ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5342" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f19e3e" |
| id | "5342" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=9412f1; PHPSESSID=391f82485b3c74f9fd1d49c65e40b51a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 08:25:07 GMT" |
| location | "/autor/5342/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "989d41" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "391f82485b3c74f9fd1d49c65e40b51a" |
| main_deauth_profile_token | "9412f1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 10:24:15 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 10:25:06 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102132 | "6a3U_iHplT5_XdqIA9_VhxyVGH2FHK60SWvB1jMyj2c" |
| _csrf/https-photo_rate_106174 | "OCA4G5i6gnnx7s-r70ZWmWMKfH6FMtyits0WACdj5JI" |
| _csrf/https-photo_rate_106248 | "5Aj5lw_suxEqhTtEG1RZNUdAkVpqHnEaK3u4CfCzYtE" |
| _csrf/https-photo_rate_106378 | "HwD7KfETskS3JtzkefiXhDelE39MHhThHtszxETIkT4" |
| _csrf/https-photo_rate_107801 | "HVgqe0OZAUXAlMVbRfanBSEwxQ-BTOvxwiEAC_2h7M8" |
| _csrf/https-photo_rate_116530 | "Mo3Qw5nlWQzftyhZGpU7ACyctMMpi9n7bI3EAeiNTAE" |
| _csrf/https-photo_rate_120322 | "heM7mtQ52K0lxjDBzUAly1EzJiJMolnLsM-vWvYmmho" |
| _csrf/https-photo_rate_120620 | "FkR8Gs2AsL32Nmj8ixB70XL7qt5OgB5yey1wsXbJhqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_124513 | "e3CL64i13yjk7NjZL0-Ra5RPKCRs3noART1EbJ_zbEs" |
| _csrf/https-photo_rate_128143 | "ohI074TwX88d90TxS5fqjowE-hVirb-IjLMT_bytOs8" |
| _csrf/https-photo_rate_132968 | "yJDWL-aQ-itc0nmzjBsqI55SMcEKM6gpyYaUW4aBwl8" |
| _csrf/https-photo_rate_139714 | "dF_b54UVNE70b1Mdwa1UDnYXmvcU4aTKwBfYxRRlJR4" |
| _csrf/https-photo_rate_140257 | "vD63oMArnyMRPmpx_NdKET5ZLeg7Hz3pq1GoXRoqEkA" |
| _csrf/https-photo_rate_144114 | "qlhLeSxCLQAYXBtH9-FwHALBaVFfGq-ukTLThk6ZQJ0" |
| _csrf/https-photo_rate_164893 | "d3WJz8JWgD_bxq9H6aAq5ZBlBbmZo3Y-5GaJuCx95sQ" |
| _csrf/https-photo_rate_166834 | "YYh68hmMHR7MI_9BzWx5ectZSIYSrD7W6kE7EY7CGVM" |
| _csrf/https-photo_rate_175874 | "vZepZ8YQl2gE05PnrgKvkEKcFZU8CoqlMYaR06_xva8" |
| _csrf/https-photo_rate_182647 | "XZMyqlduY51HRRytweXRlQM9uPn7vwaAmM7BGhVlTZI" |
| _csrf/https-photo_rate_184221 | "9IRkuvNrUoF2NY9r-CvFIx-UR3Jz6MLxoZQNAsBphl4" |
| _csrf/https-photo_rate_198031 | "4mYT_c4jZImrJjt2DtZshvDLM4CyOFKvW6oURvQIF-c" |
| _csrf/https-photo_rate_208703 | "_fMneiN1DwewEXZpBWMHXM11C5aOv3t2D4NNiDRXwKY" |
| _csrf/https-photo_rate_215408 | "HVqoPr4Neo2-MoSXQmwndeiD6p3IYWUqqe1vcwN2zOM" |
| _csrf/https-photo_rate_218061 | "V1FOZsJoFh4w5fOLU8yZ5Mj4BKw56T4fUZSRevbTU9U" |
| _csrf/https-photo_rate_221404 | "Yw0-Wo6NnnluBeQ9YiHNDu6I9FWLbE8icJU08Vl-M7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_221904 | "tjccM4p-aX22fCOFl1juovQiinrTKfjeJJoLLcpkwa4" |
| _csrf/https-photo_rate_223066 | "vZLLNRuqT9WkQ_PsD3PrcnPWEFsAr8sYNmRdR6SpnAU" |
| _csrf/https-photo_rate_25251 | "S_yUxnMD7TBMAWa29t0xMHTP8ElS3bEoSwh92bxSNDE" |
| _csrf/https-photo_rate_257245 | "jho6C-npt97kGGyrGwZlebi7iA1uhQkBor14qHLs8fw" |
| _csrf/https-photo_rate_272797 | "Cfl91J0gCo2YdIxjOqZlxroeJT2o443_sZQgdXU4MfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_279734 | "6ZBD0ANHtOjEvHK8laGNbKePF6Yef8fD_CG0b0mSVNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_285594 | "3rAlZTDZd9k2MzM10-71apxTn1lVpEt5vgoVWBTKovE" |
| _csrf/https-photo_rate_287168 | "IZ0GpWxJ4ujQ01jpXJ-yUHLOauxCfHJSfvIKd8xV3w8" |
| _csrf/https-photo_rate_324350 | "iFgMJOw6TiworOvFaS9V-KXdX2JtL2zDl654AjDEIeE" |
| _csrf/https-photo_rate_328003 | "-pNuSg012Jb4Sj2RZESyY_SkKBZi0HFoYrVYp-e7cuU" |
| _csrf/https-photo_rate_343096 | "Q4_fB9QAf0UNVLqKomvPUVxzsOUB4lnLCrKWk0FcZuc" |
| _csrf/https-photo_rate_359297 | "3YDXbCIIAZJh975jgUdt0WoOR9nLqHbXBYMjE2WGG5s" |
| _csrf/https-photo_rate_359436 | "BaWGyXPfAQuD765YeOxcyKZ_n045rUIlBbx7U3vdhHo" |
| _csrf/https-photo_rate_368470 | "x0VocLVDO6oyAp31qWLe4H7zw58N6tYCTVzkhKjDVZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_383096 | "oxDfLcxI4KHYwPAS6q5Wtsk1Evwrki2k4DY9hnDjnKM" |
| _csrf/https-photo_rate_400500 | "3h3bq8jHiDKES1wMFWDdM9brUMA2d9yvpNfHVMHF6hA" |
| _csrf/https-photo_rate_403724 | "_nCDCvV0mO5z9JObTw3eB9PaxY5Tw91KdDHAtyYedpM" |
| _csrf/https-photo_rate_405716 | "umxQRM1Ulp_4sLwwsyYP6e0dyhzo08h56BmjVasBMYE" |
| _csrf/https-photo_rate_415819 | "uz94K4TSr7sSL1Gu8amZ3KDNX4OMBIyl2w1IkQhlP-E" |
| _csrf/https-photo_rate_416160 | "b3Dv3gPApLiDygPdrUKUnj4SkQgYn46tO3sWxuynYmc" |
| _csrf/https-photo_rate_425626 | "VpfbzLYx52P4X77Lhr5JPU5Ta3qoUT_19WWzSPs5T7A" |
| _csrf/https-photo_rate_477514 | "uwm1ZVQTPIcV1Q8qerDAJ55oL7C3G-jpFX7gmdvE7kQ" |
| _csrf/https-photo_rate_57275 | "eRfbUzBJr-TOXjwhRj7Gg94cB81h44x2HGfjdE1iZG4" |
| _csrf/https-photo_rate_61913 | "IDm3dyiC9Vo_JH-wtJSl3vbJdLI_clkT7Tj4mBG33l8" |
| _csrf/https-photo_rate_99198 | "nRxom5JUJJa4sI3bQ5eu3YERSRQISEhBSZle3qAdpgM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=9412f1; PHPSESSID=391f82485b3c74f9fd1d49c65e40b51a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "18553" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778487907 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778487907.7394 |
| REQUEST_URI | "/autor/5342" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |