ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6579" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cb84e1" |
| id | "6579" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=f8b114; PHPSESSID=2da4d842d754819ca45ce9e9518b22c3" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 01:46:56 GMT" |
| location | "/autor/6579/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "9719eb" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2da4d842d754819ca45ce9e9518b22c3" |
| main_deauth_profile_token | "f8b114" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 03:46:26 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 03:46:56 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_110052 | "uCnFiybuY0IXz2me1rOz6zrlrAXbutoVLM-EyDFQcCY" |
| _csrf/https-photo_rate_120631 | "xqA3ercOIjtg9RhvYKY2B67n47atEor5YLhjkq6aZEg" |
| _csrf/https-photo_rate_123933 | "h4AHMY56ZHurDS9UpVhx9qEX_f31rMC6rdppc2Vu6UA" |
| _csrf/https-photo_rate_137835 | "BKi7701gHPzJ4-KQErOTH65gHeV4XFJ25HHWVA7Il3o" |
| _csrf/https-photo_rate_162865 | "SodAvJsPJ3UgjZAoZfNH3YfOUMupNx_yAiSGN5qkW9c" |
| _csrf/https-photo_rate_163103 | "CmHEVm8snPGfAg2a-kq5YbqeUV5EjJlMGlTQ2gOoj8A" |
| _csrf/https-photo_rate_165536 | "WWdVc6BgIomZi82AyTSA68pRgbZn_tZ8fInjhgQ1Rps" |
| _csrf/https-photo_rate_173449 | "e0iS1vw5B-mdePodyZWQeA4N3YvYORtYrPuAtGxr6Dc" |
| _csrf/https-photo_rate_181946 | "S5AhYs4aKfmFYqhoIhGsoc7tONpgPsHsQr9vOgocvnQ" |
| _csrf/https-photo_rate_187920 | "qWqbrtAIxEp3IsIrsZF4xSZWhjY7VrplfiDb696b8No" |
| _csrf/https-photo_rate_202669 | "BnupWnvkSGxtdlDL_057BLJU1cy6QhEqUnlXY7JOVtg" |
| _csrf/https-photo_rate_210042 | "C8efNtay13-WhyYUkiAIRNGBsXseIuTHXp9g1q4QtUA" |
| _csrf/https-photo_rate_221386 | "gDfknCMqrDZsxvGeuX6h5yDb040rJcJpVyn7d7-xi8Q" |
| _csrf/https-photo_rate_227391 | "5V2G1sdy-HqD5bL7RtTEZwYl4Con16ztufUiFnjvF0k" |
| _csrf/https-photo_rate_256095 | "J9eAGWph5WZPrPZ9ffkszgxS1vP4LgXV0-dtNe8uKMw" |
| _csrf/https-photo_rate_257841 | "AMbvdHg0n4wS-W5doLLYbdVDbXGhwL4E2ltHATdae5E" |
| _csrf/https-photo_rate_278276 | "RsCDr7UnRmcXpyNY5E1MEvAhCUpSMo7PGUX-h7Dm418" |
| _csrf/https-photo_rate_285509 | "JgewNWSGTMx1zWsmyIdHlD46mKhRryOaOTbpwUjhaao" |
| _csrf/https-photo_rate_293055 | "FUbkv8BwTKcioSzYFx3wEQ7VFCIGjlZn3DY0bAlE-FA" |
| _csrf/https-photo_rate_298462 | "npNwXTJatd4dl8pTIlHKm2gnIEID-KWoHKRfyJqfNrI" |
| _csrf/https-photo_rate_309454 | "88CkNg2rQ45Ehk2_ae6luOmlW4domVS8VbD8DYN8ejQ" |
| _csrf/https-photo_rate_316543 | "ip7WqkSv-XOwdGTB59laBGe8P_4JiRJWnMYvMb85xkU" |
| _csrf/https-photo_rate_333825 | "5YB6lspwuGbR8TTNqlMDo1gR9EAudvHtris1HYa7O9M" |
| _csrf/https-photo_rate_337862 | "wcX_KhvC4QK00lBUU5vr43Gov2g48vdqzG3uVbT7aSE" |
| _csrf/https-photo_rate_348315 | "hMB9TKwIIVfW4ZhI2nLcSFjGyj7wEEBKrHwcd-NL4Gc" |
| _csrf/https-photo_rate_361728 | "RaMTXgj4GMUd6B1cFDGSSrCh45vYLSn2bp2pHUZVh-8" |
| _csrf/https-photo_rate_378887 | "MogVfmEgXxCYdwDrNMqplFnxh3x0ub_-IfqSEIWJpmY" |
| _csrf/https-photo_rate_381577 | "jmMf9di0nmO-r5DrTC-afYRepX6TvPMMLsfleTsHs2k" |
| _csrf/https-photo_rate_382105 | "UyD6lBY0Hmt50yrsnkoQJD6Qio-CRK5jhG7-2vDscao" |
| _csrf/https-photo_rate_382194 | "8wR3bSCVRa4uVCNq7rvfhRgAub2M8fwoj4K3VqZ4jPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_387032 | "jdUHirES22CTqROu4yt8wxcVfayG46O9tXTrexRFNGs" |
| _csrf/https-photo_rate_391754 | "NkoeOyqWeQTnXnpK8Yc6BxhGGEV8muFPT18rQ5bv6x0" |
| _csrf/https-photo_rate_400852 | "f1CUM-6_rfHuqhZnHOmbQEf5do6GXkRPPPL24we017s" |
| _csrf/https-photo_rate_408711 | "Ppkh5rccxxG36WQQ6YN5PcWTJfIzELkpeNCS_huqTlo" |
| _csrf/https-photo_rate_410535 | "UkXyEAY8Iz6ZBg6VOvM8dOu-GvnoIjlC-RHcC7Z1PnA" |
| _csrf/https-photo_rate_413907 | "3XhbxXjoQbdLUoWZnODfso1lF0Cb_oP7UN3i64HkVDk" |
| _csrf/https-photo_rate_423390 | "RNEEmDAqOUe8IPVCY52ZShvGT72GItEmn3j6sdnce8E" |
| _csrf/https-photo_rate_474726 | "1oVL6YCoct8lij_bR9zIUGo1Os5mGtihvmNLWxsmifM" |
| _csrf/https-photo_rate_476561 | "JSZpP3XtE44zo693lQxBi-HOpd3RZybw1hX1Pz37BR8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=f8b114; PHPSESSID=2da4d842d754819ca45ce9e9518b22c3" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "10860" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778464016 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778464016.6735 |
| REQUEST_URI | "/autor/6579" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |