ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "330" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "bf4cb5" |
| id | "330" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=cec93e; PHPSESSID=3e4986c6f22636acf2269ae517d46546" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:33:22 GMT" |
| location | "/autor/330/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "9fac92" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3e4986c6f22636acf2269ae517d46546" |
| main_deauth_profile_token | "cec93e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:32:59 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:33:21 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104227 | "yZh2QCKQa7pZ1GqnnVgHt1QTEoqhT7AdlJfh8kbf2Xk" |
| _csrf/https-photo_rate_135205 | "1RgSmFq32kyGIGBQLv-Un0KONpFEm6uKTH4FMnoqZjM" |
| _csrf/https-photo_rate_144129 | "fS6pPT-mS-lhnaoCE9KWdfJBNkeMG5_KAmujrV8yTfA" |
| _csrf/https-photo_rate_158265 | "y9zBlG-mUKUICj7JXNMgPOhbEq_jWOu0Src78ZAMFkg" |
| _csrf/https-photo_rate_161971 | "PfPKXDLWyLTfY02oREZhgIp5Q6ZWBWcYk4WlPVKYzqc" |
| _csrf/https-photo_rate_164356 | "q4mmXg6e-vWR9MT9PPMAkRux4josTRYsh8tc5nHdmnE" |
| _csrf/https-photo_rate_169100 | "lAyi6tO8_Kyhp30Udo1bZuOpsfFP25aA948l-xCpMBg" |
| _csrf/https-photo_rate_169265 | "3FI69eGsrz86E5pglAkMuIgsHkcgcf160W6QLvffrfs" |
| _csrf/https-photo_rate_188657 | "PFvQIh3hCHU3klftAqyr-wycLpgKfDMyap3mI_OEC9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_204702 | "9RzSAxRHQCYOO1Nurm7KocMt7yCsK3wdyx_p7c8o3gY" |
| _csrf/https-photo_rate_215893 | "2Mtup_w_mPfN_Y5pNasU9rkdu352sXy_2DCMJko8rHw" |
| _csrf/https-photo_rate_223348 | "okyoHgEnrrKsHAHNxyEgjpVhKjeOOgnYEsBtuSMyoNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_240935 | "15UfPajainbcsCTIp1GmnPxyJf9WBpP3gFosexk88BE" |
| _csrf/https-photo_rate_258333 | "5e08fKJwvde7w_BjcIP0mYMTOKIC3Wk7TxYr9t-azkg" |
| _csrf/https-photo_rate_270396 | "77c0SunRz_mkP_ImF-TxFbflAXS0XHBlfAinnbyjsNE" |
| _csrf/https-photo_rate_276471 | "abZuvQwyBD5Y0ZotRy8qWOPxtyMoGC50KLAyd2GyJF0" |
| _csrf/https-photo_rate_284422 | "KOUfkPh6z88rJaR4DvZDdU0U660VxXaeF3lXSkg3iqg" |
| _csrf/https-photo_rate_301276 | "Z2J1Qb2hnBYTsSZqk7rgz9W0DXto45op8r_sKCxOhhE" |
| _csrf/https-photo_rate_307250 | "1drdb_WPUkJoqr6nS68IM-sZ3g2f2G7W1NYd16yiXbA" |
| _csrf/https-photo_rate_307583 | "h7cskdE5vG7WfekFkS4fTpF1HkOGoyOGVV2V0dKj4Po" |
| _csrf/https-photo_rate_364063 | "dhi8f5HhaXEWyc75qIjCoRLesi71buIzrxfIGSV0AKU" |
| _csrf/https-photo_rate_378967 | "f6gKNoDkUezz04FNIthVVeiox4qaEQpWWjzLxsC5_l4" |
| _csrf/https-photo_rate_382153 | "yIkTS03gOsR4sMeEV-U9eeTCSKYjE6K6AzMK2X-M0xM" |
| _csrf/https-photo_rate_383286 | "_5pG6aUNCT2fLiJKdcRx4jktyXP2rdNkIZ8JX0agatg" |
| _csrf/https-photo_rate_386290 | "4arcU0B7rU-_6omIUc53UAIWLLTCPuCneJwbeerctLc" |
| _csrf/https-photo_rate_391026 | "dKo-uYPCWKMKg0kM7AULvjuaf5Of4i5IAeEDy_RHr0I" |
| _csrf/https-photo_rate_396031 | "DFrsLBd3dgxDx5d7gHoOD-mnvHeicTh8g4nYQm1TGfs" |
| _csrf/https-photo_rate_397824 | "T6805cOLyyrfPN4QWiU95tybyYpnFXDe9O_aCDunInE" |
| _csrf/https-photo_rate_407467 | "ptb11tRA53Nrq7iBrSfJT2nPTla6zN7TJwDf3nz2L3U" |
| _csrf/https-photo_rate_412991 | "UsYGJuUHfBB9Hz9XZmkKnBxaYkTkPmoKeraPlrpxETs" |
| _csrf/https-photo_rate_435434 | "v87HxTdmW32gLmLnl9Qc4bBFRfdJBGx4OrEeOHq4_W0" |
| _csrf/https-photo_rate_444061 | "3oL7n1-QV0si7_aAsGqY6YxcNwj5upYe1gElyAsv4N0" |
| _csrf/https-photo_rate_464142 | "91RKgTWfsx8bJl-XhG2abFE2QGAg1zVhjZSYePWKp4g" |
| _csrf/https-photo_rate_477401 | "EOEHKcdCwKT6UyIiMpcd1UcNsVpOXH4LD6UCRr0QGIY" |
| _csrf/https-photo_rate_477410 | "EwMv0ixW_KFgGpMsyAqUFDsmebFypQD72LK_H-NjGXw" |
| _csrf/https-photo_rate_63099 | "ySCmSNukHulnjkvlDEoUIl8gOFmzRadvwg6rZ0eSSgk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=cec93e; PHPSESSID=3e4986c6f22636acf2269ae517d46546" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "13591" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778452402 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778452402.9486 |
| REQUEST_URI | "/autor/330" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |