ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9530" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f4aad2" |
| id | "9530" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=1a7e5a; PHPSESSID=85930134c7717d145bce2a073033eb05" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 01:56:18 GMT" |
| location | "/autor/9530/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "9c1d55" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "85930134c7717d145bce2a073033eb05" |
| main_deauth_profile_token | "1a7e5a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 03:55:54 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 03:56:18 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105630 | "DH9Y_CLCz_8ckSZcHWn1IfBbYb55857Oy0FYaVwIMeA" |
| _csrf/https-photo_rate_107620 | "CuoQ8sJvx09FCzCPoKAbfDj8NOITwiKve_6_n1lX6fA" |
| _csrf/https-photo_rate_116818 | "PTU-rAK3StLKzIBVixwO1MwXbrIVCUSpp68-TpS9nDU" |
| _csrf/https-photo_rate_131067 | "317EjwNK6_oT8vp10UY_zv4dAPhdTMvokgMzRXcVG2g" |
| _csrf/https-photo_rate_132294 | "ML36lXI_7BEN8Il6tPytzcggduZe2jFCOTmGdkx2V44" |
| _csrf/https-photo_rate_143101 | "OCUfENjcvZGjkEfcrZZgQqduunH9NZDAL55UEoP6FG0" |
| _csrf/https-photo_rate_164287 | "yfUlI8WGbXCIPvK7z8k1VXMyM62QWDEBBM7TdF3YxZM" |
| _csrf/https-photo_rate_165786 | "ifHR8yUTUYylfFABy3TyDct10FmxqTVQKLVdIZFlQf4" |
| _csrf/https-photo_rate_167714 | "RkFI5gyCZuEornPf8DaEFWbkb58ox5YcB2yCIS6Q4u8" |
| _csrf/https-photo_rate_183224 | "IGO312YwXl6ceVP3X6mXqPPmswjGyKI4UOf4HnrUiUs" |
| _csrf/https-photo_rate_186430 | "j2cAKEfs0nvkJwXME7cwi4QUu6VC8LTvnyY-25EXMwA" |
| _csrf/https-photo_rate_216510 | "aY2eQ6A2qGPAacSDkrn1JBerTjVJYqIKpCxhK3VEBqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_216888 | "xWm-MODsb0wA-34ZpBoYWyeupmnLzVftQPl2wwgxY1I" |
| _csrf/https-photo_rate_222412 | "8P76yIUOPf-H4et9FnVcpxX2gYuODCpUXsFieGVDN_k" |
| _csrf/https-photo_rate_224269 | "j1La2OUyHUU-OuPepkOCvf37OpggJ-OrsR5oP_2Rcls" |
| _csrf/https-photo_rate_244819 | "0_zHVW_jFRv7q0HpWH1jQq8IKDT8oSy7AwfL1FQG-aw" |
| _csrf/https-photo_rate_271946 | "xGzSsJqe5NUKHmoJLY2EkJTSA6aj-OXSLxj3Q-Q29K8" |
| _csrf/https-photo_rate_273716 | "A0VqfXzZI6LAMkTu1D5Qa75oUzQTkYYGRZ05iNWD9xI" |
| _csrf/https-photo_rate_280530 | "Qaz10-45n_Mu0BGdlDrijaapeflOoNI79nCgKO9CW6c" |
| _csrf/https-photo_rate_291837 | "97OhR0jLamdW-9VOvKmMxhpmNjtIGkVO9yIw-OrVhh0" |
| _csrf/https-photo_rate_291926 | "iPEFKfFz_CcSHB-Imj-ipE8MHn1qzLN2Mzd5a4VZNlo" |
| _csrf/https-photo_rate_329514 | "A5zGlSBzGx-q_SdwYzz7cny2fnnQQXq-wUXlOIbuyqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_351266 | "mF0vNVziUzJ7Cf8UP8rE4f-rMsqln9bchgLR-L2TiFo" |
| _csrf/https-photo_rate_384727 | "-mElZ9s-NnCH-7bq5cluhayDMfKjLgYUmBJdqfVnUl8" |
| _csrf/https-photo_rate_391921 | "WDDLJbayFRTpADZGZjKJXvsT0zK-LiZ2IZRn5aO7Hq0" |
| _csrf/https-photo_rate_412734 | "Hj7pcMrN8L5cM6e-tBfuWFQ7zGehCummuoJICCCVOJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_423566 | "Qq46msc2q0-yGl1vV5C5B76WThU1Am8PNJ5MgHXv8Ao" |
| _csrf/https-photo_rate_427075 | "_k87XAxHkwToKdJYGcbgQd6AaBpUdq79CZsU05wLiC4" |
| _csrf/https-photo_rate_440793 | "ffsi7dvCA1OzpmC3DmPLa2Zce5dPahWBHkixx6vmhAU" |
| _csrf/https-photo_rate_87949 | "H_ee93EXFkapO3zTWUPyR6FV7AnVNKVLS7TDKxvEDCA" |
| _csrf/https-photo_rate_92412 | "DhljQ3T2mYy0Py54ud-UDR64EKqPejCZqB4Erh1nPhc" |
| _csrf/https-photo_rate_93551 | "ZXKDaKzSXOxxYS3Kt_c9s9Kpw6WelNxkmDxijXXz6AA" |
| _csrf/https-photo_rate_96690 | "XHWwCEhT36uWYMgwbsdukNysEs9AD_YuU8uqJ_PF3xY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=1a7e5a; PHPSESSID=85930134c7717d145bce2a073033eb05" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "20927" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778464578 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778464578.9354 |
| REQUEST_URI | "/autor/9530" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |