkvAlBlFN7-a8XuMxmklAdSZ7-Xg" |
| _csrf/https-photo_rate_117101 | "_8MhD_kWfh9bJvL0sfokCQEpRRRZgKxZlsp0V-1WG3A" |
| _csrf/https-photo_rate_117563 | "HkNCWnnrkKV_bgspHGfH39I1tZXVVKo2uw-cEnGeH8k" |
| _csrf/https-photo_rate_119025 | "J2Zn9i9trn586QUeZC8ddm-Mr8EID31Az3NgTd3Ons8" |
| _csrf/https-photo_rate_121941 | "5HrE80NRK6j2VtZCiEilCjkXftbzVkJCcEWg_GG_4RA" |
| _csrf/https-photo_rate_126169 | "oFTSfk1jbHN9zbTpYVzmKk7DPLzjQHq1UmqmCtVGAfo" |
| _csrf/https-photo_rate_132763 | "Yda_al4FPHNGLLVxRy4aAOMXLkiisRBhS2gIiitudsQ" |
| _csrf/https-photo_rate_136047 | "QFF1n5LDJ3u2b9M5cXdU3VF-E0JmnKPQQQow4DWFifg" |
| _csrf/https-photo_rate_139376 | "pJt5gx-JGUQljbRifSwynf-K6J1KdLIIQSnbxlW42pk" |
| _csrf/https-photo_rate_142686 | "Lrrvi5Dtj6fvx_ecfT1i0DixqfTHAWWnU5g3InhdZn8" |
| _csrf/https-photo_rate_146672 | "24TyW7EYJGzIX8dCLXDeHAYq2fkjVLFYXDWSkVstILg" |
| _csrf/https-photo_rate_166836 | "DjBm5yKfQ8Q9sn8nzEa2Y2LPoSBOTR3DV6bMgDTz0c8" |
| _csrf/https-photo_rate_171346 | "7w3TcoaK9UvPOEUpGG-VYR3BH16q51EXacs_RgRXDjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_187227 | "UC0BjtbLfMNiz_lPg9HWzzK1an7pdP3dBFC-bQPqang" |
| _csrf/https-photo_rate_190453 | "VHplgRvb-OwRxxWHwxlKuwTgikxJ1aTxEwAyRxP8upc" |
| _csrf/https-photo_rate_191000 | "SRjEgCKU0sL-QVATiHq1uUXVunbB32R4s_lWV0cSwoI" |
| _csrf/https-photo_rate_202680 | "xgB3i_B28YuGAmXmLnKNktUQKcxB_sGziVmxCMrVzQM" |
| _csrf/https-photo_rate_204357 | "sV4ZKeE9kIUaD8EdjV8Jj6asQVJBcVEpCLZYj19FFig" |
| _csrf/https-photo_rate_214309 | "O9NMupr11kzD-XOI2iBicBPRTDwztzrEYJPo78RCO1E" |
| _csrf/https-photo_rate_223388 | "cVXdDlaqiBhnS8_wMGPJrFJShTMF9Sf4R-zRdzlL0rA" |
| _csrf/https-photo_rate_223962 | "VwPbqjzbQ0aIUoKw2ipz53EWqUT4Iomj3xAvjSKzZmI" |
| _csrf/https-photo_rate_229251 | "EUq8mQo0rlrXG1_wT6zPCbGupWF1O8YmYSBfSLNvLKU" |
| _csrf/https-photo_rate_237420 | "IVGb-ugLyJc__9WBheYQBK4u14DlRE9XyO7QwUI4dAc" |
| _csrf/https-photo_rate_251079 | "zvLtFP_ytvytXY0cubOmQFY3lhrPpMaXGN1UCZSCh4M" |
| _csrf/https-photo_rate_277568 | "7LD05PAkI5qeAMh3tBsYVnm8eNa19uhQhywMzEBtMAk" |
| _csrf/https-photo_rate_278723 | "QPfUFw2HFYg9Sq_m6iz_NyWM3P9ZB7vDTTB8ULqlCJY" |
| _csrf/https-photo_rate_308224 | "NtmjuZ1c0DCxYWTW1NNDzzA37LrCRzEi08Ph7OZZSyc" |
| _csrf/https-photo_rate_309620 | "-8XoAuAD6zwCfmf4hNRo7qWQ02Zx8eX3vcTjWuKy86E" |
| _csrf/https-photo_rate_310110 | "__FxlgK1awT6LyxU7eSEnDfcanQMmukP4013y5vHc7I" |
| _csrf/https-photo_rate_312156 | "gDk74J1iJkCiQJnqoXvzuZE60XCRq1GIjte_X35CKSI" |
| _csrf/https-photo_rate_331314 | "8p5tNrB0MxlKEOdqEa4IOCV_wAMuovplvVw2HD1u3HE" |
| _csrf/https-photo_rate_337815 | "TT9KV3Yq581skDchGrRrALzyqz1rEI0OJo3nbPquZek" |
| _csrf/https-photo_rate_341183 | "_ADh3N-jOwHh9TWh0A54uj0MGS6d3J-BL1wKJ5O-K9E" |
| _csrf/https-photo_rate_376698 | "Rr3TRr4F_JY98AlPPiW0gxopwR8UEORYfmyhi7wMt-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_379560 | "EZaLIsgRpJmHVn-STV7qLBsW6LdmdIU05H5hDAou1ak" |
| _csrf/https-photo_rate_381585 | "-and2Orisv0QrSRtJ_MlxePV1RdXItKejyeWnxniqq0" |
| _csrf/https-photo_rate_382109 | "ZfX2kLlV1WKZvWNkWyWnEpIXORdlQcq6HUTXDDPl_TM" |
| _csrf/https-photo_rate_383715 | "cVtfln5c5Jm4bVYJyASjT1aJoEvlDzRq464lghBC-lg" |
| _csrf/https-photo_rate_387710 | "jURAofgRxY5_2fv3C5FZ4qQ-YFdq1WjipkXIJmLLYF4" |
| _csrf/https-photo_rate_402179 | "DBP0MjhbkF2MTJnwlSIOOD0teH_2PiuykRxk3c1TA5E" |
| _csrf/https-photo_rate_413908 | "INk_PWW6fRCsRdTn66me-Cj09pwbqALCduXgqsLbfaY" |
| _csrf/https-photo_rate_425584 | "HDBZG2BlIfX_Ma-CG78qA19tDS-UW9MSM9ToE8HKhh8" |
| _csrf/https-photo_rate_429041 | "uZxXZxp-BS8n3BHwXvYLFfIo943RIs1pNc1V_3Rdnsw" |
| _csrf/https-photo_rate_431585 | "IjfENdMatPl9-HYHIj3XAwB6iZIhh56XuC1EBAPxVRc" |
| _csrf/https-photo_rate_441924 | "ZGUWNM9Sh8DfdmGf6KpKwaFfX-GwyK3q3bx-TrvJ8p8" |
| _csrf/https-photo_rate_461923 | "iB8WNk_TI4_8yobOidbf-NscIa-DRwIri_tZ4OAVxsw" |
| _csrf/https-photo_rate_51721 | "sn81UZgOekc7Z3BCbTDpVZSADlWm6DyzRSUDi_bVW38" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=6bc45e9e11c7c53d7d1f96a84db651ae; main_deauth_profile_token=6098dc" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1719" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778459371 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778459371.371 |
| REQUEST_URI | "/autor/6572" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |