ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9526" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "52181c" |
| id | "9526" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=aff94f; PHPSESSID=32c95e51ca388361d4b5f867c5103290" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 19:30:25 GMT" |
| location | "/autor/9526/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "9f8f50" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "32c95e51ca388361d4b5f867c5103290" |
| main_deauth_profile_token | "aff94f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 21:30:06 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 21:30:24 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_166833 | "jRmke4fLjJtph-WwXVSngJd1gOz6euGLQg8KccQ9W_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_178087 | "W-wJgm9J7k1Eh965PtNg2vI9kWVzwDINjySKmgngS8w" |
| _csrf/https-photo_rate_186750 | "YpaQB_cVyrQ_7XRoUT6BOHFT2bjNIyea7jK4mEjP5ww" |
| _csrf/https-photo_rate_198768 | "dfp-1jO5j6LIln0JBL5jFQqoRjbLJbz2IdOsKZ0ZjyE" |
| _csrf/https-photo_rate_201971 | "SLImYSPRtYxvn7O7S5KxKOgXSTHzCmy0VttHAQh7jLc" |
| _csrf/https-photo_rate_202969 | "ydLfZW87NLjI32PPJZokVncjUZ4naTlWaKsJQXU4EgE" |
| _csrf/https-photo_rate_214696 | "P8dtYvFwOmaDVusRGTP2NLD5eVEXfnr5BN6uY0P_j70" |
| _csrf/https-photo_rate_222820 | "7tIs31HCF3XGCq0nXVr6s10gdACjXzqFvQwDvUHdpVw" |
| _csrf/https-photo_rate_241303 | "bLpOd_Kl3ToREqRDlVMd4vAtNRR6KrPJ3sJW79QDbRA" |
| _csrf/https-photo_rate_252835 | "sPIBTXFOs3k19fLGoVGp9QnMC7Jb9Xh7WssjXjcqz0k" |
| _csrf/https-photo_rate_269194 | "Xa-DFiY9NWataXKikwhLBDJjg37_2looPmQbm2WH2i4" |
| _csrf/https-photo_rate_279889 | "eHdtLZTBFMbdC39UMJryqOGe_e7KCBT2hoJeHqhzU3E" |
| _csrf/https-photo_rate_290112 | "in_Cvio3CeP1ewFVw8DSfskpuzlYvc3eySOyJaCZXN0" |
| _csrf/https-photo_rate_297761 | "8NeB5o7mpDXLF1oC7s8P3Ki6KoB2Bwqb1tbVCcXCUvc" |
| _csrf/https-photo_rate_301651 | "wABQe-AdSu2KFTwGYkLTuc-5sE1sgIblja8zsGLFYOg" |
| _csrf/https-photo_rate_36419 | "v99z6chzBINM-oevXPCeuQVyt04ReMI4LZmMr7_HmE0" |
| _csrf/https-photo_rate_369725 | "IhWTBXdb0RS66a3S0j1q9fGq_kICY1fsD9ecSYYrLuY" |
| _csrf/https-photo_rate_384622 | "1m3Usiy3NMSLkfB768wPxYKsYWZajRIpICLAuYQHk7k" |
| _csrf/https-photo_rate_386937 | "SA83CGhLIxibQMNjXqBwFNbU8dpneMqvrLsrtEqOjqU" |
| _csrf/https-photo_rate_407082 | "IzeYb2prQskS6vtys3kQdJ6_bb1s7j3kz6Gh7XBYj9w" |
| _csrf/https-photo_rate_416295 | "GgxsLYS_PT4XPYwq4WMl14aF31nyvu9p11uqRrU-C7w" |
| _csrf/https-photo_rate_60785 | "y7PPQL0HAQzoQgFfFwWrDQENze3hCDPq_YVlbyGaLsY" |
| _csrf/https-photo_rate_60861 | "mOmP0ag1552TTaaAvFaC2uaSHq7af9F5Z6WZLOIIP2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_82211 | "6WgXXql5oHMWtvea_l-vqbQSF7smH4cGhlqvAHL0roA" |
| _csrf/https-photo_rate_82530 | "ZngXZrIyg0clMHophEUMtu63k-l5pAkzI7qagqM0Rc4" |
| _csrf/https-photo_rate_83813 | "BNoX9TVbWQiKi7LGLHkK1LtAN5L_qARrRAsHRMuZX54" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=aff94f; PHPSESSID=32c95e51ca388361d4b5f867c5103290" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "41022" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778527825 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778527825.2144 |
| REQUEST_URI | "/autor/9526" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |