ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "116352" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1857ae" |
| id | "116352" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=0be21a; PHPSESSID=99c8768867fedb9cadcc200a8b96207c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:03:10 GMT" |
| location | "/autor/116352/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "9e90e9" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "99c8768867fedb9cadcc200a8b96207c" |
| main_deauth_profile_token | "0be21a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:03:05 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:03:10 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101976 | "REXev34nvriaTKZb9F8aWM6ZGmYXqlzAM9BRgJ2HrRk" |
| _csrf/https-photo_rate_109486 | "reI5UsK4sNBCKTZrg7kZxvgSnDNQzXecJo38tTF_DYk" |
| _csrf/https-photo_rate_10972 | "p6Dqx7N4YYbBRlMyxOqwjozIgAwPYryFJVSGt1QVvfU" |
| _csrf/https-photo_rate_110360 | "oZvVTOft245GDzJGeE_v6TN5RTNksN0ApugpoZofgfc" |
| _csrf/https-photo_rate_13896 | "bNWy-nPbyGKhavk5SAviWYz6IAkdxlketzmOPHtMExo" |
| _csrf/https-photo_rate_180899 | "RcDP7fZ9HMVm8CY42OKbw-lwt9usswKpMD4GzTgP7Tg" |
| _csrf/https-photo_rate_18896 | "WPiS7pu8I248FcShWSUod69N19af0atbV2jRWrxPHJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_201963 | "5Evi4RW6IOzKmOl6Hp0qIxJHf38YLh-BUCPLctS0JRY" |
| _csrf/https-photo_rate_21504 | "5VRxZmydlCahUWQ3Fs7baNFA7h059hIsojNFzUvHEqw" |
| _csrf/https-photo_rate_217673 | "l7iv3ucfBcISatl4ZBsXi3_mTx_RNfjw9hrMnz21od8" |
| _csrf/https-photo_rate_22734 | "VT8TjFXpO7-g8ALaPWV7g43uKIjGxtIKN3idNMQI0EM" |
| _csrf/https-photo_rate_24587 | "icH8nsxoMycCbbacbDAd8swZ9BSMrBae7aNIxikn2T8" |
| _csrf/https-photo_rate_269082 | "KO9DZnRdW9Opmpem77Ddj1Bb3uJPmPE4-PRu_x9Wo2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_269477 | "8uUpK36LnfKobsr_4svArZIixb2Y6HU6fWtE1xbwTF8" |
| _csrf/https-photo_rate_28265 | "sszxhbrAHUm8G9nUdvQSHMY5FN6vqxImphzxex2CRFw" |
| _csrf/https-photo_rate_283284 | "yGwC_kGpbl-SN2MIZ2A9oMdZASL2REbpzVxy-Hbi1GA" |
| _csrf/https-photo_rate_288595 | "Nc6jobFsbVIYU1op0DX5WT8xEEpXnInd5xOy0almhR4" |
| _csrf/https-photo_rate_289902 | "wJuAW6PffZjLB4-44Jakd95ZZjGYsDgZ53hXJz2gQdY" |
| _csrf/https-photo_rate_30760 | "lfzghvuOrm-sh8mh1gnNX493Ma00vIkErdZzfHeQKAE" |
| _csrf/https-photo_rate_337491 | "WE93s1XNs-yzLYSz3Y4YQzqRgAnZ-TTEt6kQVt3X7kI" |
| _csrf/https-photo_rate_345360 | "97hjg2lBqJyCDltY63Qm5pAPDVt-DHag0dqJgalhPrI" |
| _csrf/https-photo_rate_355647 | "msXo3oVpfzybTzjaXzTisHP_Z5MJKOuWh9UHSelSTW4" |
| _csrf/https-photo_rate_36876 | "chrWzf4pD09t7H3VVVR0xaBaDPRwdFqhRbYGRo1UC3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_385299 | "4QrHnS3nAhzTSh6iw_Yf3SD5x1hMoOfe5fVuU3FhaBE" |
| _csrf/https-photo_rate_396102 | "gTvuB4UZqieWQV8g7ApPEIpNuWEUnMvu9QM42rOglL4" |
| _csrf/https-photo_rate_418112 | "AyhWDKRqxgidx4zi7Zx0IcullDXMHLz0jmICrfwH5-g" |
| _csrf/https-photo_rate_424672 | "F-B0lStY9qskG-cYUL7ifIEZfVORN4o48zrFTtrzayo" |
| _csrf/https-photo_rate_428784 | "820MowV1B2whXheDVI4s9vSC_W2WDBd0zy_HSF4c5J8" |
| _csrf/https-photo_rate_429779 | "a9fWumq7nqcR9RtXsIsCKcZ5GpQvfyO5OY3e2aMb1w8" |
| _csrf/https-photo_rate_43076 | "0ZSAViwpgbd2X4AlBK3ErFo8GNwcwN4ySR7uC8533s0" |
| _csrf/https-photo_rate_434239 | "H3Fn3I0oqXP1kFhPYYwdvtCR3M_NaIojrTAJ3FfTc8U" |
| _csrf/https-photo_rate_435205 | "sd3kfBd4eicASIm-IW6XtISN7gJvswfesCsYgC6u0WI" |
| _csrf/https-photo_rate_435448 | "KbYBYUMRLB0B8_Y4UCbOMf70hxYywNaQJMfPMFpLlqs" |
| _csrf/https-photo_rate_435609 | "IFTU1qa1lGGCfAcUvA2mm3IbvcqGtUqIT4jb5okqums" |
| _csrf/https-photo_rate_436201 | "llrePCdKjZhJSf-_aNFMau5ssw0i972bi1jQzAL97lc" |
| _csrf/https-photo_rate_440141 | "DPRaxm42C_Xkoc_GpPPTXFawLmUfxXYv1DtENm7oUbk" |
| _csrf/https-photo_rate_449046 | "Xdf-kPFzJnzPuVPnMr8PE3nPbx3H7p55JCoCmeNPZA8" |
| _csrf/https-photo_rate_453179 | "Sfsu0pRFMWll5PIP4PYar4ggEOqFpDsH8gB2sRd56PU" |
| _csrf/https-photo_rate_454012 | "M9HwCOS2jFUKusHTEzheXHGHQZ5Ef5P52YkuP-rmkS0" |
| _csrf/https-photo_rate_49543 | "YdlwBwkTAyjvrOP-kgvKDrdwebRX0lJn8HTLELQLIbc" |
| _csrf/https-photo_rate_57906 | "MIV23BZl-o3jsJN83FlyvumwJHRmW8pJAgtH3D1OrDw" |
| _csrf/https-photo_rate_68928 | "4blETLuwq2JVZkyui_vwOsouv_jMsVzlHfPM_crIfV0" |
| _csrf/https-photo_rate_78178 | "JnzDWSczDpHzDi93JVlDMT2U-a7wuBbKLH-Po3sLs_w" |
| _csrf/https-photo_rate_9778 | "uBaYRygt0tXJZjSbEktv9V-mK2EoAg2t7LBge4VE22c" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=0be21a; PHPSESSID=99c8768867fedb9cadcc200a8b96207c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "36882" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778623390 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778623390.8709 |
| REQUEST_URI | "/autor/116352" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |