ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9538" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "88739c" |
| id | "9538" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=7a35d3; PHPSESSID=0b36e799adf102e7b67faae5cdd1f918" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:47:31 GMT" |
| location | "/autor/9538/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "9864da" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0b36e799adf102e7b67faae5cdd1f918" |
| main_deauth_profile_token | "7a35d3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:46:55 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:47:31 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102691 | "LAzgMfp0ONSP8FBNxjJwjoqy_LvC0s9RDtQtN5AJzQU" |
| _csrf/https-photo_rate_103250 | "3A2f3fjKrU6mqOLWtrl1CJxp5hNDPKcMwNcWV0K00OE" |
| _csrf/https-photo_rate_104110 | "JlXXRkSvtm8-n4FdKuImlzNcwu1kwSAgurhARaNlAG8" |
| _csrf/https-photo_rate_105401 | "LeOhcOBrN8fv5LX4NHmRhv7snbjwYMNlriuJfVtGYeE" |
| _csrf/https-photo_rate_11125 | "Kp152mkyLBfC8O25a9YeFdV3T4OgMwJY7dhB1VFxZL4" |
| _csrf/https-photo_rate_116095 | "kkBN1TWeV1e6u73J4KWtkJk3cv0vud-enXcL6zWmZ-0" |
| _csrf/https-photo_rate_120113 | "bJDdtcul5wFpsZbL7be37hcyYuedTdon7a1s8Gombvw" |
| _csrf/https-photo_rate_123486 | "-iy6xjiI_Jbf4cUqa3WYT2DWcmm0DWECj-qWm2YQPLo" |
| _csrf/https-photo_rate_134934 | "J8V7fqLXLdlrjKVGX8JtPpljCBzCpS05Ix99yRDsC9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_137743 | "sk4DD28i3OLOLUm7UA8dSWTx3oyodKD2_3rdhWmk3L4" |
| _csrf/https-photo_rate_138651 | "C_3W6GCXByGCvPMgnUARuDwHzVEHsYgnTID7E1NAukU" |
| _csrf/https-photo_rate_146382 | "Rw8flBs7HJ1FSQMOwVPkBMnkk4Gfwp9XjwcXv22XaTk" |
| _csrf/https-photo_rate_161086 | "8QR0WlZgsGT5WTFp_jjjfWiFeHYgvOrjZS1ebs7c3Dc" |
| _csrf/https-photo_rate_164466 | "PeBDI_-eVJuhWH-LVJyrSWP0JakzWMh8GFlZrt-258o" |
| _csrf/https-photo_rate_168330 | "sCavc_ODyGUlnxAjcaiH_UufRs119CfMT-J9qyHxP2E" |
| _csrf/https-photo_rate_170962 | "2c54-3W-vg29A4nvg0ZSx9bi-aEQuo78I73KhRojg78" |
| _csrf/https-photo_rate_180565 | "nej2jEzueLmUfmoyfLRM7s19qVewIiQOq-nE1afPAR0" |
| _csrf/https-photo_rate_187093 | "ZGf3s40kLPgHd1dZrgo1uACC31_yOBnJeJhAokx2e5g" |
| _csrf/https-photo_rate_206046 | "ZcE6kzubrAzMDM7ZHhugq4J3XdC3tqLrjPfVg728KTw" |
| _csrf/https-photo_rate_211336 | "0PlpBPOPkhq7WEU-hCp-ZfKgCVnK5WyEWUBStX0cYFs" |
| _csrf/https-photo_rate_212235 | "3GPup1yLLaFEu8PApjXPaVqFq71_Mm0KripBmgOEH4Q" |
| _csrf/https-photo_rate_221496 | "plPYJwNkiSuUzYLDSOMeJfOFhkqD8CnoZfgqIQiV6Ik" |
| _csrf/https-photo_rate_251863 | "_GuDFo1DthEPtOzxyQ4MeUfTmBuuti2w6lCPcscVL7M" |
| _csrf/https-photo_rate_257406 | "WbbOOqP8pVagWGkj3SGfp17qVqers37Ra3Z0c_LO9XU" |
| _csrf/https-photo_rate_274125 | "QQ96A_NxXhOBhEwsbORMwNv7z2c6iEY7KhTnawnF6og" |
| _csrf/https-photo_rate_278919 | "xbSGxtJZKthKktErxKRyLY6Nl34KXBfo0QmyCPqaZf4" |
| _csrf/https-photo_rate_281567 | "_wdr9KLGKCNCKcBnvazxMgA81rGk0NE8vi3f_vpiGaE" |
| _csrf/https-photo_rate_300392 | "XcF6f5WTqc90RWI0et_4gPBjafOWgMG9JUdls-tG9s0" |
| _csrf/https-photo_rate_306430 | "CvQayBCd1mvTKQO_3p4KMlCnrU3yDQ09JO6juYrnFUg" |
| _csrf/https-photo_rate_316968 | "8usQXSzk-aqjjqeZEy0yMsifxSCEdTBR2YRndhkuQ-0" |
| _csrf/https-photo_rate_328452 | "0a3fvFOwGIHYk2G0MX1ff7w0wGtlIKL6dRNF5GC1p7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_346910 | "PvA3YHhmElVZE-nBK6jAFt0xthZk0Q7CvEvLk4zU3rw" |
| _csrf/https-photo_rate_352699 | "F64V2qqJcDxuSLLdguxyKKPoNVOS9ann6sCuC_RZuXs" |
| _csrf/https-photo_rate_367098 | "LY4_RgV-I3G5MsQBpLpTF6NgrS-8Zo451VMLMgups3c" |
| _csrf/https-photo_rate_369068 | "9TfnibZ4R9yBikZL9BTrj7D7NgwxxfPlrJOdhWC7KeQ" |
| _csrf/https-photo_rate_372528 | "XZDthrnrRMAsDZNdVO8Tv_Aw5gOfgdIUzw3UhTqpx6E" |
| _csrf/https-photo_rate_376915 | "qDcbCndY_Z0Ft9_h1oOEXJoADFlkNPw3jLp8vl7JSqk" |
| _csrf/https-photo_rate_384056 | "wxZL7biXjXFEI9clDE7Rlx5Jutonu_9usHBXAqAmzwk" |
| _csrf/https-photo_rate_385529 | "3E47osEuZB-i6Qq66ANHSnuaZmmC9ZVqa9VF7pL1_2I" |
| _csrf/https-photo_rate_386736 | "5U-_y-uYBqdQCLjNWJM9OCP-NnPkwa1ZlVl2Vd703ks" |
| _csrf/https-photo_rate_389254 | "a0hAS7JDJvGqsNjtSsbBnSxW7t4bsda0iJ9svzVlGPM" |
| _csrf/https-photo_rate_422823 | "8_hEf-0nQrvCqZ5-CriZDQSn9ybTEWpWuHnCxx_2F8I" |
| _csrf/https-photo_rate_423870 | "AotiUdkDvMMootcQB5DlWohuIvKfGt_zRKycwcGxl-c" |
| _csrf/https-photo_rate_428912 | "t5mviMHJkesAKc2KxxaxkoCP5oJJdnYVF2EHHtl7wW8" |
| _csrf/https-photo_rate_441205 | "84aok0J2WIazdB0XEQBifVYBP2PDcpqLmV3QDqKrjBI" |
| _csrf/https-photo_rate_443450 | "ONBj0zk36cerSOgeZdOlWzI6WiwJFxworaw6WTo7jsQ" |
| _csrf/https-photo_rate_468417 | "1zpFeFj6aSKCYGQYm-53FLxn55zWti8Q9IsZWm281ig" |
| _csrf/https-photo_rate_476050 | "K1CUr34fpCxecobrIJVWYSbnD615v-ws_z8YV21Xp5M" |
| _csrf/https-photo_rate_70421 | "S5MrFkqFbMa-lUwtK8OZZllQ7fWa-AUMek_3OqCIIxo" |
| _csrf/https-photo_rate_72594 | "wZAGiSA2PsITXvJ2s0Qhb2tAyv5fkM-e2gGZzFeMtCM" |
| _csrf/https-photo_rate_82426 | "0l4t1416xaL76hsk-aVoVNbRNNB_QoCZhbLYVRfBtCE" |
| _csrf/https-photo_rate_88788 | "RdSfpVnw-AGlSKhQR2h-Bic7XNeBmL0ed-4jUgPz-ds" |
| _csrf/https-photo_rate_91796 | "bv-wXjAZ5Dmhs9FkjDKhJxAao11Cjxbq0Md0gWCpDMg" |
| _csrf/https-photo_rate_94777 | "WVF15epKLuw4Vmj2Z2gvykTIUgd6ItRbeoFqp8IjX6w" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=7a35d3; PHPSESSID=0b36e799adf102e7b67faae5cdd1f918" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "18899" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778510851 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778510851.946 |
| REQUEST_URI | "/autor/9538" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |