ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12656" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "0fcf17" |
| id | "12656" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=3778d74445f2d86a7dc9c8e7f35e57af; main_deauth_profile_token=1d46af" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 04:24:24 GMT" |
| location | "/autor/12656/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a241bd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3778d74445f2d86a7dc9c8e7f35e57af" |
| main_deauth_profile_token | "1d46af" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 06:24:02 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 06:24:24 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102903 | "Z12sSmrF1wm0kleeb_To1DZnnMAqzX8DpIvAhfmccPE" |
| _csrf/https-photo_rate_129890 | "q6iST_IQeDghMsn8cmb6LH3OvVCDtr8BmBwWTUGEBUA" |
| _csrf/https-photo_rate_133887 | "AQJo2JnQx9hhF2PdkIQlO2jIwahLpkmh7pIxisdfaBk" |
| _csrf/https-photo_rate_138222 | "_SrVfzu3QT8u8K97mG7tztsFocaaOZFOitcaeu8xEsg" |
| _csrf/https-photo_rate_167912 | "97YlyDmarnT5bW0cdf2sh8mWRRnQGOTLJiDAFR4QDnI" |
| _csrf/https-photo_rate_179875 | "fSmcZwifP7nsgWfKV_aAorNuEAamQS06y7WjNVJd7VM" |
| _csrf/https-photo_rate_182934 | "UHd8BX2NNercE4F8P2rIJgAwdHU_04fuYB_9CvE8VUk" |
| _csrf/https-photo_rate_187913 | "HiEIJSZNXVwOPntr63DAudRNl8SPI8XSFABYhnmVec0" |
| _csrf/https-photo_rate_221387 | "0y20UO9KejVF4q07s8JfQQRC4VbAOUuY9Uo6ybYIJgs" |
| _csrf/https-photo_rate_235509 | "d22QqkgeUQxG2y5BxjeiOTA3DLxw_1waanafERn0gWI" |
| _csrf/https-photo_rate_254070 | "CV4QclpdPFjeFnANVwNtzzV7QWfmoaKCTdmJhbl9R84" |
| _csrf/https-photo_rate_256323 | "3CMFk8dR6x1amOECufhTayhTf_M2kGWB5Fnyxz9qOrQ" |
| _csrf/https-photo_rate_271297 | "WRArrAySc6FW6qvcazQ49owqqsdxx13TN--9xCVULhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_276316 | "F4RmxghbYwl-7z9OC3LDA8CX-dWcJQgCLEkUCc7PAM4" |
| _csrf/https-photo_rate_284442 | "Mpdul_Pzmqr3i1BXUsfY_LpyYX1eI15bUo6JbaGnUjw" |
| _csrf/https-photo_rate_314430 | "4tB6paNBfJ0yiLlG0O_IG1SiXPgMbhNmgmcEk8AYkQg" |
| _csrf/https-photo_rate_331317 | "tO3bw_jATX0bRv_0u4Ilei8nFiseoPeNKuQxS71X4Xs" |
| _csrf/https-photo_rate_345603 | "rtk-GGSYfFwQgzw9QX8YhZxkRHFvdmd7UhYJcCylHek" |
| _csrf/https-photo_rate_351858 | "qDnmMX5mwdCMCiPZnbt1Jn-ZeTecfkdQ8F8_sb6LDLY" |
| _csrf/https-photo_rate_367058 | "3zBCuvHxqJt_cG-TzJueMsKHbpMkF5ZTPwTfXonsouM" |
| _csrf/https-photo_rate_368418 | "jFQ2WgC5CsgAh-lx6rBtMDladBgzAltpDRTpfvYOfkM" |
| _csrf/https-photo_rate_373175 | "qQFFe4wJRmQRJ3x9ze8JNg2iXijq5muwr1OOxkj0HiY" |
| _csrf/https-photo_rate_374695 | "I-IrG5sa7vCIyl4op3Uz3Qo3Gi9yMoZ4NTQaX_u7GR0" |
| _csrf/https-photo_rate_384929 | "6eJWhQDujrOQQQxiaw3nafB4GiOS8VhKdXqTtMKt8iw" |
| _csrf/https-photo_rate_386679 | "uOcPMBxUo4vlMOIkVilI70g0bs0NvU5wJCKYiPRjjqM" |
| _csrf/https-photo_rate_441536 | "V38v4MuOv6-7yEFMz5t9gGUBXXXmYExf1zMbUYl1zGc" |
| _csrf/https-photo_rate_461756 | "Si5p3KEZlT1Wztp7fbGBkWqmEI6WCWGlFuC_0j01IxA" |
| _csrf/https-photo_rate_470908 | "Bze040G4AHe0WHtsn8_bvj8T4zsSn6w1qPqJJRkBT2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_81814 | "lPlkghTDEJCsJoiEIiNj_AdCTFZ9Pklaam_FH_ADovE" |
| _csrf/https-photo_rate_82457 | "avJjTdBc3mdklPoCtcroBo0dqZZUrdoV3NFpzG9vXHU" |
| _csrf/https-photo_rate_92730 | "N8_Hfm7CQb8dMf0e5DuqQ327l7V5ejwZQeDq42q3rX8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=3778d74445f2d86a7dc9c8e7f35e57af; main_deauth_profile_token=1d46af" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "30035" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778473464 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778473464.7908 |
| REQUEST_URI | "/autor/12656" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |