FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "6568" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "222421" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "7abecc" |
| id | "222421" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=527bfa9d42ed5459a71c265fbdaa4333; main_deauth_profile_token=c9874b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 08:30:01 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "9fc02a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "527bfa9d42ed5459a71c265fbdaa4333" |
| main_deauth_profile_token | "c9874b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 10:29:52 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 10:30:01 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102207 | "9oHdiNfFitzvRH_UTWee-8TbhNJvr0B9wfASminPj-s" |
| _csrf/https-photo_rate_103368 | "ixKtkbcp1KLI9dFksp5hHYAL9PfObeSA_B0PT8EEPOw" |
| _csrf/https-photo_rate_106569 | "pzj-skIp2RxQvJIdUBJPubMz7WGGnTcpBYD4UZ9p_mg" |
| _csrf/https-photo_rate_115623 | "0v3wgU1wAkkbpnXuY6XSoha-A0H9i_j-t7rjaL7ecfo" |
| _csrf/https-photo_rate_124656 | "fAIfb1AfudhQzZhgeqsMusnlrvU2RCdmvdsTYOO8doA" |
| _csrf/https-photo_rate_125401 | "q3yWuigSMQOphBkic0Ax_QHkYFUsxIQ0H6WfLesGK_A" |
| _csrf/https-photo_rate_130611 | "_ffcOPOOJqA-u3kfuPpibqcFjX-NFsWQQ4Irv11yKA0" |
| _csrf/https-photo_rate_136157 | "zTeS3e1vRcMWr0ya-FDdpeiaDtanUi6Xn20I0b-BIRE" |
| _csrf/https-photo_rate_138486 | "_0znu8Jp8zlyGY8qxx_cPg27XiaCDBo0xa8Qld6aV2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_147491 | "9VzFXHV5U_hYNjEjsh-6bzU8RdrPbGOXbNuC9S8pRck" |
| _csrf/https-photo_rate_148912 | "NB_J2Wo587xEkY_ZzlMPv-Uzrn5vuEkVxGjSdsGOC9M" |
| _csrf/https-photo_rate_165420 | "oGdcm-oEVllyec3cn7rPFLWCc6F3lWo4XrOyijWU_nI" |
| _csrf/https-photo_rate_170449 | "1qVw1a1Ux_JccKyFEKd9cp1IJuuxWqFDFBQrJWuZlYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_170705 | "wQBaw5RJiCQAl7I7BIMbk--C_c-ou1enfp9ux3ypDyE" |
| _csrf/https-photo_rate_175143 | "_kkYV5UusGzrVFa_ntkPoN-x5kgd1fZ6NKzaAxoQ26Y" |
| _csrf/https-photo_rate_181096 | "ZhapwNJQtMBwdIEqah-gsTQwqMra0amOzWUBIOYemHw" |
| _csrf/https-photo_rate_18312 | "xawr4zSCyOmdqAi_bwfGlGLB5YM_Cp65bqPJlTh-i7g" |
| _csrf/https-photo_rate_190146 | "_uMpGrN5xtwdA4JsMynHXHVJEj0m0J0LRuSbmOvxWRo" |
| _csrf/https-photo_rate_201992 | "kg5xoYa0h3ccAtooRdB0NmhgT-eRziQmG30QTd5j1Tg" |
| _csrf/https-photo_rate_206845 | "iKwCLOLheAQKbcnGxvW4gt-7Z9a7HBOOdG9wU2yzhXc" |
| _csrf/https-photo_rate_215719 | "g0PGZOCnUgoNVz9CIbLPvwmCbBdOw3dtv5SwdWRFQuM" |
| _csrf/https-photo_rate_218340 | "gh2VRCW6XC5txqxY1dscHVx3tq1fYBB7-nXpA4MesmY" |
| _csrf/https-photo_rate_228924 | "YnH0Ggs97nkErzfZPLTplBAeV7JSaCewHU4urgeDeOg" |
| _csrf/https-photo_rate_232568 | "NKzgwc4hYFA-yR_wqJOG9OhFsuoIzoVTYxZnLI-mYag" |
| _csrf/https-photo_rate_237301 | "YTh3ePThYpT0XuL7p439dP1B0Bp0Lr7t52fQxxi62GM" |
| _csrf/https-photo_rate_239128 | "ja5QRp148dAz_fxpGr2bDAUTUQ0EFEpKooS6MlnkzqM" |
| _csrf/https-photo_rate_246289 | "H899dMl2pnvQsEF8lOjAv87fFy47H2vNTaq9PXU6218" |
| _csrf/https-photo_rate_246450 | "ET-ZaZiVGF7nyy9tmZ2rTZ2kgspnx-wtc3tUpEitB6U" |
| _csrf/https-photo_rate_294467 | "gdgvAlW6fwYI7Hbv4qGi62_H6v7Q0fBPzfx4b_SFTj8" |
| _csrf/https-photo_rate_29982 | "OPjcuYaC6ZC4VPnwmPZZuPX6jzWElJwrjsDcvfxiKnM" |
| _csrf/https-photo_rate_309552 | "M5rtZLSUcFjxqB-L2PbH0Fc3v7lOC6tEFVL-klgIMoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_330165 | "C2NF8pHyCXlB5XHo5z2glqiFy_39Bw29FUAKD3v0G58" |
| _csrf/https-photo_rate_336606 | "YsgdOzEz85HkzRLYDNWBDeLJkceWTHVNYf9FSYEh0Ew" |
| _csrf/https-photo_rate_336904 | "gDb6XGBVloBO0qmgKUpQ4cyMNoOjaG2LaqbutXMgs7M" |
| _csrf/https-photo_rate_362986 | "q7HLyNH92AuIxvV-qg_J-J2Wrbc6V4Xm4mWoY1fMTyk" |
| _csrf/https-photo_rate_369382 | "MsyMS0BC4paEwvps09IUPtlEBKLtwFy4g1pCua1j5CM" |
| _csrf/https-photo_rate_371705 | "5iAqWuqVDW1oNJL6sGReVeRL_kCXcT-crWurcNw-xAA" |
| _csrf/https-photo_rate_381861 | "fKgtXuMWYFw1aUseM7fro20S1d61twILZBQczpo8jX0" |
| _csrf/https-photo_rate_388136 | "Bw1mJSwnQ0-k6U2Cqq7tIpFEfnucny7iVIkHebABSIo" |
| _csrf/https-photo_rate_396502 | "U4KHXHHJ-ZolkxvKO5HAWs2rcdW8_SqKnsFXqR1ES8U" |
| _csrf/https-photo_rate_401809 | "Mo0QSd4zcTbDheZ9ojh63-f1T8ebyvZLRhJr73A-5ZI" |
| _csrf/https-photo_rate_409264 | "mepJp8pAQ8m1dllC1Y4bmiHVmrBlB1Bf1ak83CpYDQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_42340 | "taBSzpjDx3djLaxaGeM8sv5fTxIrwAr3M8txIb-WoFg" |
| _csrf/https-photo_rate_42856 | "kB1I5-snPEz5mysBvTtd44aw7ZM-owmf-DoJbMSKDBE" |
| _csrf/https-photo_rate_428892 | "VIt_kVYb1cAiiUi0HUbZGw4bY11ea-j9OF7xnIO0iVg" |
| _csrf/https-photo_rate_44509 | "cOvO2qlMW727I3jO_JQFZPpNM6-X0foJ1TBjo2lNUSw" |
| _csrf/https-photo_rate_465833 | "tNAockCDnarVxiNHm5ykdUX7JiCqAqRT8HSOPXJI5WE" |
| _csrf/https-photo_rate_47619 | "HKegLD8gKTBr0M5rLU_dVhfZDyZ-LkLea0gcwqGPtc8" |
| _csrf/https-photo_rate_49026 | "QXt4LvAVUk7zMMbNZ7t0Elcw4kUBcSZeShEm5-EYUog" |
| _csrf/https-photo_rate_55067 | "8Edvoa2j3323cuRZ5lg9K5rE7wN1BmMIuQJYVKZ9Ryo" |
| _csrf/https-photo_rate_65371 | "avOHMwJqVFM0ftoiWiu-f6sLL7mLkxIPgFGa56MUToo" |
| _csrf/https-photo_rate_66467 | "32-ydVCUXLuiDOlPuhRzvLo9qHpV1tdwI88xNLdOobM" |
| _csrf/https-photo_rate_71012 | "VtYAvfqzCE-uobJYxZgZ6xXTYxhB4BFMd7AcDE5t9QA" |
| _csrf/https-photo_rate_7648 | "1mzdq-VYvoVvTTdmbZjZFq2e39ZX6nL58ZOSaxzkAX4" |
| _csrf/https-photo_rate_7673 | "Z3scO0K5NpbytkGrBygoYLESzoGhaLE8w-Jwcles2kY" |
| _csrf/https-photo_rate_77029 | "lUR1n7PJEJgUJWyTAjYf-UPSvDBiXRt3WyLRKfjxEco" |
| _csrf/https-photo_rate_77581 | "HXpPYiGN6Se9yJWRv_boNDQHDYo3Wf6AhEGxw0dSa5g" |
| _csrf/https-photo_rate_77600 | "Mz0diSKMLnhNQ4Uyko_MntYGOSToZ9ZnX-nV7x25xSo" |
| _csrf/https-photo_rate_78066 | "Dj3ej8fNLh6MloB2FU52QL3m6Sqky7lNsOo4vnVUDvY" |
| _csrf/https-photo_rate_84290 | "IzdMWwEoOlRcdn1Ido08xYv1ExnuOE_1QFgNxulQxkg" |
| _csrf/https-photo_rate_86289 | "X0GfDwpX6Vay8ZSc5Je7LiXKsW-MLItiYJioIC3Ljwk" |
| _csrf/https-photo_rate_87666 | "J5xCKoLt__3dUc3y9vlFUjKBSOKaY9-fh86QqI6gLOg" |
| _csrf/https-photo_rate_89390 | "bS9e2zQSxxntaM-1ez8Jkrfx63YocqzFEzTNnK6Twvg" |
| _csrf/https-photo_rate_92140 | "9_Gy6yPVDIenBgyd3Y5O-7lqobBHkk9-CF4WKbfcVMM" |
| _csrf/https-photo_rate_94303 | "qae0W7bqQ7OENtEo5MmGtSKeOdpcKEYq_UYZFPysMas" |
| _csrf/https-photo_rate_95350 | "sdsHnykSygCW0U3ll6Z1hu-b0bE9Ux5m-mY8tMTI7zk" |
| _csrf/https-photo_rate_97338 | "zxrtSpW6nkQUowX6RPKjZ_Dx-LK-3UlE1p0UZvM6zys" |
| _csrf/https-photo_rate_98018 | "hT1W-iorrLtAoqWMipe-d4LyHLT9xpfnoBWH1UorLKM" |
| _csrf/https-photo_rate_98726 | "2Wg6j-M_NbTTGV34L28l_vWgqHi5wrgpsbGfOUnnc4I" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=527bfa9d42ed5459a71c265fbdaa4333; main_deauth_profile_token=c9874b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=6568" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "31605" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779093001 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779093001.7134 |
| REQUEST_URI | "/foto/222421/fullsize?aut=6568" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |