ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "543" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "d86842" |
| id | "543" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=bd22ecec359d20e21ce85408570ca6c9; main_deauth_profile_token=712449" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:44:00 GMT" |
| location | "/autor/543/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "9a462f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "bd22ecec359d20e21ce85408570ca6c9" |
| main_deauth_profile_token | "712449" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:43:32 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:43:59 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107008 | "39DZ4cCMzWFv17olh5vdqztRPfWN3sRSa-mBVLupmC4" |
| _csrf/https-photo_rate_113329 | "bAqoPxZDQUO__WbEDmAoVQ8SLXEaKYneoixuanczUxo" |
| _csrf/https-photo_rate_131228 | "mGMG3fFbdZfU6asonR_mLQWvLjvluQSFXpY54zdqHNo" |
| _csrf/https-photo_rate_134826 | "_etSNX0z8lHeuji3_J7bPuv_C_j8nhhCMIY7vKQEIGc" |
| _csrf/https-photo_rate_139776 | "0QmAM6QxLWTvbFaeVWgk8Hwsv3njUYAl8o3q2l-xeGw" |
| _csrf/https-photo_rate_149119 | "Br6JSRCAXbO0iztteAY0FRJ-uZ2Bo12Yg7A5bAtNYDI" |
| _csrf/https-photo_rate_171579 | "kJB8Txo7NV_28l1aGYVtW16RaWCKZqD3yZAtsLJ_AGM" |
| _csrf/https-photo_rate_186855 | "UO0vUWfQyPqK8Qf6LFl85Sd5lkLW_-YQ8He1hqnqwJw" |
| _csrf/https-photo_rate_209940 | "yQkBYVMhN_BR_MU1LKoGJYv0Fycx2D8eKtFsIUDLL0E" |
| _csrf/https-photo_rate_211084 | "PT84tP9tmyFogAqO346GtRKzzIlR69ttr_kc19QwwPA" |
| _csrf/https-photo_rate_215168 | "6ufk7RlrfXFBgN2BUvxjAhBOAZf7YN2RS3f-QoQ5ilA" |
| _csrf/https-photo_rate_223504 | "64OIJv8HvRDBvI40Irx_R-Thp-41ujFqoXLBu8rZolE" |
| _csrf/https-photo_rate_224453 | "vWqPi14I-rMlJxloHD2arSjtmwiAYj_32MdoljKAUmc" |
| _csrf/https-photo_rate_239812 | "PlkURvOo0TJDz7gydOtsEgdPPQjV0OsdvetdeKLtLIM" |
| _csrf/https-photo_rate_244805 | "b3tYkGvzFdCFwbkXsIIRWw1OHReQecZmAPM5oJk5xMc" |
| _csrf/https-photo_rate_252120 | "5dveiMspSX6dXrlJWmyD7sVpqJqDNLUOXqGQKeckZ5o" |
| _csrf/https-photo_rate_263757 | "Pr6A8Pmoj3V1evhqLvsX0sm0_4iNF9RMx7_ntExZjSs" |
| _csrf/https-photo_rate_265976 | "Kybug2TnK0TnY9GvCef8NsLjgCKcNuMApMogYeLua0I" |
| _csrf/https-photo_rate_274328 | "oNEfoT0U9C4StGdV73NOVKX_kdb8TvlBnKTVCP7zrjc" |
| _csrf/https-photo_rate_27515 | "2AbQ5_gAuomdOgcI8At7yHG2g26xakRZRUVoNzcWhuk" |
| _csrf/https-photo_rate_329106 | "jqguXIatj61xviLst30zdAfMrOKYWJP3P83kNMFHyuU" |
| _csrf/https-photo_rate_360020 | "NgbMRkivF01ro4CXqe7hF3KM39skeGeK2f3bH_RMoMw" |
| _csrf/https-photo_rate_374559 | "B2zJoSoYdthDou5nW_CxH7AwoUNt9ZZXNLube1-J8kA" |
| _csrf/https-photo_rate_377184 | "vZSqU7a71mgLDWe_9SeXROTmIZM8E5kHrhntLrUS_fw" |
| _csrf/https-photo_rate_377823 | "tkKxjiF-lCuERpsPJrZtNUYkMwEYxEcd0QapZ3X65FI" |
| _csrf/https-photo_rate_379524 | "NDEszfNOfBaYs5HJekSmPbzt_DKaY3BtvyJ-VAqgyhM" |
| _csrf/https-photo_rate_381204 | "50uho7cARJBZkAK5jzxlRJ-Co3hFywoP1puKXtB5Dyc" |
| _csrf/https-photo_rate_387057 | "okntTfz0zTC9x31gYIG0Wi56Kzsln3XeTiBjZtK8UDk" |
| _csrf/https-photo_rate_389456 | "bjeKCobd_YceftqzRWX_NCpw-8sKQidnv_cxcJTrp5U" |
| _csrf/https-photo_rate_394373 | "7nmUdFe_mAv0LWeFfcXAUerKb1yGpDQye2sZlxOzncU" |
| _csrf/https-photo_rate_411135 | "hxCN5OWOPHHzLtZ-42KKXcFKmFVOJgflHfwwkaLh__A" |
| _csrf/https-photo_rate_418428 | "3EQ6mAN7lFvk8-QGFfgrWj0D4zCFBPbQ35LYPriB9LY" |
| _csrf/https-photo_rate_471482 | "2ZJoAZoTWx2ptT8Z0PU8hIS8BkapSgm7wIqWUAWrcdg" |
| _csrf/https-photo_rate_66582 | "oQv7C0X74Icb15vXIttGlYRnHfMR_S0wfWRw2PYI9ZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_91917 | "wupn4v0oJC0v7Idc-tL0tLlteDa3U30hDGhGAQtbQQU" |
| _csrf/https-photo_rate_92904 | "Tl2UU0nhY9ourePOaAyl-HBzWKCXRlixH1wzKiq9ZFQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=bd22ecec359d20e21ce85408570ca6c9; main_deauth_profile_token=712449" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "34903" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778449440 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778449440.7719 |
| REQUEST_URI | "/autor/543" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |