ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1079" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e4a7d1" |
| id | "1079" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=da3960; PHPSESSID=55ebb0ab28a45d0962244350c0ebcaa3" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:11:02 GMT" |
| location | "/autor/1079/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a1f70e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "55ebb0ab28a45d0962244350c0ebcaa3" |
| main_deauth_profile_token | "da3960" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:10:23 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:11:02 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104283 | "IxflsN9pRpUAflYLnr4gF-eOr2efccszbtJnjrvAzo4" |
| _csrf/https-photo_rate_115060 | "tgvoCJC476X19t0obmkOWx9rCvtSBCdgx-6HcoBF-WE" |
| _csrf/https-photo_rate_139555 | "78gYMh2eXPTIriyurrq0LFphsjAnnGYG-06cbKa5YdE" |
| _csrf/https-photo_rate_139576 | "UNUp8Xwtkmc2unTrBSLzHiNUKJkLkql-O4QOLX1-NYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_143719 | "WIVzpGJQENrhz8Ns5lGmKPqk7BENUwNLiaBLNgdS64M" |
| _csrf/https-photo_rate_156471 | "oTUWyQjeNKQaI1WJdHWqRlbuIJl-hVbPAkc8JniTq_E" |
| _csrf/https-photo_rate_158922 | "jgoG1Qr6-vtnp4ClGB5Mdpdzg1tWsNlT1njyJKN79kI" |
| _csrf/https-photo_rate_160314 | "KIDnjwoFw31EbhWu9EUZMiOSKztll1KI1nV7LZev4Po" |
| _csrf/https-photo_rate_160390 | "vyalzHh93sq1eTp6V1uoon6A0qLXGQQf4Ik-6_nd-2s" |
| _csrf/https-photo_rate_160556 | "SmLASh0oWni5Q9TyMs-NF75zhbHfGgh2jndoRBiwoBI" |
| _csrf/https-photo_rate_166814 | "a81og3TUTAAmtMdhNHpQYoieqv6YutPFoZQVZ1NEpE8" |
| _csrf/https-photo_rate_167852 | "-Bn7JOkWiOXWciWRNw8r5a-mj0lOu3ZTVQSJFDNlid8" |
| _csrf/https-photo_rate_169069 | "G8zhPyzkQ5Hb6IJ-rxKrPi__UVYiXQu4GyYFVV_TNos" |
| _csrf/https-photo_rate_171816 | "dEYtRA8LMaFVY7QSCF6W-BQKp-qjAUSC_jOGLThEVDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_181448 | "szfnDmUw29QyRi1vIkzTkVLQKEfd6_2abBsdaL6qW0c" |
| _csrf/https-photo_rate_181918 | "GC9E2uFLs0wd_f7AO8lYot_PZEECxeDJI1p_C9pHzeg" |
| _csrf/https-photo_rate_187860 | "ubAvQuahfjGgfWo-rhxMERHDxBVT3K6TavhEM96Aes4" |
| _csrf/https-photo_rate_188214 | "lu7OKwYUh6kwudvZMyivjT7dT6aB8soqYlcYsQ4s54M" |
| _csrf/https-photo_rate_195793 | "DYWtLdqTvdo5Dmacnoyjv0C2e2zUZalwF1y3X15Gl6I" |
| _csrf/https-photo_rate_203132 | "N0R4K0fdTAQSJMfK3g3q81GMFaFl7tlY2jYOSGAk-0c" |
| _csrf/https-photo_rate_204926 | "D6PAaoPW_pkeCtNFI0LOaNQyNpcD50bniQP_pw4YjBI" |
| _csrf/https-photo_rate_213479 | "SVhj5oOAMUvV2tJaLkD39J4VCXcjDuZJQF3AK1UntBw" |
| _csrf/https-photo_rate_227581 | "K--qonPn3CWH2dt6JH3OQOtVMFT52xyVKkesBhAgKuM" |
| _csrf/https-photo_rate_241203 | "SHzi1w4dMWdy1Vz78o6e4atiaCMccjeONh6drcg_EH4" |
| _csrf/https-photo_rate_247469 | "K2o8EnZVcdeoLWmrXUrucsgJXG31_-UM5BzsS0SJpnQ" |
| _csrf/https-photo_rate_251068 | "QR0HCKcvhOpeTUiwdHLnFkFPg6sh5McP6Lra4JP7pdc" |
| _csrf/https-photo_rate_251405 | "bFbjbsiHW_RWRVoVuONOaiZ-g5YZ6usq4eCqJF9A9LA" |
| _csrf/https-photo_rate_251792 | "SL0Xb0WN00rbMYAF3yW-2un_4njYOgAd_Xf28RXEtdk" |
| _csrf/https-photo_rate_279444 | "5Tc43tf7Rn6JXPwfcy-yFVjzb7KtY4C4MlStBgB77fY" |
| _csrf/https-photo_rate_306617 | "-SwWjyMDmFXNXbqtkkKR8sjzrw5bBLuMS5L7bHBuS1Y" |
| _csrf/https-photo_rate_342326 | "Xk24ufM-lSeabT37fy_oklz9gSQNdzl1PsMHXU4ePEk" |
| _csrf/https-photo_rate_344803 | "LTxxd_dnsoQtKwKcxEYUHL2qhBnFcKV8gwDvYLIJTGk" |
| _csrf/https-photo_rate_376631 | "oK7mDWJ8zWvelgt_HweFxxMSFAHvj4JKxHZkym_KqCE" |
| _csrf/https-photo_rate_378687 | "4L8eRToPTHPKzwV-VSe-2aSY-uJMR-7qBsWBzLlFjyY" |
| _csrf/https-photo_rate_379126 | "Q_m4jwwU3vKiTHaPBCmNqSmRFV9lqkQ47COLATN2u_g" |
| _csrf/https-photo_rate_38061 | "xFQ6C83ZqRucQbQZ7gRREPB51gY8eDvyKDzgDgy1Ue4" |
| _csrf/https-photo_rate_382459 | "SL7Pe116eXl37mxGIZnzx6WEc9YwIbyWyv2n_z9vN3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_384878 | "ybJjqhQfPueB3AkGlKJixrP6FGMFLLGkruXDVFng6a0" |
| _csrf/https-photo_rate_385718 | "1Ii4vSoNuQUXEXGMUPYCq5Z6ujAQS8UocZ-AyMZPISs" |
| _csrf/https-photo_rate_386988 | "MJWebGnOSrSVejynkrzRn7_9PAOIk-YxaKX4gst7iJM" |
| _csrf/https-photo_rate_391438 | "pIcQlFqssmVcFIxwAtIIzXF7ObmzBjZPbCuywXsp4bM" |
| _csrf/https-photo_rate_409036 | "Y7fXcgWYpm5YP6zZo2n07ZaHIcMhrJS0eLbyvOpD7VI" |
| _csrf/https-photo_rate_412549 | "PEX8Vm_yY9f1A-EbottwOdLJLEfzgbIkXnDnuwuqBd8" |
| _csrf/https-photo_rate_414001 | "OsWZgXBGyZbu1ZLJti5gajVOwj3qyFBY1hRI3G0xaLo" |
| _csrf/https-photo_rate_427603 | "WPOnWTlf8rK6boJjCuKUEFxXy1LqT-J1AuweJmZ3Ig8" |
| _csrf/https-photo_rate_427785 | "8E-_yO0STroEx-U6PjWXvu8m9PFWJoBMEbW5lVoY-TI" |
| _csrf/https-photo_rate_431555 | "t3Cxz88HWSWc7sdWjHQFhRa2qeVkOesFBJxd1C86oys" |
| _csrf/https-photo_rate_453895 | "tHj8i7q-PwU96QwB7PSVUtpfQ2zN-C2zODYPFflENmg" |
| _csrf/https-photo_rate_458738 | "INCJWIT4tIgx7S_9fB16OLz_Iej_dMQbBc6CzgedAYg" |
| _csrf/https-photo_rate_473815 | "IZxQzaDTbMII_KrQTWabyO5QdO1nqY9NX97zELqkVJU" |
| _csrf/https-photo_rate_474317 | "f8dhNXTuSekN9rxMBJ5bsMwxMCEmLrvS6vyr9oMWGsg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=da3960; PHPSESSID=55ebb0ab28a45d0962244350c0ebcaa3" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "16787" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778451062 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778451062.5498 |
| REQUEST_URI | "/autor/1079" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |