ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8377" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b9f6f1" |
| id | "8377" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=f470ed; PHPSESSID=94bcdd9ba803838b55acba1834596487" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 08:55:44 GMT" |
| location | "/autor/8377/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "97a714" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "94bcdd9ba803838b55acba1834596487" |
| main_deauth_profile_token | "f470ed" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 10:54:57 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 10:55:43 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111783 | "vVeax9uCVNdk9sUCMnGVf4tHi2nDYEeelyLtxyJqP3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_120831 | "1IEKaRHcP1cj4EVwDF2vuXA7otV4Xi8GbSgu5F86670" |
| _csrf/https-photo_rate_121698 | "T2j81MG4Laj4OjE_-mQzBfe4K-KS45ciHAoepdrAJTI" |
| _csrf/https-photo_rate_125558 | "D3q8iXyfPhjSBa9gdaMNP-R3ZLpNmeRndImm07sd_Vc" |
| _csrf/https-photo_rate_126164 | "C8Gfn1Y9unQjofrejyhLVVxDQ8Duh9CmG0M_laovnU4" |
| _csrf/https-photo_rate_132920 | "mfoDE0OEPyik5WAk5hNp3_yaS6ICkPJsqhj2Y46gR_s" |
| _csrf/https-photo_rate_133132 | "NwuRvJb9ILivT_Zg_AF1Xp0a7lxHlvHmayczgnRQvfs" |
| _csrf/https-photo_rate_137849 | "QIAs8679vsxwhTGlZiYMEZZV05RDHNYhON3H4wX8SPA" |
| _csrf/https-photo_rate_141408 | "KsQmWcaApgwq8OywyB67zYeUm1ep3KTCI7qh0u5PbZY" |
| _csrf/https-photo_rate_143312 | "t0-D1gSMiwU-qHVgs75g02CwQzJl_xROahuBTHG4lBU" |
| _csrf/https-photo_rate_144650 | "_ydTWT-AB38QJehwloXfS4R0L6F-EqdYETpf4eQH9vY" |
| _csrf/https-photo_rate_163637 | "5qP3xUGJ3TYFVBu-NvnMLBq7HAKJAN5GcP9At8y-ZrI" |
| _csrf/https-photo_rate_163706 | "nsI68K3-IEfmlbQwHWTTmUNyvM-iPQQM3eC73YtIIV0" |
| _csrf/https-photo_rate_166794 | "H8SDU57mbh9mZ4XoCz7Sb-ZXXxWr6VZS9heHxkLWtwk" |
| _csrf/https-photo_rate_166978 | "mlAAlXd40YA67ohUYjKrV-vV_ihKOGj7xudn64UJB_I" |
| _csrf/https-photo_rate_167414 | "ce31EO3cPfR5VTY9w7esvXteggAHcbpyA-atkmcS2Ps" |
| _csrf/https-photo_rate_174525 | "UuOIcftQt4x7W-v38kBb537LZOtIdAsoJoNrGYKgqmo" |
| _csrf/https-photo_rate_174660 | "Ko2iJhX82b3kFgNjF63FjmUZISWfRz9P2kL6Xz2_oks" |
| _csrf/https-photo_rate_187107 | "xFDbJ2lkyTPYW-ePIrk0tS23JErOG3ZzDzJg6MJDEz4" |
| _csrf/https-photo_rate_203060 | "wnNtK8kOGYfzHlSQkehdDzE371sMvehpPFPzNXQU3qg" |
| _csrf/https-photo_rate_206974 | "hsHRZxRxLezheQLh8GduQ8uxRc1gEXTP6fxow80px8Y" |
| _csrf/https-photo_rate_208219 | "H3qH6Rbx7pCMeizS0SVwFV9DZkqZRB9a-Nirx_TUN8A" |
| _csrf/https-photo_rate_216364 | "jc8YCh3kbuHF49sSnST9RRpFru-2fz7DQO66vwq3wlM" |
| _csrf/https-photo_rate_223118 | "eN6HZ1YilCmhMfMd46FGpXHes9G8iCNqDW7w-v-xG3U" |
| _csrf/https-photo_rate_231579 | "26uJNeMHAl3-mlx0mkt4-WMHWg6WOn4zASVwGR7GkX4" |
| _csrf/https-photo_rate_232930 | "Q_z1gskchDCDum74EaLwHKqkXPtteGcYFpdt4YtjWpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_247576 | "IQoUI3CReum_3hSe6EMVeC1b2FO8Yy7jY5pTzC4cfvc" |
| _csrf/https-photo_rate_253559 | "PEl6YjrjEnm7roe-0Ei5ul905lwIEKgnYWNRN4DGgPw" |
| _csrf/https-photo_rate_266980 | "2Zegu9skyfx3QJpIOrvlq4iYi2lejjPYOWkRlcFA-rU" |
| _csrf/https-photo_rate_273253 | "9ZlghN57HyOxZflh0OPWP9qQ9GUIbrXUjYpd-Eqyclo" |
| _csrf/https-photo_rate_274462 | "8BWs57p2RcomgQao_kEvGIIM95T44o28IUfZjqFGbUo" |
| _csrf/https-photo_rate_279711 | "7WYOCYxTtRdGNzA18zw9flcd3VY0ogvXfOSMmbd7I6I" |
| _csrf/https-photo_rate_283831 | "S0br1HLsccalCv4bZurRMDoAydQnAYmMknXZH2In7ZU" |
| _csrf/https-photo_rate_283966 | "3l6XncbxUu2yytYHk8RJlt_vE6SKTQZyt9y4B9HEPj4" |
| _csrf/https-photo_rate_283978 | "Va_Op04J73rUafRvaKbX06h816pBXjf2B8styVFH_f0" |
| _csrf/https-photo_rate_292056 | "VR6Wo_ov36-lHnKSJR2tuMb8p924VL85l50FpXa61fE" |
| _csrf/https-photo_rate_298576 | "xpnG47pqIiPIV67HBcKHFcAPvKljs_EAu7xuna4ZzY4" |
| _csrf/https-photo_rate_314793 | "wJe2DYFebRz6awRsd1yFdPt49ijRNDg6OzCUPKKHqlo" |
| _csrf/https-photo_rate_320066 | "xfxIr0yaTfXqEyUgctULv9La8bNMLY5QaGCvTp_sLOw" |
| _csrf/https-photo_rate_323531 | "pB_051qrz6kNP49aZ_J_lLdQjuOYdDZB8aFI2RODyNA" |
| _csrf/https-photo_rate_324354 | "TAZgXrMLYtmieIRoYa-_B1iju7nNTDxvoc34fUZpN_A" |
| _csrf/https-photo_rate_329493 | "UnXX1PRLVbOR9WwL9Hdbe0jHLZ6fv2qHqlmiGb3xn6E" |
| _csrf/https-photo_rate_340831 | "SSdLhO-rf-TGm9jaW3tM5F08jTlFH-b1ZWxQsOn47qI" |
| _csrf/https-photo_rate_346101 | "UxbYERhCfPXVEGSgQ6ACwK_gs0lLxCM_VdpSaxkKPPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_350526 | "VliRbAPxJSJ9v8TlvxbbcLdr2nJffp8csE_wBTXo0fI" |
| _csrf/https-photo_rate_351556 | "fgcx_Ma1kc2wlxc9UyEupsw4jKa0bHmz_uoRarItpDI" |
| _csrf/https-photo_rate_358816 | "h-wrxVrEX1P1ViMvUeF4ORhcQkr091-Id0QVTjljRec" |
| _csrf/https-photo_rate_362962 | "ZX14YWovDzhEX7l2SzIOJpG35TXyzyfgL50jLuSa6sA" |
| _csrf/https-photo_rate_363031 | "loU1qamGAbrs_fd-yaQuBDYsl2VHNZhNFtm4Fmwdgdo" |
| _csrf/https-photo_rate_368886 | "KQ-RQZJTI2uKrZt8JZlw8S12Fvn4uQ389ozoNB6_DMc" |
| _csrf/https-photo_rate_378890 | "f09iMWHir0xesqiiN1oRzv5xwWBUirTSKJcSVW7iVlc" |
| _csrf/https-photo_rate_382866 | "olVXBwxJnHslBAycFxQUjf069ub3Vn4MlcMr8ltL2RA" |
| _csrf/https-photo_rate_384724 | "U1f2EiGo-8gll-_vmroqhIj8hSRjcFaLWm0l8dwZjBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_385560 | "PuJT_3pudcqQLMzPRpOJiGMz5ocWUmZAUeUFxDrRtzk" |
| _csrf/https-photo_rate_388067 | "RqNQiAHZgS0Jjx-mi4uv8jeL-AvVx2whluJ59uPPTA8" |
| _csrf/https-photo_rate_401297 | "K9t8mjKbw55OUYl5BvRZvHJEta8tPFOiVJjZJrPjc-c" |
| _csrf/https-photo_rate_416956 | "NbpOZERM7gd2oUca9Dq0LFfY6cjbqTYyumnJRxC_wZk" |
| _csrf/https-photo_rate_418514 | "nKLkXQpIyay333F_zjJipcEGqFTpQQPQwmDrIoN1uLo" |
| _csrf/https-photo_rate_455566 | "dggkVS-4s3NHi3MAHdGukk35r777Ylbj0krNaYIXuG8" |
| _csrf/https-photo_rate_45839 | "H2qvI37SjTMwNvW3-62yILAlMXMlj2NuzG3X37XDaN4" |
| _csrf/https-photo_rate_461611 | "tHi9-2b_IdkA9wyYjVI_h_TlKRTJnBrpvGJDVoGlEiw" |
| _csrf/https-photo_rate_468300 | "gZoorZekarsQOxxWFtFF8fVfq36mDoqgJUVskTnEXOU" |
| _csrf/https-photo_rate_53781 | "dnbVkQsqU0sCzET1YgpU7WTDPEbiiLkFQFCIx5XYOfk" |
| _csrf/https-photo_rate_67578 | "WMtK0AhJr7xR_9375INeGforfUT6yrkgsQshhXY-5Wk" |
| _csrf/https-photo_rate_91366 | "szEyzSjT6_5dKmuzrOlMH6zIHCF93L_QUf1D7e3CqZY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=f470ed; PHPSESSID=94bcdd9ba803838b55acba1834596487" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "14076" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778489744 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778489744.3482 |
| REQUEST_URI | "/autor/8377" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |